Prestij Elit Bursa resimleri

Prestij Elit Bursa resimleri

Prestij Elit Bursa iletişim için 444 16 99 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Bursa Osmangazi'de inşa edilen projede dairelerin alanları 165 metrekare ile 186 metrekare arasında değişiyor.

Bursa Prestij Elit adres!

Bursa Prestij Elit adres bilgileri kapsamında proje, Bursa Osmangazi Albayrak Caddesi üzerinde hayata geçiriliyor. Bak Yapı imzası ile inşa edilen projede teslimlerin 2017 yılında yapılması öngörülüyor.

Bak Yapı Prestij Elit Bursa Projesi!

Bak Yapı Prestij Elit Bursa Projesi 'nde 522 adet daire bulunuyor. Teslimlerin 2017 yılı içerisinde gerçekleşmesi planlanan proje 60 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor.

Bursa Prestij Elit iletişim!

Bursa Prestij Elit iletişim için 444 16 99 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Banka kredisiyle ödeme yapılabilen projede 3+1 dubleks ve 4+1 daireler yer alıyor.

Prestij Elit Bursa ulaşım!

Bak Yapı imzası taşıyan Bursa Prestij Elit Evleri 'nde fiyatlar 329 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Prestij Elit Bursa ulaşım bilgileri haberimizin içinde yer alıyor.

Müfit Aydın: Kanal İstanbul Türkiye'nin prestij projelerinden!

AK Parti Bursa Milletvekili Muhammet Müfit Aydın, çılgın proje olarak bilinen Kanal İstanbul projesi ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, Türkiye'nin prestij projelerinden olacağını kaydetti.

Prestij Gold projesinin örnek dairesi görücüye çıktı!

Bakyapı, 300 milyon TL’lik yatırım değerinde, Bursa’nın cazibe merkezi Çamlıca’da başladığı Prestij Gold projesinin örnek dairesini görücüye çıkardı. 

Prestij Park Bulvar Evleri geliyor! Yeni proje!

Prestij Park Bulvar, Bursa'nın Osmangazi ilçesinde Bakyapı imzası ile hayata geçirilecek. Proje toplam 1.100 konut ve 50 işyerinden meydana gelecek..

Bakyapı Prestij Gold Evleri geliyor! Yeni proje!

Bakyapı, Bursa Nilüfer'deki yeni projesi Bakyapı Prestij Gold için çalışmalara başladı. Projenin 30 ayda tamamlanması planlanıyor..

Bursa Prestij Optimum yatırımcısına yüzde 50 kazandırdı!

Bakyapı'nın hayat geçirdiği Bursa Prestij Optimum yatırımcısına yüzde 50 kazandırdı. Proje 990 daireden meydana geliyor

Bursa Prestij Elit'in 2. etabı Eylül sonunda hazır!

Bakyapı’nın Bursa Osmangazi bölgesinde hayata geçirdiği Bursa Prestij Elit projesinde teslimler başladı.

Bursa Prestij Elit projesinde teslimler başladı!

Prestijli yaşam alanlarının mimarı Bakyapı’nın Bursa Osmangazi’de hayata geçirdiği Bursa Prestij Elit projesinde teslimler başladı.

Prestij Hayat'ta fiyatlar 189 bin TL'den başlıyor!

Bakyapı Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Bakgör, Bursa'daki yeni Prestij Hayat projesinin detaylarını paylaştı. Bakgör, sektöre ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

Bursa Prestij Hayat Sitesi fiyat!

Bursa Prestij Hayat Sitesi fiyat listesi 199 bin TL'den başlıyor. Proje 15 katlı 17 blok olarak toplam 1.518 bağımsız birimden oluşuyor...

Prestij Optimum Bursa satılık ev!

Teslimleri 2018 yılında yapılacak olan Prestij Optimum projesi 13 katlı dokuz bloktan oluşuyor. Proje Bursa'da Bak Yapı tarafından inşa ediliyor...

Prestij Hayat Bursa satılık!

Bak Yapı tarafından hayata geçirilen Prestij Hayat Bursa projesi, 62 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. Projede fiyatlar 199 bin TL'den başlıyor...

Prestij Hayat Konutları Bursa fiyat!

Prestij Hayat projesi, Bursa Osmangazi'de 17 blok olarak hayata geçirildi. Teslimleri 2019 yılında yapılacak olan proje Bak Yapı imzası taşıyor...

Bursa Prestij Hayat konut fiyatları!

Bursa Osmangazi'de Bak Yapı tarafından hayata geçirilen Prestij Hayat projesi 15 katlı 17 blok olarak yükseliyor. Projede fiyatlar 199 bin TL'den başlıyor...

Prestij Elit Bursa resimleri Haberi

Prestij Elit Bursa resimleri

Prestij Elit Bursa'da 3 oda 1 salon dubleks ve 4 oda 1 salon şeklinde tasarlanan dairelere yer veriliyor. Bak Yapı imzası ile yükselen proje 60 bin metrekare arsa alanına sahip.

Prestij Elit Bursa iletişim için satış ofisi ile 444 16 99 telefon numarasından görüşebilirsiniz. Teslimlerin 2017 yılında yapılması öngörülen proje 46 bloktan meydana geliyor. 


Bursa'nın Osmangazi ilçesinde hayata geçirilen Bursa Prestij Elit'te konutların büyüklükleri minimum 165 metrekare, maksimum 186 metrekare olarak dizayn edildi. 


Daire fiyatları 329 bin TL'den başlangıç gösteren Osmangazi Prestij Elit Konutları'nın sosyal yaşam alanları içerisinde; yüzme havuzu, fitness, fin hamamı ve mescit bulunuyor. 


Bak Yapı Prestij Elit Rezidans 522 adet konuttan oluşuyor. Projede yüzde 25 peşinatta, kalan yüzde 75'lik konut bedeli için banka kredisi kullanılabiliyor. 


Prestij Elit Bursa Konutları nerede? 

Satış ofisi...