Proje Yönetim Zirvesi ne zaman

Proje Yönetim Zirvesi ne zaman

Uluslararası Proje Yönetim Enstitüsü (UPYE) ile Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü her yıl ortaklaşa “Proje Yönetim Zirvesi” düzenliyor.

Türker Proje Gayrimenkul yönetim kurulu komite üyelerini seçti!

Türker Proje Gayrimenkul yönetim kurulu komiteleri üyelerini seçti. İşteTürker Proje Gayrimenkul'ün yönetim kurulu komiteleri üyeleri...

Türker Proje Gayrimenkul yönetim kurulu üye adaylarını seçti!

Türker Proje Gayrimenkul, ortakların onayına sunulmak üzere Sezai Bekgöz ve Cemal Mutlu'nun Bağımsız Yönetim Kurulu Üyeliklerine aday gösterilmelerine karar verdi. 

Şilan Desing Mimarlık Danışmanlık Proje Yönetim Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Şilan Desing Mimarlık Danışmanlık Proje Yönetim Ticaret Limited Şirketi bugün Sarıyer'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Şilan Atakur tarafından kuruldu.

Ntf Proje Yönetim Anonim Şirketi kuruldu!

Ntf Proje Yönetim Anonim Şirketi bugün Şişli'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Ahmet Kamil Davras tarafından kuruldu.

Yüksel Proje'nin acı günü! Osman Kemal Akın vefat etti! 

Yüksel Proje Yönetim Kurulu Başkanı Celal Akın'ın babası Osman Kemal Akın vefat etti. Yüksel Proje taziye ilanı yayınladı.

Draft Mimarlık Proje Yönetim Limited Şirketi kuruldu!

Draft Mimarlık Proje Yönetim Limited Şirketi bugün Maltepe'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Özge Güneren tarafından kuruldu.

II. Tesis Yönetim Çalıştayı ve İş Zirvesi 2021 İstanbul 21,22,23 Mayıs'ta!

Konut Siteleri Yönetimleri Danışmanı Nihat Dönmez, "II. Tesis Yönetim Çalıştayı ve İş Zirvesi 2021 İstanbul" konulu yazısını Emlakkulisi.com okurları için kaleme aldı. İşte Nihat Dönmez'in yazısı...

Mim Art Proje Yönetim Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Mim Art Proje Yönetim Ticaret Limited Şirketi Bağcılar'da 10 bin TL sermaye bedeli ile Abbas Ayazoğlu tarafından kuruldu. 

Dea Danışmanlık Mimarlık Proje Yönetim Mühendislik Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Dea Danışmanlık Mimarlık Proje Yönetim Mühendislik Ticaret Limited Şirketi Ümraniye'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Hakan Altuner tarafından kuruldu.

Zefs Proje Yönetim Danışmanlık Limited Şirketi kuruldu!

Zefs Proje Yönetim Danışmanlık Limited Şirketi bugün Ataşehir’de 10 bin TL sermaye bedeli ile Suat Sarıkurt tarafından kuruldu.

Türker Proje yönetim kurulu üyelerini seçiyor!

Türker Proje'nin Yönetim Kurulu Başkanlığına Attila Türker, Yönetim Kurulu Başkan Vekilliğine Ali Nuri Türker'in seçilmelerine, Dilek Türker, Yasemin İhsanTürker, Leyla Yasemin Türker, Simla Türker Bayazıt, Mahmut Kerem BİLGİN'in Yönetim Kurulu Üyeleri olarak görev ifa etmelerine karar verildi.

Türker Proje bağımsız yönetim kurulu üyelerini seçiyor!

Türker Proje'nin 7 Temmuz 2020 tarihinde yapacağı 2019 yılı Olağan Genel Kurul Toplantısında ortakların onayına sunulmak üzere Dr. Sezai Bekgöz ve Cemal Mutlu'nun Bağımsız Yönetim Kurulu Üyeliklerine aday gösterilmelerine karar verildi.

Türker Proje bağımsız yönetim kurulu üyelerini seçiyor!

Türker Proje'nin 2019 yılı olağan genel kurul toplantısında ortakların onayına sunulmak üzere Dr. Sezai Bekgöz ve Cemal Mutlu'nun Bağımsız Yönetim Kurulu Üyeliklerine aday gösterilmelerine karar verili...

Proje Yönetim Zirvesi ne zaman Haberi

Proje Yönetim Zirvesi ne zaman

Bu sene 7.sini düzenlenecek olan zirvenin konusu “İnşaat ve Gayrimenkul 4.0” olarak belirlendi.  Endüstri 4.0’ın Türk inşaat ve gayrimenkul sektörüne yansımaları; “Ekonomi”, “Şehirleşme”, “Finansman ve “Tasarım ve İnşaat” alt başlıklarıyla 4 ayrı panelde ele alınacak.

Sektörün önde gelen isimlerinin konuşmacı olarak yer alacağı Proje Yönetim Zirvesi 21 Nisan Cumartesi günü Boğaziçi Üniversitesi Garanti Kültür Merkezi Ayhan Şahenk salonunda 09.00-16.30 saatleri arasında yapılacak. Proje Yönetim Zirvesi'ne katılım ücretsiz olacak.