26 / 03 / 2023

Park Residences Cadde satılık

Park Residences Cadde satılık

Bağdat Caddesi’nde seçkin yaşam tarzına yeni bir soluk getiren Park Residences Cadde’de peşin ödemelerde dolar kuru 3 TL’ye sabitlendi.

Park Residences Cadde'de kira garantisi sağlanıyor!

Birleşik Gayrimenkul, İstanbul Bağdat Caddesi’nde bulunan Park Residences Cadde projesinde yatırımcılarına kira garantisi veriyor.

Park Residences Cadde projesi yatırımcıların ilgi odağı oldu!

İstanbul’un en değerli lokasyonlarından biri olan Bağdat Caddesi’nde lüks ve konforu sofistike hizmetleriyle sunan Park Residences Cadde Projesi bölgede geleceğin kent yaşamı anlayışını temsil ediyor.

Park Residences Cadde’de satış sürüyor!

İstanbul Bağdat Caddesi’nde, 44 bin metrekare arazi içinde inşa edilen ve yaşamın başladığı Park Residences Cadde projesinde hemen teslim dairelerin satışı devam ediyor.

Park Residences Cadde'de metrekaresi 4 bin 500 dolara!

Birleşik Gayrimenkul Geliştirme ve İnşaat A.Ş’nin sahip olduğu, İstanbul Bağdat Caddesi’nde yer alan Park Residences Cadde’de hemen taşınılabilir veya kiraya vererek yatırım maliyetinin düşürülebilir ev seçenekleri yer alıyor.

Park Residences Cadde projesi için 4 farklı yaşam alanı hazırlandı!

Evlerdeki öykülerin kelimelere gerek kalmadan anlatılması gerektiğinden yola çıkan Koleksiyon, yaşam alanlarını bir bütünsel kurgu içerisinde ele alarak detaylı, zarif ve incelikli tasarımlar sunuyor.

Park Residences Cadde lokasyon bilgileri!

Toplam 20 dönümlük peyzaj alanı bulunan projede daireler 1+1 'den 4+1'e kadar farklılık gösteriyor. Park Residences Cadde lokasyon bilgileri kapsamında İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy'de yükseliyor.

Park Residences Cadde Kadıköy iletişim!

Dairelerinin 360 derecelik İstanbul manzarasının bulunduğu projede daireler 1+1'den 4+1'e kadar farklılık gösteriyor. Park Residences Cadde Kadıköy iletişim bilgileri kapsamında telefon numarası 0216 385 43 59 olarak belirlendi.

Park Residences Cadde adres bilgileri!

Toplam 20 dönümlük peyzaj alanı bulunan projede daire tipleri 1+1'den 4+1'e kadar farklılık gösteriyor. Park Residences Cadde adres bilgileri kapsamında İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy'de yükseliyor.

Park Residences Cadde satış fiyatları!

Daire tiplerinin 1+1'den 4+1'e kadar farklılık gösterdiği proje İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy'de yükseliyor. Park Residences Cadde satış fiyatları metrekare birim bazında 4 bin 500 dolar'dan başlıyor.

Park Residences Cadde ulaşım!

İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy'de yükselen projede daire tipleri 1+1'den 4+1'e kadar farklılık gösteriyor. Park Residences Cadde ulaşım bilgilerine göre Taksim ’e 15 kilometre uzaklıkta bulunuyor.

Park Residences Cadde Ekim ayında satışa sunulacak!

Birleşik Gayrimenkul Geliştirme ve İnşaat AŞ’nin sahip olduğu, İstanbul’un Bağdat Caddesi’nde yer alan Park Residences Cadde’nin ekim ayında satışına başlanacak ve en düşük daire fiyatı 500 bin dolar olacak.

Park Residences Cadde Ekim'de satışta!

Birleşik Gayrimenkul Geliştirme ve İnşaat A.Ş’nin sahip olduğu, Bağdat Caddesi’nde yer alan Park Residences Cadde, ekim ayında satışa sunuluyor.

Park Residences Cadde satılık!

İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy 'de yükselen projede 341 adet daire yer alıyor. Park Residences Cadde satılık daire tipleri 1+1 'den 4+1 'e kadar farklılık gösteriyor.

Four Winds projesinde isim sorunu yaşanıyor!

Bağdat Caddesi’nde Taş Yapı’nın Four Winds, Birleşik Gayrimenkul’ün Park Residences Cadde adıyla tanıttığı lüks projede çifte isim sorunu yaşanıyor. Tarafların anlaşmazlığı sürerken Taş Yapı’nın açtığı dava sonucunda Birleşik Gayrimenkul’e ait daireler iç

Park Residences Cadde satılık Haberi

Park Residences Cadde satılık

Bağdat Caddesi’nde seçkin yaşam tarzına yeni bir soluk getiren Park Residences Cadde’de peşin ödemelerde dolar kuru 3 TL’ye sabitlendi. Projeden ev satın almak isteyenlerin döviz kurunda yaşanan dalgalanmalardan zarar görmemesi adına başlatılan kampanya kapsamında Temmuz 2016’nın kuru uygulanıyor.Birleşik Gayrimenkul Geliştirme ve İnşaat A.Ş’nin sahibi olduğu Park Residences Cadde’de yeni bir kampanya başlıyor. Projeden ev sahibi olmak isteyenlerin döviz kurunda yaşanan dalgalanmalardan zarar görmemeleri için peşin ödemelerde dolar kuru 3 TL’ye sabitlendi. İstanbul’un en gözde lokasyonunda yer alan ve 20 bin metrekare yeşil alana sahip projede hemen taşınıp yaşamaya başlama imkanına sahipsiniz.


Birleşik Gayrimenkul Geliştirme ve İnşaat A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Güngör Çepni “Döviz kurunda yaşanan dalgalanma sebebiyle projemizden ev sahibi olmak isteyenlerin zarar görmemesi için dolar kurunu peşin ödemelerde 3...