06 / 12 / 2022

Piyalepaşa İstanbul nerede

Piyalepaşa İstanbul nerede

Polat İnşaat tarafından hayata geçirilen Piyalepaşa İstanbul projesinde cadde cepheli son iki blok satışa çıktı. Peki projede fiyatlar ne kadardan başlıyor. İşte Piyalepaşa İstanbul fiyat listesi...

İstanbul Piyale Paşa'da tapular teslim ediliyor!

Haziran ayından itibaren yaşamın başladığı Piyalepaşa İstanbul'da ev sahiplerine tapular teslim edilmeye başlandı.

Piyalepaşa İstanbul iletişim bilgileri!

Piyalepaşa İstanbul iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor. Beyoğlu'nun yaşayan yatırımı Piyalepaşa İstanbul'da konut, rezidans, ofis, otel ve Alışveriş Sokağı bulunuyor.

Piyalepaşa İstanbul'da ilk etap Haziran'da teslim ediliyor!

Kişiye özel ödeme planının oluşturulabildiği Piyalepaşa İstanbul'da ilk etap teslimleri Haziran'da başlayacak..

Piyalepaşa İstanbul'da yaşam başlıyor!

Polat bünyesindeki Piyalepaşa Gayrimenkul tarafından Beyoğlu'nda hayata geçirilen Piyalepaşa İstanbul'da yaşam başlıyor. Projede kişiye özel esnek ödeme seçenekleri sunuluyor..

Piyalepaşa İstanbul'da 1+1'ler 832 bin 900 TL'ye!

Piyalepaşa İstanbul'da yaşam Haziran'da başlıyor. İstanbul Beyoğlu'nda inşa edilen projede konut fiyatları 55,07-107,96 metrekare 1+1'lerde 832 bin 900 TL'den başlıyor.

Piyalepaşa'da yaşam Haziran'da başlıyor!

İstanbul Beyoğlu'nda hayata geçirilen Piyalepaşa'da yaşam Haziran'da başlıyor. "Bir semt yeniden inşa ediliyor" sloganıyla satışlarına devam eden projede konut, rezidans, ofis otel ve alışveirl sokağı yer alıyor...

Piyalepaşa İstanbul ödemeleri 2018!

Piyalepaşa İstanbul ödemeleri 2018 detayları haberimizde yer alıyor. 760 konut,190 rezidans, ofis, otel ve Alışveriş Sokağı'ndan meydana gelen projede satışlar devam ediyor.

Piyalepaşa İstanbul ev fiyat listesi!

Piyalepaşa İstanbul ev fiyat listesi kat planlarına ve cepheye göre değişiyor. İstanbul Beyoğlu'nda hayata geçirilen projede 1+0 ile 4+1 arasında daire tipleri sunuluyor. 

Piyalepaşa İstanbul'da 60 ay 0 faizle ev fırsatı!

İstanbul Beyoğlu'nda  Piyalepaşa Gayrimenkul  tarafından hayata geçirilen  Piyalepaşa İstanbul  projesinde 60 ay 0 faizle ev sahibi olunabiliyor. 

Piyalepaşa İstanbul detaylı fiyat listesi!

Piyalepaşa İstanbul detaylı fiyat listesi haberimizde yer alıyor.  Piyalepaşa İstanbul projesinin ilk etabı 760 daire, 190 rezidans ve ticari ünitelerden, ikinci etabı 250 daireden oluşuyor.

Piyalepaşa İstanbul satış fiyat listesi 2017! 

Piyalepaşa İstanbul satış fiyat listesi 2017 detayları haberimizde bulunuyor. 2018 yılının Aralık ayında tamamlanacak proje kentsel dönüşüm kapsamında İstanbul Beyoğlu'nda yükseliyor. 

Piyalepaşa İstanbul, European Property Awards’tan 2 ödül aldı!

Avrupa Gayrimenkul Ödülleri'nde 2 ödülle dönen Piyalepaşa İstanbul projesi 4 Aralık'ta düzenlenecek International Property Awards'da Avrupa ve dünyanın en iyi karma kullanma projesi olmak için aday gösterildi.

Piyalepaşa İstanbul Evleri ödeme koşulları!

Piyalepaşa Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Piyalepaşa İstanbul projesi konut, ofis ve ticari alanlardan meydana geliyor. Piyalepaşa İstanbul Evleri'nde teslimlerin Aralık 2018 yılında gerçekleşmesi planlanıyor. İşte Piyalepaşa İstanbul Evleri ödeme koşulları...

Piyalepaşa konut projesi fiyatları!

Piyalepaşa Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Piyalepaşa konut projesi fiyatları 837 bin 800 TL'den başlıyor. Projede teslimlerin Aralık 2018'de yapılması planlanıyor.

Piyalepaşa Evleri güncel daire fiyatları!

Piyalepaşa Evleri güncel daire fiyatları 706 bin 200 TL'den başlıyor. Piyalepaşa İstanbul projesi Aralık 2018'de teslim edilecek...

Piyalepaşa İstanbul'un yeni reklam filmi yayında!

