pusula

pusula

Dumankaya inşaat konut satışından başlayarak sunmaya başladığı ve satış sonrasında da devam eden tüm hizmetlerini Dumankaya Pusula çatısı altında toplamış

Dumankaya `Pusula' ile yön bulacak

Dumankaya İnşaat, konut sektöründeki hizmet anlayışına 'Dumankaya Pusula' ile yön vermeye hazırlanıyor

Pusula Outdoor Turizm Seyahat Organizasyon Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Pusula Outdoor Turizm Seyahat Organizasyon Ticaret Limited Şirketi bugün Bakırköy'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Enes Uğur ve Mehmet Taşdemir ortaklığıyla kuruldu.

Rönesans’ın sosyal sorumluluk programı Pusula’da gençler mesaiye başladı!

Rönesans Eğitim Vakfı tarafından, İŞKUR iş birliğiyle gerçekleştirilen ‘Pusula’ programı yeni mezun gençlerin iş kültürünü benimseyip çalışma hayatına hazırlanmalarına destek sağlıyor.

Pusula Altyapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Pusula Altyapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 20 bin TL sermaye ile bugün Yunus Emre Emin tarafından  kuruldu.

Pusula Ticari Yatırımlar ve Otelcilik Anonim Şirketi Kavacık Şubesi açıldı!

Pusula Ticari Yatırımlar ve Otelcilik Anonim Şirketi Kavacık Şubesi 30 bin TL sermaye ile bugün açıldı.

Pusula Ticari Yatırımlar ve Otelcilik Anonim Şirketi kuruldu!

Pusula Ticari Yatırımlar ve Otelcilik Anonim Şirketi 600 bin TL sermaye ile bugün Ahmet , Mehmet Bülent ve Ömer Murat Keçeli ortaklığında kuruldu.

Pusula İnşaat Bulvar Home fiyat!

Pusula İnşaat Bulvar Home fiyat listesi dairelerin kat ve planlarına göre değişiyor. Konut ve ticari alanların yer aldığı proje 5 bin metrekarelik alan üzerinde inşa ediliyor.

Bulvar Home Pusula İnşaat teslim tarihi!

Bulvar Home Pusula İnşaat projesinde daire fiyatları 245 bin liradan başlıyor. Esenyurt'ta yer alan Bulvar Home projesinde 292 daire, 32 dükkan bulunuyor...

Pusula İnşaat Beylikdüzü Projesi: Bulvar Home!

Pusula İnşaat'tan Beylikdüzü Bulvar Home projesi geliyor. Beylikdüzü Bulvar Home'da detaylar 20 Ocak'ta netleşecek.

Pusula Gayrimenkul Turizm Gıda İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Pusula Gayrimenkul Turizm Gıda İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi, Eyyüp Azcan tarafından 10 bin TL sermaye ile 22 Ekim'de Kadıköy, Hasanpaşa Mahallesi, Kurbağalıdere Caddesi'ne kuruldu.

Pusula TMGD Eğitim Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Pusula TMGD Eğitim Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi,Faruk Burak Güçerdem tarafından 50 bin TL sermaye ile 20 Ağustos 'ta Kadıköy, Sahrayı Cedit Mahallesi 'nde kuruldu.

Mimar Sinan'ın eserleri bugünün mimarlarına pusula oluyor!

Maltepe Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İlter Büyükdığan, Mimar Sinan'ın eserlerinin öğrencilere pusula olduğunu belirtti..

Pusula İnşaat Rüya Prestij Suit projesi!

Daire teslimleri hemen yapılan Pusula İnşaat Rüya Prestij Suit projesi İstanbul Avrupa Yakası Esenyurt'ta inşa ediliyor. Yüzde 75'i bir yeşil alandan oluşan proje 60 ay vade imkanı sunuyor.

Pusula Teknik Hizmetler Mühendislik ve Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Pusula Teknik Hizmetler Mühendislik ve Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi 11 Mart 2015'te, 100 bin TL sermaye bedeli ile Büyükçekmece'de Mustafa Yasin Karataş, Murat Güvenç ortaklığında kuruldu.

pusula

pusula pusula

Dumankaya Müşteri Hizmetleri Direktörü Berrin Löker, artık inşaat şirketlerinin sorumluluklarının konutun satışıyla tamamlanmadığını ifade ederek, müşterilerin satış sonrasında da ihtiyaç, beklenti ve taleplerine cevap üretmelerinin önemine işaret ediyor. Löker "Avantajlar, kolaylıklar ve hizmet paket" olarak özetlediği Dumankaya Pusula ile satış sonrasında evde çıkan teknik aksaklıklardan tutun, doğum gününde arkadaşa gönderilecek çiçeğe kadar her konuda müşterilerinin yanında yer aldıklarını anlatıyor. Dumankaya Pusula hizmetlerini asistan hizmetleri, e-dairem, gayrimenkul değerleme, konut destek, dizayn destek, aktivite hizmetleri başlıkları altında topladıkları bilgisini veren Löker, yeni yeni hizmetleri de devreye sokacaklarına değindi.

Pusula her derde dava
Löker, asistan hizmetleri altında, tatil bilet organizasyonu, restaurant rezervasyonu, bilet organizasyonu, araç muayenesi yaptırılması ve hediye çiçek gönderimi organizasyonu gibi hizmetlerin yer aldığını ifade ederek, Dumankaya'dan daire satın alanların...