profilo ev aletleri

profilo ev aletleri

Tüketiciye yönelik fark yaratan kampanyalarıyla dikkat çeken Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, Ramazan Bayramı’na özel kaçırılmayacak bir fırsat sunan kampanyasıyla ses getirecek. Profilo’dan bulaşık makinesinde Ramazan Bayramı jesti.

Profilo Ev Aletleri'nden babalara özel hediye seçenekleri!

Profilo Ev Aletleri'nde babalara özel hediye seçenekleri mevcut. Profilo’nun yepyeni katı meyve sıkacağı MP8000 ve buz kırıcılı blender seti BL4570 tüm babalara sağlık, lezzet ve serinlik vaat ediyor.

Profilo Ev Aletleri'nden Babalar Günü hediyesi!

Anneleri olduğu kadar babaları da düşünen Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, yaza denk gelen Babalar Günü’nde hediye alternatifleri sunuyor. Katı meyve sıkacağı MP8000 ve buz kırıcılı blender seti BL4570 tüm babalara sağlık, lezzet ve serinlik vaat ediyor.

Profilo'dan buzdolabı alana 89 TL'ye fırın

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, ekim ayında buzdolabı alana 89 TL'ye fırın veriyor

Profilo ilk AVM bayisini İstanbul Cevahir AVM'de açtı

Grünberg, Profilo'yu artık şehir merkezlerinde ve AVM'lerde göstereceklerini söyledi

Profilo buzdolaplarının çizgisi değişiyor

Fonksiyonel tasarımlarıyla, uygun sade modelleriyle dikkat çeken Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, görünümleriyle de dikkat çeken geniş iç hacimli yeni Prestij Soğutucu Serisiyle dayanıklılık, fonksiyonellik ve tasarımı bir arada sunuyor

Profilo yeni kırmızı elektrikli süpürgesini tanıttı!

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri kırmızı rengi ve estetik tasarımı ile göz alan güçlü, dayanıklı ve pratik yeni VSQ4PT2430 kırmızı elektrikli süpürgesini tüketicilerin beğenisine sundu...

Profilo müşteri memnuniyetinde lider oldu!

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, Türkiye Kalite Derneği (KalDer) ve uluslararası araştırma kuruluşu KA Araştırma Limited tarafından açıklanan 2012 Türkiye Müşteri Memnuniyeti Endeksi’ne göre müşteri memnuniyetinde lider markalar arasında yer aldı....

Global 360 Gayrimenkul Alım Satım Danışmanlık Elektrikli Ev Aletleri Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Global 360 Gayrimenkul Alım Satım Danışmanlık Elektrikli Ev Aletleri Ticaret Anonim Şirketi bugün Bağcılar'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Ömer Altınışık tarafından kuruldu.

Siemens Ev Aletleri İstanbul’da iki yeni mağaza açtı!

Siemens Ev Aletleri, İstanbul’da iki yeni "deneyim" mağazası açtı. Siemens Ev Aletleri’nin zengin ürün çeşitliliğini, tasarımlarını ve teknolojilerini deneyimleme fırsatı sunuyor.

Küçük ev aletlerinde ciro 33 milyon liraya ulaştı!

Araştırma kuruluşu GFK'nın raporuna göre, bu yıl küçük ev aletleri satışlarında en hareketli dönem Anneler Günü haftasında görülürken, söz konusu haftada ütü, süpürge ve epilatörlerden oluşan grupta ciro 33 milyon liraya ulaştı.

Uluslararası Ev Eşyaları ve Çeyiz Fuarı açıldı!

Sofra ve mutfak eşyaları, dekoratif ev aksesuarları ve hediyelik eşyalar, elektrikli ev aletleri, cam, porselen ve seramik gruplarından oluşmak üzere 60 bin yeni ürün, Tüyap Kongre ve Fuar Merkezi'nde düzenlenen fuarda ilk kez görücüye çıktı.

Küçük ev aletleri lüks olmaktan çıkmalı!

Zücaciyeciler Derneği (Zücder) Başkanı Ömer Ertuğrul Erdoğan, zücaciye, ev ve mutfak eşyaları sektörünün, yüksek KDV oranları ve ÖTV'den etkilendiğini söyledi. Erdoğan, küçük elektrikli ev aletlerinin çağımızda 'lüks' eşya sınıfında sayılmaması gerektiğini söyledi.

