Qurtuba Mühendislik Anonim Şirketi konusu

Qurtuba Mühendislik Anonim Şirketi konusu

Qurtuba Mühendislik Anonim Şirketi bugün 50 bin TL sermaye bedeli ile Muhammed Dalyan tarafından Başakşehir'de kuruldu.

Prota Tasarım Ve Mühendislik Anonim Şirketi kuruldu!

Prota Tasarım Ve Mühendislik Anonim Şirketi bugün Ataşehir'de 1 milyon TL sermaye bedeli ile İlker Ali İliş, Yasemin Algül, Bahadır Akgül, Sevil ve Prota Mühendislik Proje Ve Danışmanlık Hizmetleri ortaklığında kuruldu.

Bıotrans Tasarım Mühendislik Anonim Şirketi kuruldu!

Bıotrans Tasarım Mühendislik Anonim Şirketi bugün Üsküdar'da 50 bin TL sermaye bedeli ile İsmail Taner Sarul tarafından kuruldu.

Mercury Engıneerıng Mühendislik Anonim Şirketi kuruldu!

Mercury Engıneerıng Mühendislik Anonim Şirketi bugün 50 bin TL sermaye bedeli ile Patrıck Hıckey-Dwyer, Eoın Paul Vaughan ve Ronan Mıchael Lynch ortaklığında kuruldu.

Zeta Group Mühendislik Anonim Şirketi kuruldu!

Zeta Group Mühendislik Anonim Şirketi Bahçelievler'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Musa Baş, Murat Yalçın ve Fatih Serhat Yalçın ortaklığında kuruldu.

Rma Yapı İnşaat Taahhüt Mimarlık Mühendislik Anonim Şirketi kuruldu!

Rma Yapı İnşaat Taahhüt Mimarlık Mühendislik Anonim Şirketi bugün Ataşehir'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Mecit Yeşildal ve Rüştü Dücan ortaklığında kuruldu.

Koni Teknik Mühendislik Anonim Şirketi kuruldu!

Koni Teknik Mühendislik Anonim Şirketi bugün Beykoz'da 14 milyon 900 bin TL sermaye bedeli ile Şerafettin Akkaya ve Hakan Ersel ortaklığında kuruldu.

Cog Enterprıses Mühendislik Anonim Şirketi kuruldu!

Cog Enterprıses Mühendislik Anonim Şirketi bugün Bahçelievler'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Bernhard Engelbrecht ve Abdullah Yıldırım ortaklığında kuruldu.

Okray Mühendislik Anonim Şirketi kuruldu!

Okray Mühendislik Anonim Şirketi bugün Sarıyer'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Ahmet Kumruluoğlu ve İbrahim Ceylan ortaklığında kuruldu.

Hds Geocell Hücresel Dolgu Sistemleri Ve Mühendislik Anonim Şirketi kuruldu!

Hds Geocell Hücresel Dolgu Sistemleri Ve Mühendislik Anonim Şirketi bugün Sancaktepe'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Serhat Tekiz tarafından kuruldu.

Argev Geliştirme Evi Mühendislik Anonim Şirketi kuruldu!

Argev Geliştirme Evi Mühendislik Anonim Şirketi Çekmeköy'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Burak Arkan tarafından kuruldu.

Yapımees Mühendislik Anonim Şirketi kuruldu!

Yapımees Mühendislik Anonim Şirketi Pendik'te 400 bin TL sermaye bedeli ile Mesut Sakallı ve Erkan Keleş ortaklığında kuruldu.

Yapımees Mühendislik Anonim Şirketi kuruldu!

Yapımees Mühendislik Anonim Şirketi bugün Pendik'te 400 bin TL sermaye bedeli ile Mesut Sakallı ve Erkan Keleş ortaklığında kuruldu.

Exavolt Enerji Ve Mühendislik Anonim Şirketi kuruldu!

Exavolt Enerji Ve Mühendislik Anonim Şirketi Başakşehir'de 240 bin TL sermaye bedeli ile Çağlar Pehlivan tarafından kuruldu.

Qurtuba Mühendislik Anonim Şirketi konusu Haberi

Qurtuba Mühendislik Anonim Şirketi konusu

Qurtuba Mühendislik Anonim Şirketi bugün 50 bin TL sermaye bedeli ile Muhammed Dalyan tarafından Başakşehir'de kuruldu.

Qurtuba Mühendislik Anonim Şirketi konusu:
1-Yurt içi ve yurt dışında her türlü elektrik ve mekanik taahhüt işleri yapmak, projelendirmek, inşaat sektörü ile ilgili yurt içinde ve yurt dışında işyerleri sanayi tesisleri, konutlar ve toplu konutları, yol, tünel, metro, köprü, baraj, telefon hatları ve sair mühendislik yapıları, altyapı tesisleri, havalimanları, terminalleri, hangar ve tesisleri, alışveriş merkezleri, turizm tesisleri, spor tesisleri, eğlence merkezleri, kültür ve sosyal içerikli yapılar taahhüt etmek sureti ile doğrudan veya yap-işlet-devret modeli çerçevesinde veya karma model kapsamında veya kat karşılığı inşa etmek veya taşeron firmalara yaptırmak, pazarlamak, satmak veya kiralamak ve anasözleşmesinde yazılı diğer işler...


Z.Gökalp Mah.Süleyman Demirel Blv. Mall Of İstanbul...