Profilo CrossFlow

Profilo CrossFlow

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nin ilk çıktığı günden bu yana tüketicisini kusursuz temizliği ile kendisine hayran bırakan VC9PT2202 CrossFlow Elektrikli Süpürgesi Aqua mavi rengiyle yaza damgasını vurmaya hazırlanıyor.

Profilo Alışveriş Merkezi satılıyor!

Mecidiyeköy Gülbahar Mahallesi'nde bulunan Profilo Alışveriş Merkezi 425 milyon liraya satılıyor. AVM, İş Bankası'nın internet sitesindeki gayrimenkul ilanları bölümünde bulunan ilanla satışa çıktı. 

Urbanist Emlak Turizm İnşaat Yatırım İşletmeleri Ticaret Limited Şirketi Şişli Profilo İstanbul Şubesi açıldı!

Urbanist Emlak Turizm İnşaat Yatırım İşletmeleri Ticaret Limited Şirketi Şişli Profilo İstanbul Şubesi bugün Şişli'de 300 bin TL sermaye bedeli ile açıldı.

Alman Bosch'tan Jak Kamhi’ye 2.7 milyon dolarlık dava!

Profilo'nun kurucusu Jak Kamhi'nin başı bu aralar eski ortağı Alman Bosch şirketi yüzünden dertte. Alman Bosch Jak Kamhi’ye 2.7 milyon dolarlık dava açtı.

Profilo AVM'nin kaçak katları ne zaman yıkılacak?

Geçen Ağustos ayında Şişli'deki Profilo AVM'nin yıkım kararı alınmıştı. Aradan geçen yedi aylık süreç içinde yıkım kararı uygulanmadı.

Profilo AVM yılbaşında açık mı?

Profilo AVM, hafta içi her gün saat 10:00 ile saat 22:00 saatleri arasında hizmet veriyor. Peki, Profilo AVM yılbaşında açık mı? Profilo AVM yılbaşında kaçta açılıyor? İşteProfilo AVM 1 Ocak 2017 çalışma saatleri...

Profilo AVM'ye yıkım kararı!

Şişli Belediye Encümeni, İstanbul’un göbeğinde yer alan Mecidiyeköy’deki kaçak alışveriş merkezi Profilo AVM için yıkım kararı aldı.

Profilo AVM Kurban Bayramı çalışma saatleri!

Profilo AVM, hafta içi her gün saat 10:00 ile saat 22:00 saatleri arasında hizmet veriyor. Peki, Profilo AVM Kurban Bayramı'nda açık mı? İşte Profilo AVM Kurban Bayramı çalışma saatleri...

Tekirdağ Profilo Telra Fabrikası icradan satılıyor!

Çerkezköy İcra Dairesi, Tekirdağ İli, Kapaklı İlçesi'nde bulunan Profilo Telra Fabrikası'nı satışa çıkartıyor. İhalesi 10 Ekim Pazartesi yapılacak gayrimenkulün satış bedeli 53 milyon 372 bin 660 TL olarak belirlendi.

TURYAP Markalı Emlak Projeleri Müzayedesi 19 Ocak’ta!

Varyap, Profilo Holding, Delmar Yapı gibi önde gelen gayrimenkul geliştiricilerin seçkin projeleri ve bankaların ihtiyaç fazlası gayrimenkulleri TURYAP tarafından 19 Ocak’ta yılın ilk fırsatıyla müzayede yoluyla satışa sunuluyor.

Profilo AVM Kurban Bayramı 2015'te açık mı?

Profilo AVM hergün 10:00 ile 22:00 arasında hizmet veriyor.Peki, Profilo AVM Kurban Bayramı 2015'te açık mı? Profilo AVM bayramda kaçta açılır? Profilo AVM bayramda kaça kadar açık?

Profilo AVM bayramda açık mı?

Profilo AVM hergün 10:00 ile 22:00 arasında hizmet veriyor.Peki,Profilo AVM bayramda açık mı? Profilo AVM bayramda kaçta açılır? Profilo AVM bayramda kaça kadar açık?

Ataşehir Enerjisini Topluyor semineri gerçekleşti!

Ataşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ile Profilo firmasının birlikte organize ettiği “Ataşehir Enerjisini Topluyor” isimli seminer 10 Haziran Çarşamba günü saat 10:00’da Ataşehir Belediyesi Cemal Süreya Etkinlik Salonu’nda yapıldı.

Profilo, KM 1500 GurmeMax kıyma makinesiyle Kurban Bayramı’nda da yanınızda!

Profilo, KM 1500 GurmeMax kıyma makinesiyle Kurban Bayramı’nda da yanınızda.Evinizde kurban etlerinden; köfte, sucuk, sosis gibi istediğiniz türden ürünü kolayca hazırlayarak, sağlıklı ve lezzetli Kurban Bayramı sofraları kurabilirsiniz.

Profilo CrossFlow

Profilo CrossFlow Profilo CrossFlow

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nin ilk çıktığı günden bu yana tüketicisini kusursuz temizliği ile kendisine hayran bırakan VC9PT2202 CrossFlow Elektrikli Süpürgesi Aqua mavi rengiyle yaza damgasını vurmaya hazırlanıyor.

Özel toz ayırma sistemi CrossFlow™ teknolojisi, ProFiltre HEPA filtreleme sistemi ve güçlü motoru ile Profilo CrossFlow VC9PT2202 elektrikli süpürge şimdi kırmızının yanında deniz mavisi rengiyle evlere yaz ferahlığı getiriyor.

Tüketiciler kırmızı rengiyle çok sevilen CrossFlow Teknolojili süpürgenin  deniz mavisi “Aqua” rengine kayıtsız kalamayacak.

Profilo VC9PT2202 Elektrikli süpürge de evlerde yüzde 100 temizliği garantileyen özel toz ayırma sistemi  CrossFlow teknolojisine sahip. Çarpıcı “Aqua Mavisi”  rengiyle görenleri kendisine çeken süpürge hijyeni garantileyen ProFiltre HEPA filtreleme sistemi ve güçlü motoruyla da tozları içine hapsediyor.

Pratik toz konteynerı sayesinde toz haznesi kolayca boşaltılıyor

Profilo VC9PT2202 elektrikli süpürgede havadan ayrıştırılan tozlar, kolayca...