Fakir Küçük Ev Aletleri, yelpazesini farklı renk seçenekleriyle genişletiyor!

Fakir Hausgeräte, rengarenk tasarımlarıyla evlerin her köşesine baharın canlılığını getiriyor. Estetik ve renkli tasarım ürünleriyle evinizin her alanında kullanacağınız Fakir Küçük Ev aletleri, ürün yelpazesini farklı renk seçenekleriyle genişletiyor.

İhlas Ev Aletleri İF Tasarım Ödülü aldı!

İhlas Ev Aletleri tarafından üretilen Aura Cleanmax ve Aura Roboclean temizlik ve sağlık robotları, iF Tasarım Ödülü aldı. Ödülü, iF Tasarım Organizasyon Komitesi Başkanı Mashid Karimi’den alan İhlas Ev Aletleri Genel Müdürü Ömer Kamber, şöyle konuştu:

Akel Elektrikli Ev Aletleri bayram sofralarında harikalar yaratıyor!

Akel Elektrikli Ev Aletleri geniş ürün portföyüyle keyifli ve kalabalık bayram sofraları hazırlanırken harikalar yaratıyor. Akel Kavurma Sacı 60 liradan, Akel Barbekü 48 liradan, Akel Izgara ise 76 liradan satılıyor.

Akel Ev Aletleri Libya pazarında yoğun ilgi görüyor!

Akel Elektrikli Ev Aletleri, ramazana özel çift tepsili davul fırın üretti. 50 ülkeye ihracat yapan firma Türkiye dışındaki en fazla çift tepsili davul fırın satışını Libya’ya gerçekleştirdi.

BSH Türkiye, Çerkezköy'de büyük ev aletleri yatırımına geçti!

İki yıl önce Çerkezköy'de kurduğu fabrikada küçük ev aletleri üretimi gerçekleştirmeye başlayan BSH Türkiye, bu alandan çekiliyor. Fabrikada oluşan kapasite büyük ev aletlerinde kullanılacak.

Arzum Elektrikli Ev Aletleri kupon ödemesini gerçekleştirdi!

Arzum Elektrikli Ev Aletleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Arzum Elektrikli Ev Aletleri kupon ödemesini gerçekleştirdi.

Arzum Elektrikli Ev Aletleri kupon ödemelerini yayınladı!

Arzum Elektrikli Ev Aletleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Arzum Elektrikli Ev Aletleri kupon ödemelerini yayınladı.

Bosch Ev Aletleri inovatif ürünleriyle IFA’ya damgasını vurdu!

Bosch Ev Aletleri, Almanya’nın başkenti Berlin’de düzenlenen Tüketici Elektroniği Fuarı - IFA 2014’te son teknoloji ürünlerini görücüye çıkardı.Yeni nesil f birçok ürün, yeni geliştirilen inovatif özelikleriyle ilk kez fuarda tüketicilerle buluştu.

profilo ev aletleri

profilo ev aletleri profilo ev aletleri

Bulaşık makinesi ile ilk kez tanışacak olan ve bugüne kadar bu konuda çekimser kalanlara seslenen “Denemesi bedava!” kampanyası yoğun talep üzerine Temmuz sonuna kadar uzatıldı. Uluslararası tasarım ödüllü BM5380MG bulaşık makinesinin de dahil olduğu kampanyada 31 Temmuz’a kadar satın alınan bulaşık makineleri koşulsuz olarak 31 Ağustos’a kadar iade edilebilecek. Bu kampanya, Bayram coşkusunu taçlandıracak!Geleneksel değerlere verdiği önemle öne çıkan Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, tüketicilerine Ramazan Bayramı jesti yaparak tasarım ödüllü BM5380MG bulaşık makinesini 1 ay ücretsiz deneme ve koşulsuz iade etme fırsatı sunuyor. Böylece bayram ziyaretine gelen sevdiklerinize daha çok vakit ayırıp, afiyetle yenen yemeklerden sonra siz rahatça onlarla olurken, biriken bulaşıkları Profilo yıkayacak ve mutfağınız sürekli derli toplu olacak.


Tasarım alanında dünyanın en köklü ve prestijli ödül organizasyonu olan...