12 / 08 / 2022

quzu etiler

quzu etiler

Tam 3 milyon dolara mal olan İstanbul’un ilk Azeri restoranı, Quzu önümüzdeki hafta Etiler’de hizmet vermeye başlıyor. Azeri işadamı Elşan İbrahimov'un açacağı restoran 3 milyon dolara mal oldu...

Halk GYO Etiler Binası 2016 değerleme raporunu yayınladı!

Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., tarafından bugün Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan açıklamada Halk GYO Etiler Binası 2016 değerleme raporunu yayınladı.

Etiler Belediye Sitesi'nin yerine rezidans geliyor!

Etiler'de Akmerkez'in hemen karşısında konumlanan Belediye Sitesi müteahhitlerin dönüşüm avında. Siteyi dönüştürmeye talip olan Astaş ile Yiğit Group ve Sinanlı Yapı Ortaklığı'nın site malikleriyle görüşmelere başladı.

Etiler Polis okulu arazisinin kaderi belli oldu!

Kapatılan Etiler Polis Meslek Yüksek Okulu’nun değeri 1 milyar doların üzerinde olduğu belirtilen 32 bin metrekarelik arazisinin “hasılat paylaşımı” yöntemiyle değerlendirilmesine karar verildi.

Villeroy and Boch Etiler mağazası, mimari tasarımı ile fark yaratıyor!

Villeroy & Boch’un ilham veren köklü hikayesi, temsil ettiği Avrupalı yaşam tarzı ile Etiler Mağazasında hayat buluyor. Dekorasyon trendlerini etkileyen koleksiyonların da yer aldığı mağaza Haziran 2016’dan itibaren hizmet veriyor.

Doğuş Center Etiler devredilecek mi?

Doğuş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı KAP'ta açıklama yaptı. Doğuş Center Etiler kısmi bölünme işlemi başvurusu olumlu karşılandı.

Coşkun Sabah, Etiler'deki evi istedi!

“Eşimden ayrılırsam intiharı bile düşünürüm” diyen Coşkun Sabah, fikir değiştirdi. Ünlü sanatçı: "Eğer boşanırsam tek istediğim Etiler'deki evin bende kalması. Çok anım var o evde" dedi.

Doğuş Center Etiler değerleme raporu yayınlandı!

Doğuş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından bugün Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamda Doğuş Center Etiler değerleme raporu yayınlandı.

Etiler Polis Yüksekokulu'nun imar değişikliğine bilirkişi raporu!

İstanbul Etiler Polis Meslek Yüksekokulu arazisine ilişkin açılan davada bilirkişi raporu tamamlandı. Raporda, söz konusu imar planı değişikliğinin kamu yararına ve çevre düzeni planlarına aykırı olduğunu belirtildi.

Pelin Karahan Etiler'de dükkan arıyor!

Oyuncu Pelin Karahan " En büyük hayalim" dediği pastaneyi açmak için kolları sıvadı. Ünlü oyuncu Etiler'de dükkan aramaya başladı. Nispetiye Caddesi'nde dükkan bakan Karahan dizi tatile girer girmez çalışmaları hızlandıracak.

Hazal Kaya Etiler'de restoran açıyor!

Yeni sezonda herhangi bir dizi projesinde boy göstermeyen Hazal Kaya, restoran açma hayalini Türkiye'de gerçekleştirecek. İddialara göre, Kaya restoranını İstanbul Etiler’de açacak.

Faberss Etiler’de açıldı!

Lapis, opal, agat, ametist gibi taşların güzelliğini ve büyüsünü mekanlara yansıtma hedefiyle yola çıkan Faberss’in açılışı geçtiğimiz akşam aralarında birçok ünlü simanın da katılımı ile Etiler’de gerçekleştirildi.

İşte Melisa Aslı Pamuk'un Etiler'deki evi!

2011 Türkiye güzeli Melisa Aslı Pamuk, yaşamak için Etiler’de oldukça sakin bir site tercih etmiş kendine. Pamuk, "Zaten sette kafam yeterince kalabalık. Eve geldiğimde sakin bir atmosfer arıyorum galiba.” dedi.

Bade İşçil-Malkoç Süalp çiftinin arası Etiler’deki ev yüzünden açıldı!

Bade İşçil ile Malkoç Süalp, şimdi de Etiler’deki evin devri için birbirlerine girdi. Eşiyle bir kez daha mal yüzünden karşı karşıya gelen İşçil, oğlu Azur’u da alarak Büyükada’da yaşayan ailesinin yanına gitti.

quzu etiler Haberi

quzu etiler

İstanbul’da gıda sektöründe yatırımlar hız kesmeden devam ediyor. Sadece bizim ünlü işadamları değil, yabancılar da İstanbul’da gıda işine giriyor. Etiler’in hemen girişindeki iki katlı binada İstanbul’un ilk Azeri mutfağını servis eden restoran açılıyor. Azeri mutfağından çok çakmam ama açılmadan önce restoranın sahibi Elşan İbrahimov, test yemeğine davet etti. İlk Azeri yemekleri deneyimlemem çok eğlenceli geçti. Daha önce adını hiç duymadığım meyvelerden hazırlanan içecekler, yemekler masaya geldikçe hem Azerilerin yemek kültürünü keşfettim hem de ilginç ritüellerini öğrendikçe bu mutfağı çok sevdim. Mekanın kocaman bir bahçesi var. Meğer sadece restoran olarak değil, kafe ve bar olarak da hizmet verecekmiş. Ayda birkaç kez de özel partilere ev sahipliği yapacakmış.


Etler Azerbaycan’dan

Adından anlaşıldığı üzere et konusunda çok iddialılar. Özellikle de kuzu eti konusunda. Etler...