Pekcan Havuz

Pekcan Havuz

Sektörde 21 yılı geride bırakan Pekcan Havuz, butik tatil köyü konseptiyle hizmet veren Alaçatı Beach Resort’ta gerçekleştirdiği havuz ve Spa projeleriyle başarılı bir uygulamaya daha imza attı.

Pekcan Havuz, Fluidra ile işbirliği yapacak!

Pekcan Havuz Kurucusu Alp Pekcan, havuz sektörünün dünyaca ünlü markası Fluidra Group'un Barcelona'daki üretim tesisleri ve mağazasını ziyaret etti. Pekcan havuz ekipmanları hakkında bilgi aldığını söyledi.

Pekcan Havuz Lyon Piscine Fuarı'na katıldı!

Pekcan Havuz Kurucuları Nurdan ve Alp Pekcan, havuz sektörünün önde gelen organizasyonları arasında yer alan ve 4 gün süren Piscine Fuarı'nda güncel yenilik ve teknolojileri yerinde inceleme fırsatı bulduklarını söyledi.

Pekcan Havuz Mimoza Kent Sitesi'nde dört havuzun yapımını bitirdi!

Pekcan Havuz, İzmir'de örnek gösterilen projelere imza atan Eroğlu İnşaat'ın Hıfzıssıhha'da tamamladığı Mimoza Kent Sitesi'nde, ikisi yüzme, ikisi süs olmak üzere toplam dört havuzun yapımını bitirdi.

Pekcan Havuz, Ege Bölgesi'ne açılıyor!

Sektörde 20 yılı geride bırakan Pekcan Havuz'un kurucularından Alp Pekcan, havuz ve spa'nın, insan sağlığı açısından ciddiye alınması gereken bir konu olduğuna dikkat çekerek, malzeme kalitesi ve bakımın yaşamsal önem taşıdığını söyledi.

Pekcan Havuz, 2 bine yakın projeye imza attı!

Pekcan Havuz, Ar-Ge ve yatırım odaklı projeleriyle sektörde 2 bine yakın projeye imza attı. Pekcan Havuz, havuz, SPA taahhüdü ve tasarım ekipmanları sektöründe 20 yılı geride bıraktı.

Pekcan Havuz 20 yılda 2 bin projeye imza attı!

urdan ve Alp Pekcan tarafından kurulan ve Ege Bölgesi'nde sektörün lider kuruluşları arasında yer alan Pekcan Havuz, 'havuz market' projesiyle de havuzla ilgili tüm ihtiyaçlara profesyonel çözümler getiriyor.

Pekcan Havuz 20 yılda 2 bin projeye imza attı!

Havuz, spa taahhüdü ve tasarım ekipmanları sektöründe 20 yılı geride bırakan Pekcan Havuz, ArGe ve yatarım odaklı projeleriyle sektörde 2 bine yalan projeye imza attı...

BYK Havuz Spa İnşaat Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

BYK Havuz Spa İnşaat Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Kağıthane'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Sadık Ahmet tarafından kuruldu.

Bakan Pekcan açıkladı! E-ticaret yüzde 66 artış gösterdi!

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, "Türkiye şimdiden küresel ölçekte hızla büyüyen e-ticaret ve e-ihracat pazarlarında vardır ve güçlü biçimde olmaya devam edecektir." dedi.

Ticaret Bakanı Pekcan açıkladı! Mart ayında ihracat rekoru kırıldı!

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, "Mart'ta dış ticaret açığımız, Mart 2020'ye göre yüzde 14.2 gibi önemli bir düşüş göstererek, 5.5 milyar dolardan 4.7 milyar dolara geriledi" ifadesini kullandı.

Ruhsar Pekcan: Avrupa’daki binaların yeşil dönüşümünde Türk firmaları yer almalı!

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Avrupa Yeşil Mutabakatı'nın, AB'de ekonominin ve sanayinin hemen hemen her alanını etkileyecek değişikliklerin hayata geçirilmesini öngördüğünü söyledi ve "Avrupa’daki binaların yeşil dönüşümünde Türk firmaları yer almalı" dedi.

