Pomza Export

Pomza Export

Su yalıtımının korozyonu önleyerek depreme dayanıklı binalar oluşturmak için olmazsa olmaz bir unsur olduğu tartışılmaz bir gerçek. Peki Güvenli binalara su yalıtımı neden olmalı?

KOBİ'ler ihracatçı olma yolunda 'dijital ortamda' ilerliyor!

KOBİ’lerin ihracatçı olabilmeleri, e-ihracat süreçlerine katılabilmeleri için hayata geçirilen ve Kovid-19 tedbirleri kapsamında online gerçekleştirilmeye başlanan "Export Akademi" kapsamındaki 2. çevrim içi eğitime 650’ye yakın girişimci katıldı.

Mbm Export Uluslararası İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!  

Mbm Export Uluslararası İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Kağıthane'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Ali Abouyeg ve Khadija Khadar ortaklığında kuruldu.

Dore Export Emlak İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Dore Export Emlak İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi Başakşehir'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Ebru Böklükbaş tarafından kuruldu. 

Jakarta Export Tekstil Gayrimenkul Danışmanlığı Limited Şirketi kuruldu!

Jakarta Export Tekstil Gayrimenkul Danışmanlığı Limited Şirketi bugün Sarıyer'de 20 bin TL sermaye bedeli ile Robert Sekeres tarafından kuruldu.

Hazar Export Endüstriyel Çelik Ve İnşaat Sanayi Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Hazar Export Endüstriyel Çelik Ve İnşaat Sanayi Dış Ticaret Limited Şirketi Nadezhda Setitnıyazova ve Asıya Yusupova ortaklığında 100 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Nevşehir Pomza Ocağı ve Mobil Eleme Tesisi'nin ÇED toplantısı 7 Mart'ta!

Nevşehir Ürgüp'te kurulması planlanan Pomza Ocağı ve Mobil Eleme Tesisi Kapasite Artışı projesinin ÇED toplantısı 7 Mart günü saat 10:30'da gerçekleşecek.

Nevşehir Pomza Ocağı Kapasite Artırımı projesinin ÇED toplantısı 18 Ağustos'ta!

Nevşehir İli, Merkez İlçesi, Kaymaklı Beldesi Mevkii'nde Pomza Ocağı Kapasite Artırımı projenin yapılması planlanmaktadır. Projenin ÇED toplantısı 18 Ağustos Perşembe günü yapılacak.

Kars Pomza Taşı Ocağı projesinin halk toplantısı 3 Mart'ta!

Mehmet Barut tarafından Kars ilinin Merkez ilçesine bağlı Mescitli köyünde Pomza Taşı Ocağı projesinin yapımı için 3 Mart günü saat 10:00'da halk toplantısı düzenlenecek. Toplantı Mescitli Köyü Taziye Evi'nde gerçekleşecek.

Bro Export İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Bro Export İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Ali Ammar Şağmıt ve Yusuf Ahmet Şağmıt ortaklığıyla 10 bin TL sermaye ile 18 Ocak'ta Sarıyer, Ayazağa Mahallesi, Kemerburgaz Caddesi'nde kuruldu.

Bitlis'te Özişler Pomza Ocağı projesi için halkın tanıtım toplantısı 21 Nisan'da!

Bitlis İli Ahlat ilçesi sınırları içerisinde Özişler Pet. İnş.Nak. Mad. San. Ve Tic. Ltd.Şti. tarafından yapılması planlanan 200807608 Ruhsat Numaralı Pomza Ocağı projesi ile ilgili Halkın Katılım Toplantısı düzenlenecek.

Aksaray Metaş Pomza Ocağı, Kırma-Eleme Tesisi halk toplantısı 16 Nisan'da!

Aksaray İl Merkez, İlce Taşpınar'da Metaş Mad. End. Tic. Ltd. Şti. tarafından yapılması planlanan Pomza Ocağı, Kırma-Eleme Tesisi Kapasite Artışı, Blok Pomza (Bims) Fabrikası Ve Hazır Beton Tesisi projesi halk toplantısı 16 Nisan'da yapılacak.

Demir Export'un ÇED raporu yargıya takıldı!

Demir Export’un siyanürlü altın madenciliği için aldığı ikinci ÇED olumlu kararı da yargıya takıldı. Mahkeme telafisi güç zararlar doğabileceği gerekçesiyle yürütmeyi durdurdu. Şirketin daha önce hazırladığı ÇED raporu da iptal edilmişti.

Odaş Elektrik Anadolu Export Maden ruhsat devir sözleşmesini yayınladı!

Odaş Elektrik Üretim Sanayi Ticaret A.Ş. tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Odaş Elektrik Anadolu Export Maden ruhsat devir sözleşmesini yayınladı.

Pomza Export

Pomza Export Pomza Export

Bina güvenliği için hayati önem taşıyan su yalıtımında yaşanan sorunların giderilmesi için henüz geç kalınmış değil. Binaların yapım aşamasında ve sonrasında uygulanabilen su yalıtım ürünleri binaların ömrünü uzatıyor. Türkiye'nin lider yapı kimyasalları firmalarından Eile Pomex Yapı Kimyasalları üreticisi Pomza Export A.Ş. Yönetim Kurulu 2'nci Başkanı Hakan Ürün, su yalıtımı yapılmayan binalarda temel demirlerinin hemen paslanmaya başlayarak taşıma kapasitelerini kaybetmeye başladıklarını söyledi. 

Deprem kuşağı içerisinde yer alan ülkemizin su yalıtımı konusunda çok daha hassas davranması gerektiğini belirten Hakan Ürün, havuzdan terasa, ıslak hacimlerden(wc, banyo, mutfak) balkonlara, asansör boşluklarına kadar su yalıtımı yapılabilecek tüm alanlarda hizmet verdiklerini belirtti. Hakan Ürün, daha güvenli bir yaşam ve uzun yıllar ayakta kalan yapılar için su yalıtımının mutlaka yaptırılması gerektiğini ifade...