Prestijli Cadde ve Sokaklar Projesi

Prestijli Cadde ve Sokaklar Projesi

Samsun İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Kuyumcular Caddesi’ndeki çalışmaları kontrol etti. Başkan Tok, eski ticaret ve alışveriş merkezlerin canlı tutulması yönünde çalışmalar yaptıklarını ifade etti.

Torkam E5’in cadde ve metro dükkanları 5 Nisan’da satılıyor!

Torkam ve TOKİ işbirliğiyle Sefaköy-Florya'da yükselen Torkam E5 projesinin cadde ve metro dükkanları 5 Nisan'da 470 bin TL'den başlayan fiyatlarla açık artırmayla satılıyor...

Şanlıurfa 11 Nisan ve Haleplibahçe caddeleri yenilendi!

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, kentin trafik akışını sağlayan cadde ve bulvarlarda revizyon çalışmalarına son sürat devam ediyor.

Maltepe'nin 13 noktasında prestijli cadde çalışması!

Maltepe Belediyesi, 2016 yılında ilçenin cadde ve sokaklarına 50 bin 703 ton asfalt dökerek, 40 kilometre yolu asfaltladı

Konya Çeltik'e prestijli cadde!

Konya Büyükşehir Belediyesi, Çeltik ilçesinde prestij cadde düzenlemesinde sona yaklaştı. Konya Büyükşehir Belediyesi, Yeni Büyükşehir Yasası ile Konya’nın tüm ilçelerine prestij cadde kazandırma çalışmalarına devam ediyor.

Bitlis'te cadde ve sokaklar yenileniyor!

Bitlis Belediyesi, kent genelinde bulunan cadde ve sokaklarda başlatılan yol yapım ve düzenleme çalışmalarını sürdürüyor.

Ceyhan'ın cadde ve bulvarları yenileniyor!

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’nün liderliğinde sınırlı kaynakların en doğru ve verimli şekilde hizmete dönüşmesi için seferber olan Adana Büyükşehir Belediyesi, Ceyhan İlçesi’nde dinamik, planlı, modern ve çağdaş belediyeciliğin örneklerini sunuyor.

Samsun Bafra'nın cadde ve sokakları yenileniyor!

Samsun Bafra Belediyesinin asfalt, kaldırım ve yama çalışmaları aralıksız olarak devam ediyor. Çalışmalar Gaziosmanpaşa ve Gaziosmanpaşa Mahallelerinin çok sayıda cadde ve sokağında hız kesmeden sürüyor.

Şehitkamil'de cadde ve sokaklarda asfaltlama çalışmaları başladı!

Şehitkamil Belediyesi, cadde ve sokaklarda oluşan çukurları onarmak için, asfalt yama çalışmalarına başladı. Onatkutlar Mahallesinde yapılan asfalt yama çalışmaları vatandaşlar tarafından olumlu karşılandı.

Maltepe'deki prestijli sokak sayısı 22'ye çıkacak!

Maltepe Belediyesi, son 2 yıl içerisinde prestijli cadde ve sokak sayısını 15’e çıkarırken, ilçe genelinde toplamda 8.5 kilometrelik alanda, prestijli sokak çalışması yaptı.

Beylikdüzü'nün yolları yenileniyor!

Beylikdüzü Belediyesi, bakımlı yollar, düzgün kaldırımlar ve prestijli caddeler için ciddi bir çalışma sergiliyor. Müdürlük, 2014 yılına oranla yüzde 107 bir artış göstererek, 2015 yılında tam 129 cadde ve sokakta bordür ve tretuvar yaptı.

Adana'da cadde ve bulvarlarındaki kaldırım sorunları çözülmüyor!

Adana’nın en önemli cadde ve bulvarlarındaki kaldırımlar Büyükşehir’in ilgisizliğinin kurbanı oluyor. Toros Caddesi’ndeki kaldırımlar aylar süren çalışma ile yenilendi ve 2 ayda bozuldu.

Marka Rezidans Bursa'nın en prestijli konut ve AVM projesi olacak!

Marka Rezidans, şehre gelecek ulusal ve uluslararası markalara ev sahipliği yapacak 220 mağazalık alışveriş merkezi ile Bursa’nın en prestijli “konut ve AVM” karma projesi olacak.

Şanlıurfa Büyükşehir'den prestijli cadde uygulaması!

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi'nin her ilçede yapılacağının müjdesini verdiği Prestijli Cadde uygulaması, Büyükşehir Belediyesi tarafından Emniyet Caddesinden sonra Hilvan'da yapılmaya başladı.

Prestijli Cadde ve Sokaklar Projesi

Prestijli Cadde ve Sokaklar Projesi Prestijli Cadde ve Sokaklar Projesi

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Kuyumcular Caddesi’nde yapımı tamamlanan çevre düzenleme çalışmalarını kontrol etti.


Kuyumcu Caddesi esnafının büyük memnuniyet duyduğu çalışmadan ötürü teşekkür alan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, eski ticaret ve alış veriş merkezlerin diri ve canlı tutulması yönünde çalışmalar yaptıklarını ifade etti. 


İnsana dokunan ve gönüllere değen projeler ürettiklerini ifade eden Başkan Tok, esnaflarla ile çay içerek bir süre sohbet etti. 


Kuyumcular Caddesi’nde dükkanları bulunan esnafları iş başında ziyaret ederek ‘hayırlı ve bol kazanç’ temennisinde bulunan Başkan Erdoğan Tok, “Samsun ekonomisinin temel aktörü olan esnafları düşünen belediyecilik icrasıyla ‘Prestijli Cadde ve Sokaklar Projesi’ kapsamında Samsun’un eski alış veriş caddeleri üzerine bir dizi çalışma başlattık. Granit taş döşeme ve çevre düzenleme çalışmalarımızla Kuyumcular Caddesi’ni modern, ferah ve yeni görünümüne kavuşturduk. Çalışmamızla...