Besa Havuz İnşaat Tekstil Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Besa Havuz İnşaat Tekstil Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Bayrampaşa'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Ebru Öveç tarafından kuruldu.

Ruhsar Pekcan kimdir?

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan kimdir? Ruhsar Pekcan daha önce hangi görevlerde bulunmuştur? İşte Ruhsar Pekcan'ın biyografisi...

Bakan Pekcan'dan esnafa müjde! Yeni yapılandırma hayata geçiriliyor!

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, esnaf ve sanatkarlar için bir kolaylık daha hayata geçirildiğini belirterek, yeni bir borç yapılandırılması başlatıldığını duyurdu.

Bakan Pekcan duyurdu! Destek ödemeleri bugün başladı!

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Kovid-19'dan olumsuz etkilenen yiyecek ve içecek hizmet sektöründeki işletmelere yönelik ciro kaybı desteği ödemelerinin bugün yapılacağını duyurdu.

Ruhsar Pekcan açıkladı! Özbekistan ile 31 milyon dolarlık anlaşma!

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, "Eximbank, ihracatın finansmanı için Özbekistan’daki Agrobank ve Turonbank ile 31 milyon dolarlık iki rotatif bazlı kredi anlaşması imzaladı." ifadesini kullandı.

Ruhsar Pekcan açıkladı! Stratejik hedefimiz AB'ye tam üyelik!

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, "Türkiye-AB ilişkilerinde pozitif bir gündem için fırsat mevcut. Bunun için çalışmaya hazırız." dedi.

Ruhsar pekcan: 2,5 milyar doları aşkın yatırım yapıldı!

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, "Serbest bölgelerde yabancı sermayeli firmalar tarafından bugüne kadar toplam 2,5 milyar doları aşkın yatırım yapılmıştır." dedi.

Ruhsar Pekcan'dan Arnavutluk açıklaması: Toplu konut projelerini birlikte gerçekleştirmeye hazırız!

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, altyapı yatırımları özelinde Türk müteahhitlik firmalarının bugüne kadar Arnavutluk’ta yaklaşık 1,8 milyar dolar değerinde 31 proje hayata geçirdiğini belirtti. Pekcan, Arnavutluk'ta "Toplu konut projelerini birlikte gerçekleştirmeye hazırız" dedi.

Dilek Pekcan Mişe kimdir?

TSKB GYO Yönetim Kurulu Üyesi Dilek Pekcan Mişe kimdir? Dilek Pekcan Mişe daha önce hangi görevlerde bulunmuştur? İşte Dilek Pekcan Mişe'nin biyografisi...

Pekcan Havuz Haberi

Pekcan Havuz

Pekcan Havuz yetkilileri, Alaçatı Beach Resort’ta yapımını tamamladıkları 600 metrekarelik özel filtrasyon deniz suyu havuzu ve yine kısa süre önce yapımını bitirdikleri Zaguda Spa merkezinin sağlıklı yaşamın anahtarını sunduğunu söyledi. 55 dönüm arazi üzerine kurulan ve toplam 45 odayla hizmet veren Alaçatı Beach Resort’un sahibi Nilgün Kalafatoğlu, gözde tatil ve sörf lokasyonlarından olan Alaçatı’da farklı bir konsept sunduklarını, Pekcan Havuz tarafından yapılan otelin deniz suyu havuzunun ise kısa süre önce yapılan değerlendirmede Türkiye’nin en kaliteli 10 havuzundan biri seçildiğini dile getirdi. Yaklaşık 2 yıldır hazırlıkları devam eden Zaguda Spa merkezini misafirleriyle buluşturmanın mutluluğunu yaşadığını ifade eden Nilgün Kalafatoğlu merkez bünyesinde; Spa, hamam, sauna, buhar odası, kar çeşmesi, el-ayak ve cilt bakımı, fitness merkezi ile özel masaj terapileri uygulandığını kaydetti.


“ÇÖZÜM...