pizza bulls cavit kılbey

pizza bulls cavit kılbey

İstanbul'un ilk yerli pizza üretici Pizza Bulls, Çin'de şubeler açmayı hedefliyor...

Antalya Kepezaltı ve Santral mahallelerinde kentsel dönüşüm mağduriyeti!

Antalya’nın Kepezaltı ve Santral mahalleleri kentsel dönüşüm projesi inşaatının zamanında tamamlanmadığını anımsatan CHP Antalya Milletvekili Cavit Arı, kira yardımı ödemelerini de alamayan vatandaşın mağdur edildiğini belirtti.  

Crakers Pizza pandemiye rağmen beş yeni şube açtı!

Koronavirüs salgınıyla birlikte başlayan ekonomik krize rağmen, gıda sektöründe hedeflerini tutturan Crakers Pizza 5 yeni şube açtı.

Crakers Pizza 5 şube daha açtı!

Koronavirüs salgınıyla beraber başlayan ekonomik krize rağmen gıda sektöründe hedeflerini tutturan Crakers Pizza, 5 şube daha açtı...

Beysan 2020 İnşaat Metal Plastik Havalandırma Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Beysan 2020 İnşaat Metal Plastik Havalandırma Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Kartal'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Cavit Kün tarafından kuruldu.

Antalya Serik'teki 315 bin metrekarelik alan yapılaşmaya açılıyor mu?

CHP Antalya Milletvekili Cavit Arı yaptığı açıklamada Serik'in Belek ve Kadriye mahallelerinde toplam 315 bin metrekarelik alanın halkın kullanımından çıkarılmak istendiğini belirterek, yapılaşmaya açılacağını söyledi.

Cavit Uğur: Havalimanlarında kiralar durdurulmalı!

Hava kargo acentelerinin düşen iş hacimleri sebebiyle finansal zorluklar ile karşı karşıya olduğunu belirten UTİKAD Genel Müdürü Cavit Uğur, havalimanlarında kiraların durdurulması gerektiğini söyledi.

Pizzacılar 2020'de 143 şube açacak!

Pizzaya olan talebin giderek artması, bu sektördeki markaların kurumsallaşarak büyümesini sağlıyor. Yaklaşık 2 milyar TL'lik ciroya ulaşan pizza sektörü yeni girişimciler arıyor. Yapılan araştırmaya göre, sekiz pizza zinciri 2020 yılında 143 yeni franchise şube açmayı planlıyor…

Blue Marmara Suit Otelcilik Turizm İnşaat Turizm Limited Şirketi kuruldu!

Blue Marmara Suit Otelcilik Turizm İnşaat Turizm Limited Şirketi bugün Fatih'te 10 bin TL sermaye bedeli ile Cavit Muğla tarafından kuruldu.

Bakırköy kentsel dönüşüm planları cuma günü İBB’ye gidiyor! 

Bakırköy Belediyesi Meclisi Kasım ayı toplantısına gelen vatandaşlar kentsel dönüşümle ilgili sorularını meclis üyelerine ilettiler. Belediye Başkan Yardımcısı, İBB ve Belediye Meclis Üyesi Cavit Ganiç, planların cuma günü yapılacak toplantıda oy birliği ile İBB’ye gideceğini aktardı..

Terra Pizza'dan girişim fırsatı!

Pizza Pizza, yeni dönemde Terra Pizza ismiyle üç yıllık dönemde 350 şubeye ulaşmayı hedefliyor. Terra Pizza'da isim hakkı bedeli dahil, mağazaların yatırım maliyeti 500 bin ile 550 bin TL arasında değişiyor…

Pizza Pizza’nın hedefi ‘Terra’ ismiyle 350 şubeye ulaşmak!

Pizza Pizza 25’inci yılında yoluna Terra Pizza ismiyle devam edecek. Terra Pizza, şu anda 130 olan şube sayısını 3 yılda 350’ye çıkarmayı hedefliyor…

Art İst Dekorasyon Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Art İst Dekorasyon Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Şişli'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Cavit Yalçın Ramadanoğlu  tarafından kuruldu.

Müstakbel Yapı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Müstakbel Yapı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih'te 1 milyon 500 bin TL sermaye bedeli ile Cavit Akpınar ve Yusuf Aslan ortaklığında kuruldu.

pizza bulls cavit kılbey

pizza bulls cavit kılbey pizza bulls cavit kılbey
Cavit Kılbey tarafından açılan Pizzabulls, İstanbul'un ilk yerli pizzacısı olma özelliği taşıyor. Türkiye'de 24 şube ile faaliyet gösteren firma, yeni yatırımlara hazırlanıyor. Pizza Bulls Çin'de şube açmayı...