Plus Rezidans satılık

Plus Rezidans satılık

Propa İnşaat İstanbul Zincirlikuyu'da 4'üncü konut projesine başladı. Plus Rezidans ismiyle yükselecek projede 38 daire yer alıyor. projede fiyatlar 367 bin dolardan başlıyor. Teslim tarihi ise Aralık 2017 olarak planlanıyor.

Kuzu Effect Rezidans satılık!

203 adet konut, 44 adet ofis ve açık çarşıdan oluşan proje toplam 186 bin 393 metrekare inşaat alanına yayılıyor. Kuzu Effect Rezidans satılık teslimleri 2017 yılı Eylül ayında gerçekleşmesi planlanıyor.

Tual Adalar Rezidans satılık daire!

Tual Adalar Rezidans satılık daire tipleri arasında 1+1'den 4+1'e kadar farklı seçenekler sunuluyor. Emlak Konut GYO güvencesiyle yükselen proje için ön talep toplanıyor.

Adam Kule Rezidans satılık daire!

Adam Kule Rezidans satılık daire alanları 46 ile 204 metrekare arasında değişiyor. Teslim tarihi 2017 yılı olarak belirlenen proje Dap Yapı imzası ile yükseliyor.

Adım İstanbul Rezidans satılık!

Adım İstanbul Rezidans satılık konut teslimlerinin 2018 yılı içerisinde yapılması planlanıyor. İntaya, EYG ve İntes Ortaklığı tarafından inşa edilen projede peşinde yüzde 10 indirim uygulanıyor.

Propa Plus Rezidans ev fiyatları!

Propa Plus Rezidans ev fiyatları 367 bin dolardan başlayarak değişiyor. Propa Plus Rezidans Zincirlikuyu'da yüzde 5 peşinat sonrasında, 36 ay sıfır faizle ödemeler yapılıyor...

Mesa Marmara Rezidans satılık!

Mesa Marmara Rezidans satılık daire tipleri 2+1 ve 3+1 olarak tasarlandı. İstanbul Anadolu Yakası Kartal'da inşa edilen proje 20 katlı tek bloktan meydana geliyor.

Brooklyn Life Rezidans satılık!

İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy' de yükselecek olan proje toplam 8 bin metrekare arsa üzerine inşa ediliyor. Brooklyn Life Rezidans satılık dairelerin alanları 60 metrekareden başlıyor.

Güneşli Nurol Park Rezidans satılık!

Güneşli Nurol Park Rezidans satılık daire tipleri 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak tasarlandı. 55 bin metrekare arsa üzerinde yükselen projede 50 ay 0 faiz imkanı ile ödeme yapılabiliyor.

Zincirlikuyu Plus Rezidans'ta teslimler 2017 Aralık'ta!

Propa İnşaat İstanbul Zincirlikuyu'da 4'üncü konut projesine başladı. Plus Rezidans ismiyle yükselecek projede 38 daire yer alıyor.

Zincirlikuyu Plus Rezidans'ta fiyatlar 367 bin dolardan başlıyor!

Propa İnşaat İstanbul Zincirlikuyu'da 4'üncü konut projesine başladı. Plus Rezidans ismiyle yükselecek projede 38 daire yer alıyor. Yatırım değeri 60 milyon lira olarak veriliyor.

Plus Rezidans'ta 1+1'ler 367 bin TL'ye!

Propa İnşaat İstanbul Zincirlikuyu'da 4'üncü konut projesine başladı. Plus Rezidans ismiyle yükselecek projede 38 daire yer alıyor. projede fiyatlar 367 bin dolardan başlıyor. Teslim tarihi ise Aralık 2017 olarak planlanıyor.

Propa Plus Rezidans fiyat bilgileri!

Propa Plus Rezidans fiyat bilgileri haberimizde yer alıyor. 38 rezidans dairenin yer aldığı Propa Plus Rezidans projesinde daireler 24 ay sonra sahiplerine teslim ediliyor...

Tahincioğlu Nidapark Başakşehir Rezidans satılık!

Tahincioğlu Nidapark Başakşehir Rezidans satılık konut tipleri 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak tasarlandı. Banka kredili 120 ay vade imkanı sunan projede dairelerin yanı sıra ticari birimler de bulunuyor.

Plus Rezidans satılık

Plus Rezidans satılık Plus Rezidans satılık

Propa İnşaat İstanbul Zincirlikuyu'da 4'üncü konut projesine başladı. Plus Rezidans ismiyle yükselecek projede 38 daire yer alıyor. Yatırım değeri 60 milyon lira olarak veriliyor. Projeden konut almak isteyenlere yüzde 5 peşinat oranından başlayan 7 farklı ödeme planlan hazırlanıyor. Konut tipleri 1+1,2+1 ve 3+1 olup büyüklükleri 69 metrekare ile 156 metrekare arasında değişiyor. Fiyatlar 367 bin dolardan başlıyor. Teslim tarihi ise Aralık 2017 olarak planlanıyor.


Bugün