Primemall SivasPark AVM ödül mü aldı

Primemall SivasPark AVM ödül mü aldı

Gayrimenkul sektöründe en iyileri belirlemek amacıyla gerçekleştirilen "Sign of the City Awards 2015" için yarışan 140 projeden 31'i ödüllendirildi.Gayrimenkul sektörünün en prestijli ödülü Sivas'ın ilk AVM'sine gitti.

AVM'lerde kira sorunu: 60 marka mağazalarını açmadı!

1 Haziran tarihiyle beraber tüm AVM'ler kapılarını açtı. İstanbul’daki Forum İstanbul, Gaziantep’teki Primemall, Bodrum Midtown ve Forum Denizli AVM'lerinde ise 60 marka, kira anlaşmazlığına dikkat çekerek mağazalarını açmadı...

Sign of the City Awards'tan Primemall SivasPark AVM'ye ödül!

Gayrimenkul sektöründe en iyileri belirlemek amacıyla gerçekleştirilen "Sign of the City Awards 2015" için yarışan 140 projeden 31'i ödüllendirildi.Gayrimenkul sektörünün en prestijli ödülü Sivas'ın ilk AVM'sine gitti.

Primemall SivasPark'a ödül!

“Sign of the City Awards 2015” için yarışan 140 projeden 31’i ödüllendirildi. Sivas'ın ilk alışveriş merkezi olacak Primemall SivasPark projesi “En İyi Bölgesel Merkezli AVM- Devam Eden Proje” kategorisinde ödüle layık görüldü.

Primemall SivasPark AVM, Sign of the City Awards'tan ödül aldı!

Gayrimenkul sektöründe en iyileri belirlemek amacıyla gerçekleştirilen “Sign of the City Awards 2015” için yarışan 140 projeden 31’i ödüllendirildi.

Primemall SivasPark, Sign of The City Awards ödülünü aldı!

Gayrimenkul sektöründe en iyileri belirlemek amacıyla gerçekleştirilen “ Sign of the City Awards 2015 ” için yarışan 140 projeden 31’i ödüllendirildi.

Primemall SivasPark AVM ilk ödülünü aldı!

Primemall SivasPark projesi, "International Property Avvards' tarafından En iyi Perakende Geliştirme kategorisinde onur ödülünü aldı.

Primemall SivasPark AVM ne zaman açılacak?

Prime Development, Sivas Yatırım Ortaklığı A.Ş. işbirliğiyle yeni alışveriş merkezi (AVM) projesinin temelini Sivas'ta attı. Primemall SivasPark, 2016 yılının üçüncü çeyreğinde 120 mağaza ile hizmet verecek.

Primemall SivasPark ödül aldı!

Primemall SivasPark projesi, ‘‘International Property Awards’’ tarafından En iyi Perakende Geliştirme kategorisinde onur ödülüne layık görüldü.

Sivas'ın ilk AVM'si 200 milyon TL’ye kuruluyor!

PRIME Development, Sivas Yatırım Ortaklığı iş birliğiyle yeni alışveriş merkezi (AVM) projesinin temelini Sivas’ta attı. 200 milyon TL’lik yatırımla hayata geçirilecek Primemall SivasPark AVM, şehrin ilk AVM’si olacak.

Primemall SivasPark 2016'nın üçüncü çeyreğinde açılacak!

200 milyon TL'lik yatırımla hayata geçirilecek Primemall SivasPark AVM, Sivas'ın ilk AVM'si olacak. 35 bin metrekare kiralanabilir alana sahip Primemall SivasPark, 2016'nın üçüncü çeyreğinde açılacak.

Primemall SivasPark AVM 2016'da açılacak!

15 ülkede primemall Development, Sivas Yatırım Ortaklığı AŞ işbirliğiyle yeni alışveriş merkezi (AVM) projesinin temelini Sivas'ta attı.

Primemall SivasPark AVM'nin temeli atıldı!

Gayrimenkul geliştirmede 15 ülkede 2.5 milyar dolarlık yatırımı bulunan Prime Development, Sivas'ta yeni bir alışveriş merkezi (AVM) projesinin temelini attı.

Primemall SivasPark 200 milyon TL yatırımla inşa edilecek!

15 ülkede 2,5 milyar dolardan fazla gayrimenkul yatırımı bulunan Prime Development, Sivas Yatırım Ortaklığı AŞ iş birliğiyle yeni alışveriş merkezi(AVM) projesinin temelini Sivas’ta attı.

Primemall SivasPark AVM ödül mü aldı

Primemall SivasPark AVM ödül mü aldı Primemall SivasPark AVM ödül mü aldı

Prime Development ve Sivas Yatırım Ortaklığı A.Ş. tarafından hayata geçirilen Primemall SivasPark projesi "En İyi Bölgesel Merkezli AVM- Devam Eden Proje" kategorisinde ödülün sahibi oldu.


İnşaat ve gayrimenkul sektörüne değer katmak amacıyla, Hürriyet'in öncülüğünde Türkiye'de hayata geçirilen projelerin yarıştığı "Sign of the City Awards 2015", 4 Kasım 2015 Çarşamba akşamı Hilton Convention Center'da gerçekleştirildi. Bu yıl 2. kez gerçekleştirilen "Sign of the City Awards" yarışmasında toplam 31 ödül sahibini buldu. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Güzin Konuk'un başkanlığını yaptığı jüri projeleri; ölçek, kentsel ilişki, yerel duruş ve mimari yaklaşım açısından değerlendirerek "Sign of the City Awards" yarışmasında Prime Development ve Sivas Yatırım Ortaklığı A.Ş ortaklığı ile hayata geçirilen Primemall SivasPark projesini...