İstanbul’un kalbi Beyoğlu’nda Polat’ın 60 yıllık deneyimi ve güvencesiyle hayata geçirilen “Piyalepaşa İstanbul” geçtiğimiz yıl gayrimenkul sektöründe fark yaratan ve büyük ilgi gören ödüllü reklam filminin ardından yeni reklam filmini örnek daire üzerinden ekranlara taşıyor.

Piyalepaşa İstanbul güncel satış fiyatları!

Piyalepaşa İstanbul güncel satış fiyatları 706 bin 200 TL'den başlayarak değişiyor. Piyalepaşa İstanbul projesi 2018'in sonunda tamamlanacak...

Piyalepaşa Konutları fiyat listesi!

Piyalepaşa Konutları fiyat listesi 706 bin 200 TL'den başlıyor. Piyalepaşa İstanbul projesi Aralık 2018'de teslim edilecek...

Piyalepaşa İstanbul semt hayatını örnek daireye taşıyor!

“Piyalepaşa İstanbul” geçtiğimiz yıl gayrimenkul sektöründe fark yaratan ve büyük ilgi gören ödüllü reklam filminin ardından ikinci serisini örnek daire üzerinden ekranlara taşıyor.

Adnan Polat: Bir daha Piyalepaşa gibi projelere girmem!

Özel sektörün yaptığı en büyük kentsel dönüşüm projesi Piyalepaşa İstanbul'a imza atan işadamı Adnan Polat, bir daha böyle uzun süreli bir projeye girmek istemediğini belirtti.

Beyoğlu Cityist Offices Piyalepaşa iletişim!

Beyoğlu Cityist Offices Piyalepaşa projesinde ofis ve dükkanlar yer alıyor. Cityist Offices projesii, Piyalepaşa İstanbul'un karşısında yükseliyor...

Piyalepaşa İstanbul'dan GYODER kampanyasıyla 15 milyon TL'lik satış!

Beyoğlu Piyalepaşa'da hayata geçirilen Türkiye'nin en büyük kentsel dönüşüm projesi Piyalepaşa İstanbul, kampanyanın bir haftalık diliminde 15 milyon liralık konut satışı yaptı.

Piyalepaşa İstanbul Evleri proje fiyatları!

Piyalepaşa İstanbul Evleri proje fiyatları 706 bin 200 TL'den başlıyor. Piyalepaşa İstanbul Evleri projesinde 24 aya kadar faizsiz taksit imkanı sunuluyor...

Piyalepaşa Konutları Beyoğlu ödeme planı!

Piyalepaşa Konutları Beyoğlu ödeme planı kapsamında 24 aya kadar faizsiz ödemeler yapılıyor. Piyalepaşa İstanbul projesinde fiyatlar 706 bin 200 TL'den başlıyor...

Beyoğlu Piyalepaşa İstanbul Konutları fiyatları!

Beyoğlu Piyalepaşa İstanbul Konutları fiyatları 706 bin 200 TL'den başlıyor. Piyalepaşa İstanbul Konutları projesinde yaşam 2018 yılında başlayacak...

Beyoğlu Piyalepaşa İstanbul ödeme şartları!

Beyoğlu Piyalepaşa İstanbul projesinde kredi masrafı olmadan uygun faizlerle ödeme imkanı sunuluyor. Piyalepaşa İstanbul'da ev fiyatları 706 bin 200 TL'den başlıyor...

Piyalepaşa İstanbul, 13. Kırmızı Ödülleri'nde reklam ödülü aldı!

İstanbul’un en eski ve değerli semtlerinden Piyalepaşa’da Polat markasının yarım asırlık tecrübesiyle hayata geçirilen Piyalepaşa İstanbul, bu yıl 13’üncüsü gerçekleştirilen Kırmızı Ödülleri’nde yürüttüğü başarılı reklam kampanyasıyla ödül aldı.

Piyalepaşa İstanbul nerede Haberi

Piyalepaşa İstanbul nerede

Polat İnşaat imzasıyla hayata geçirilen Piyalepaşa İstanbul'da en çok beklenen son iki blok satışa çıktı. Cadde cepheli dairelerden konut sahibi olmak isteyenler için yüzde 0,59 kredi faiz oranı ve 120 ay vade seçeneğinden faydalanabiliyor.

Toplam 760 adet konut ve 190 adet rezidanstan meydana gelen projede daireler 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde tasarlandı. Projede dairelerin büyüklükleri 60 metrekare ile 240 metrekare arasında değişiyor.

İlk etabı teslim edilen projede yıl sonuna kadar 300 adet dairenin daha teslim edilmesi amaçlanıyor. Piyalepaşa İstanbul'da metrekare satış fiyatı 13 bin 500 lira rezidansların metrekare satış fiyatı ise 16 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

Merkezi konumda bulunan Piyalepaşa İstanbul, D-100 karayolu ve çevreyolu bağlantılarına, Dolmabahçe ve Kâğıthane tünellerine, Çağlayan Adliyesi ve hastanelere yakın mesafede konumlanıyor. 

Piyalepaşa İstanbul iletişim.
Adres: İstiklal...