pizza bulls hedef

pizza bulls hedef

İstanbul'un ilk yerli pizza üretici Pizza Bulls, Çin'de şubeler açmayı hedefliyor...

Hedef Zirve Cephe Sistemleri İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Hedef Zirve Cephe Sistemleri İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Sancaktepe'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Musa Çavdar tarafından kuruldu.

Crakers Pizza pandemiye rağmen beş yeni şube açtı!

Koronavirüs salgınıyla birlikte başlayan ekonomik krize rağmen, gıda sektöründe hedeflerini tutturan Crakers Pizza 5 yeni şube açtı.

Crakers Pizza 5 şube daha açtı!

Koronavirüs salgınıyla beraber başlayan ekonomik krize rağmen gıda sektöründe hedeflerini tutturan Crakers Pizza, 5 şube daha açtı...

Türk inşaat şirketlerinin yeni hedef pazarı Avrupa ve Orta Asya oldu!

Türk yatırımcıların da rotasını değiştirdi. İnşaat gibi alanlarda Türk şirketlerinin yeni hedef pazarı Avrupa ve Orta Asya oldu. 

Hedef Yapı'nın konkordato talebi reddedildi! 

Konkordato talep eden Hedef Yapı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi için yeni bir karar verildi. Şirketin geçici mühleti kaldırıldı ve konkordato talebi reddedildi.

Hedef Yapı'nın konkordato davası 8 Temmuz'da!

1997 yılında kurulan Hedef Yapı mali anlamda sıkıntıları aşamayınca konkordato talebinde bulunmuştu. Şirketin 3 aylık kesin mühleti 16 Haziran'dan itibaren 27 gün daha uzatıldı. Hedef Yapı'nın konkordato davası 8 Temmuz'da görülecek...

KİPTAŞ Silivri 4. Etap'ta hedef sağlık çalışanı ve dar gelirli!

KİPTAŞ Silivri 4. Etap Konutları’nın tanıtım programına katılan İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu "KİPTAŞ Silivri 4. Etap'ta hedef sağlık çalışanı ve dar gelirli" dedi.

Hedef Yapı'nın kesin mühlet kararı 16 Haziran'a uzatıldı!

Yurt içi ve yurt dışında bu zamana kadar birçok proje hayata geçiren Hedef Yapı, konkordato ilan etmiş, daha sonra 3 ay kesin mühlet verilmişti. Şirketin 3 ay kesin mühlet kararı 7226 sayılı kanunda alınan tedbirler kapsamında 16 Haziran 2020 tarihine uzatıldı.

Hedef Yapı'nın 3 ay kesin mühleti 15 gün daha uzatıldı!

Yurt içi ve yurt dışında bugüne kadar onlarca projeye imza atan Hedef Yapı, konkordato ilan etmiş, ardından 3 ay kesin mühlet verilmiş. Şirketin 3 ay kesin mühlet kararı 15 gün daha uzatıldı.

Hedef 2023 Yapı Malzemeleri Ve Orman Ürünleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!  

Hedef 2023 Yapı Malzemeleri Ve Orman Ürünleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi Çekmeköy'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Ramazan Karadan tarafından kuruldu.

Somali'de bombalı saldırı: Türk inşaat şirketleri hedef alındı!

Somali'nin beşkenti Mogadişu yakınlarında bombalı araçla saldırı yapıldı. Saldırıda Türk inşaat şirketi çalışanları ve Somali polisi hedef alındı...

Hedef Park Kent Mobilyaları ve Kauçuk Zemin Sistemleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Hedef Park Kent Mobilyaları ve Kauçuk Zemin Sistemleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Esenler'de 250 bin TL sermaye bedeli ile Mustafa Karabacak ve Zafer Kapan tarafından kuruldu.

Terra Pizza'dan girişim fırsatı!

Pizza Pizza, yeni dönemde Terra Pizza ismiyle üç yıllık dönemde 350 şubeye ulaşmayı hedefliyor. Terra Pizza'da isim hakkı bedeli dahil, mağazaların yatırım maliyeti 500 bin ile 550 bin TL arasında değişiyor…

pizza bulls hedef

pizza bulls hedef pizza bulls hedef
Cavit Kılbey tarafından açılan Pizzabulls, İstanbul'un ilk yerli pizzacısı olma özelliği taşıyor. Türkiye'de 24 şube ile faaliyet gösteren firma, yeni yatırımlara hazırlanıyor. Pizza Bulls Çin'de şube açmayı...