07 / 10 / 2022

promosyon

promosyon

Vatandaşlar emekli promosyonu konusunda kamu bankalarından dev bir zam bekliyor. Şu anda tüm gözler kamu bankalarına çevrilmiş durumda.

Vakıfbank açıkladı!  31 Ekim'e kadar başvuran herkes faydalanacak! Acele edin!

Türkiye'nin en büyük kamu bankalarından biri olan Vakıfbank müjdeyi verdi. Vakıfbank, www.vakifkart.com.tr üzerinden bir kampanya başlattığının duyurusunu yaptı.

Garanti Bonus'dan müjde! 31 Ekim'e kadar herkes faydalanacak!

Türkiye'nin en popüler bankaları arasında yer alan Garanti, www.bonus.com.tr adresi üzerinden yeni bir kampanyayı duyurdu. Peki, nedir bu kampanya? Kampanya ayrıntıları neler? İşte bütün ayrıntılar...

Maaş promosyonlarında yeni deprem! 20 bin, 30 bin, 40 bin TL değil tam 45 bin TL! Hemen bakın!

TÜİK'in açıkladığı enflasyon verileriyle birlikte emeklinin yüzünü güldüren promosyon ödemeleri tam gaz sürerken, memurlar için de yüz güldüren haberler gelmeye başladı. İşte memur maaş promosyonlarındaki son dakika gelişmeleri...

Garanti'den kampanya müjdesi! 31 Ekim'e kadar herkes başvurabilir! 

Türkiye'nin en çok tercih edilen bankaları arasında yer alan Garanti'den güzel haber geldi. Garanti Bankası.  www.bonus.com.tr üzerinden yeni kampanya geldi! Peki, kampanya detayları nelerdir? İşte ayrıntılar...

PTT 20 yaş üzerine duyurdu! 40 bin TL nakit olarak verilecek!

PTT aracılığı ile 20 yaş ve üzeri vatandaşlar destek ödemesini alabilecek. Bu ödemeler 40 Bin TL’ye kadar dayandı. İşte detaylar!

Emeklilere promosyon müjdesi geldi, zam yapacaklar! Halkbank, Vakıfbank, Ziraat Bankası...

Emekli vatandaşların kamu bankalarıyla ilgili dört gözle bekledikleri haber geldi. Haberin detaylarına gelin birlikte bakalım.

Emeklilere güzel haber! Bankalar tek tek duyurdu! İşte detaylar!

Emekli promosyon ödemelerinde bankaların yarışı hala devam ediyor. Bankalar promosyon ödemelerinde artışa gitti. İşte detaylar!

Sağlık çalışanlarına promosyon müjdesi! Bakanlık devrede!

Türkiye'de gündemden düşmeyen maaş promosyonuna bir yenisi daha eklendi. Sağlık Bakanlığı promosyon için kollarını sıvadı. Peki Sağlık promosyonu ne kadar? 2022 Sağlık personeli ne kadar promosyon alacak? İşte detaylar...

İŞ Bankası'ndan tüm müşterilerine duyurdu! Bir promosyon değil ama hepimizin işine yarayacak

İş Bankası tarafından müşterilerine yönelik dikkat çeken bir duyuru gerçekleştirildi. Kampanyanın detaylarına haberimizde ulaşabilirsiniz...

TEB ile seyahate doyacaksınız! İşte TEB’ten dev kampanya!

TEB birbirinden farklı kampanyaları hayata geçiriyor. Onlardan biri de seyahat harcamalarında yaptığı kampanya. Peki, kampanyaya nasıl başvurabilirsiniz? Kampanya ayrıntıları neler? İşte seyahat kampanyasına dair detaylar!

Halkbank promosyon ne kadar 2022?

Halkbank ne kadar promosyon veriyor, Halkbank promosyon ne kadar 2022? şeklindeki soruların yanıtları aranıyor. İşte detaylar!

DenizBank promosyon ücreti ne kadar?

Emekli promosyonları pek çok emekli tarafından sorgulanmaktadır. Özellikle Denizbank emekli promosyonunun ne kadar olduğu öğrenilmek isteniyor. İşte detaylar!

QNB Finansbank'tan dev kampanya! Herkes faydalanabilecek, hemen başvurun! 

QNB Finansbank'tan yeni kampanya geldi! QNB Finansbank otomatik fatura ödeme talimatı verenlere, inanılmaz bir fırsat sunacak! İşte kampanya ayrıntıları...

Ziraat Bankası promosyonu ne kadar 2022? Ziraat Bankası promosyon nasıl bakılır?

Emekli promosyon ödemeleri milyonlarca vatandaşın gündeminde yer almaktadır. Özellikle Ziraat Bankası promosyonu ne kadar 2022? Ziraat Bankası promosyon nasıl bakılır? soruları yanıtlarını arıyor.

Sağlık çalışanlarına promosyon müjdesi! Bakanlık devrede!

Türkiye'de gündemden düşmeyen maaş promosyonuna bir yenisi daha eklendi. Sağlık Bakanlığı promosyon için kollarını sıvadı. Peki Sağlık promosyonu ne kadar? 2022 Sağlık personeli ne kadar promosyon alacak? İşte detaylar...

