Pendik Onur Life 180 nerede

Pendik Onur Life 180 nerede

Pendik Onur Life 180'de satış süreci devam ediyor. Projedeki konutların fiyatları 375 bin TL'den başlıyor.

Onur Life 180'de hemen tapu hemen teslim!

Pendik Onur Life 180 projesinde yaşam başlıyor. Projedeki konutların satış süreci devam ediyor.

Onur Life 180'de yüzde 20 indirim fırsatı!

Pendik'te inşa edilen Onur Life 180, Onur inşaat tarafından hayata geçiriliyor. Projede peşin alımlarda yüzde 20 indirim imkanı sağlanıyor.

Onur Life 180 nerede?

Pendik Onur Life 180'de satış süreci devam ediyor. Projedeki konutların fiyatları 375 bin TL'den başlıyor.

Onur Life 180'de yüzyılın fırsatı!

Pendik Onur Life 180 yeni kampanya detayları haberimizde yer alıyor. Projedeki konutların fiyatları 375 bin TL'den başlıyor.

Pendik Onur Life 180 yeni kampanya!

Pendik Onur Life 180 yeni kampanya detayları haberimizde yer alıyor. Projedeki son 20 konutun satış süreci devam ediyor.

Pendik Onur Life 180 kampanya detayları!

Pendik Onur Life 180 kampanya detayları haberimizde yer alıyor. Projede yer alan 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon konutların satış süreci devam ediyor.

Onur Life 180 fiyat listesi!

Onur Life 180 fiyat listesi haberimizde yer alıyor. Projedeki son 20 konutun satışı devam ediyor.

Onur Life 180 güncel konut fiyatları!

Onur Life 180 güncel konut fiyatları haberimizde yer alıyor. Projedeki son 20 daire için yeni bir kampanya başlatıldı.

Murat Çevik'ten yine çok konuşulacak reklam filmi!

Onur İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çevik, Pendik'in Ağaoğlu olarak tanınıyor. 30 yıldır yatırımlarını İstanbul'un Pendik ilçesine yapan Çevik, çektiği reklam filmleriyle adından sıkça söz ettiriyor. Çevik, Onur Life 180'deki yeni kampanyası için çok ses getirecek bir reklam filmi çekti...

Onur Park Life'ta ticari alan kiralamaları başladı!

Bölgenin en büyük caddesi, Onur Park Life İstanbul'da ticari alan kiralamaları başladı. Onur ParkLife İstanbul, toplamda 231 cadde dükkanıyla, bölgenin en büyük cadde avm konsepti olacak.

Onur Park Life İstanbul 3. etapta hastane inşa edilecek!

Onur Park Life İstanbul'un üçüncü etapta bir de hastane inşa edilmesi planlanıyormuş. Firma buranın işletmesini bir hastane zincirine verecekmiş. Kiralama için hastane gruplarıyla görüşmelere başlanmış... 

Onur Park Life İstanbul'da yaşam başlıyor!

Onur İnşaat A.Ş. ve Onur Çimento Yapı A.Ş.'nin kendi arazisi üzerinde hayata geçirdiği Onur Park Life İstanbul'da yaşam başlıyor...

Onur Park Life projesinde anahtar teslimleri başlıyor!

Onur İnşaat A.Ş ve Onur Çimento Yapı A.Ş,  yarım asırlık deneyimi ile demir, çimento ve betonun; mühendislik ve mimarlığın bir araya gelmesiyle güvenin inşa edildiği Onur Park Life İstanbul’da ilk etabın satışları tamamlandı. 

Pendik Onur Life 180 nerede

Pendik Onur Life 180 nerede Pendik Onur Life 180 nerede

İstanbul Anadolu yakası Pendik'te hayata geçirilen  Onur Life 180  projesinde satışlar devam ediyor. Onur inşaat güvencesiyle inşa edilen Onur Life 180,"Bu fiyatın da bu fırsatın da tekrarı yok" sloganıyla tanıtılıyor. Toplam 6 bin 600 metrekare arsa alanı üzerinde yükselen projede peşin ödemelere yüzde 20 oranında indirim uygulanıyor.

Temmuz 2019'da sahiplerine teslim edilecek olan Pendik Onur Life 180 projesinde 2+1 salon ve 3+1 daire tipleri mevcut. Proje kapsamındaki 2+1 dairelerin brüt alanı 75 metrekare ile 110 metrekare, 3+1 dairelerin brüt alan ise 115 metrekare ile 155 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Pendik Onur Life'ta helikopter pisti,kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, otopark yürüyüş alanları, sauna, otopark, güvenlik ve çocuk oyun alanlarına yer veriliyor.

Onur Life 180 nerede?

Pendik Onur Life 180 projesi; Adatıp ve Emsey Hospital'e...