Vakıfbank promosyon ücreti ne kadar?

Vakıfbank promosyon ücreti ne kadar? sorusu promosyon almayan vatandaşlar tarafından araştırılmaktadır. İşte merak edilen detaylar!

Türkiye Finans Bank ne kadar promosyon veriyor?

Türkiye Finans Bank promosyon miktarı emekliler tarafından araştırılmaktadır. Peki Türkiye Finans Bank ne kadar promosyon veriyor? İşte detaylar!

Halkbank promosyon ne kadar 2022?

Halkbank ne kadar promosyon veriyor, Halkbank promosyon ne kadar 2022? şeklindeki soruların yanıtları aranıyor. İşte detaylar!

Ziraat Bankası promosyonu ne kadar 2022? Ziraat Bankası promosyon nasıl bakılır?

Emekli promosyon ödemeleri milyonlarca vatandaşın gündeminde yer almaktadır. Özellikle Ziraat Bankası promosyonu ne kadar 2022? Ziraat Bankası promosyon nasıl bakılır? soruları yanıtlarını arıyor.

Akbank maaş promosyonu ne kadar? Akbank promosyon süresi ne kadar?

Emekli promosyon ödemeleri gündemdeki yerini koruyor. Pek çok vatandaş Akbank maaş promosyonu ne kadar? Akbank promosyon süresi ne kadar? sorularına yanıt arıyor. İşte detaylar!

Emekli promosyonlarında beklenmeyen Ekim rüzgarı! Emekli promosyon tarihi nasıl öğrenilir?

Milyonlarca emeklinin merakla beklediği promosyon ödemelerine dair sıcak bir gelişme yaşandı. Vatandaşlar “Emekli promosyon tarihi nasıl öğrenilir?” sorusunu sormaya başladı. İşte detaylar!

İBB'den müjde! Tüm çalışanlara 27 bin TL promosyon!

Tüm çalışanlara 27 bin lira promosyon İBB tarafından açıklandı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi, belediye ve şube çalışanlarına 27 bin lira maaş promosyonu ödeyecek. Hemen bakın! İşte ayrıntılar...

Emekli promosyon iptal edilir mi? Promosyon nasıl iptal edilir?

Emekli promosyon ödemeleri ve bu konuya dair vatandaşların bazı soruları var. Onlardan biri de Emekli promosyon iptal edilir mi? sorusudur. İşte sorulan soruların yanıtları!

Emekli promosyon ne zaman bitiyor?

Emekli promosyon konusu hala gündemdeki yerini koruyor. Promosyon almamış olan emekliler, emekli promosyon ödemelerinin ne zaman biteceğini araştırıyor. İşte o detaylar!

Emekliler elinizi çabuk tutun! Promosyon almak için son iki gün! ING, Ziraat, Vakıf Bank, Yapı Kredi...

Temmuz ayı zammından sonra bankalar emekli promosyon yarışına girdi. Promosyon tutarı kampanyalarla 10 bin TL'ye kadar yükseldi. Bankalar promosyonu arttırmakla kalmayıp süreyide 31 Ağustos'tan 30 Eylül'e çekti. Ek bir uzatma olmazsa belirli bankalardaki promosyon kampanyası 2 gün sonra bitecek.

VakıfBank promosyon 2022 ne kadar?

Promosyon miktarları emekli ve yeni emekli olacak kişilerin gündeminde yer almaktadır. Özellikle VakıfBank promosyon 2022 ne kadar? sorusu sıklıkla sorulmaktadır. İşte merak edilenler!

Bankalar promosyon ve indirim yarışındayken, Vakıfbank da açıkladı!

Art arda gelen zamlar nedeniyle vatandaşlar indirim ve promosyon arayışlarına başladı. Birçok banka müşterilerine özel kampanyalar sunmaya başladı. Bunlardan biri Vakıfbank oldu. Hemen siz de bakın!

promosyon Haberi

promosyon

Ülkemizde yeni yılın yaklaşmasıyla birlikte vatandaşlar da gözlerini maaş zamlarına çevirdi. Memurlar, asgari ücretliler ve emekli vatandaşlar yeni yılda asgari ücrete veya kendi maaşlarına nasıl bir zam yapılacağının merak içerisine girdi. 

BİR DE KAMU BANKALARINDAKİ PROMOSYON MESELESİ VAR

Tüm bunlara ek olarak bir de kamu bankalarındaki promosyon meselesi mevcut. Bankaların emekli promosyon yarışlarına girmeyen ve olayları geriden izlemeyi tercih eden kamu bankalarının Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talimatıyla emekli promosyonlarına dev bir zam yapması bekleniyor. 
 

Promosyon kampanyalarında gelişmeler yakından takip ediliyor. Emekliler bu yıl başlayan promosyon ödemelerini takip ederken, kamu bankaları harekete geçti. Birçok banka promosyon ödemelerini 10 bin TL’ye yakın yükseltti.

NEREDEYSE 3 KATI BİR ÖDEME YAPMALARI GÜNDEMDE

Hemen hemen bütün özel bankalar promosyon ödemelerini emekliler için yükseltti. Bu sefer de gözler kamu bankalarına çevrildi....