Radisson Blu Bosphorus Hotel

Radisson Blu Bosphorus Hotel

İstanbul'un en güzel boğaz manzaralarından birine sahip Radisson Blu Bosphorus Hotel İstanbul, 2019 yılında Radisson Hotel Group bünyesindeki en lüks marka olan Radisson Collection'a dönüşmeye hazırlanıyor…

Radisson Hotel Group Türkiye’deki 25'nci otelini Sakarya'da açtı!

Radisson Blu, Türkiye’nin kuzey batısında yer alan Sakarya'da Türkiye'deki 25'nci otelini açtı. Radisson Blu Hotel Sakarya resmen hizmete açıldı...

Radisson’un Collection dönüşümü!

İstanbul'un en güzel boğaz manzaralarından birine sahip Radisson Blu Bosphorus Hotel İstanbul, 2019 yılında Radisson Hotel Group bünyesindeki en lüks marka olan Radisson Collection'a dönüşmeye hazırlanıyor…

Atakan Altuğ, Radisson Blu Hotel Vadistanbul’un Genel Müdürü oldu!

İstanbul’un yeni iş ve yaşam merkezi olarak Ayazağa’da hayata geçirilen Vadistanbul bünyesinde yer alan 5 yıldızlı Radisson Blu Hotel’e, Genel Müdür olarak Atakan Altuğ atandı.

Vadistanbul’un 5 yıldızlı oteli için Radisson Hotel ile anlaşıldı!

İstanbul’un yeni iş ve yaşam merkezi olarak Ayazağa’da hayata geçirilen Vadistanbul bünyesindeki 5 yıldızlı otelin, Radisson Blu markasıyla hizmete açılması için ön hazırlıklar tamamlandı.

İş dünyası Anadolu Yakası'na taşınıyor!

Rezidor Hotel Group’un Radisson Blu Hotel, İstanbul Asia ve Park Inn by Radisson İstanbul Ataşehir otellerinin Genel Müdürü Mustafa Gültekin, "Yeni projeler için değil, faaliyette olan ancak göreceli olarak performansı düşük olan oteller de bünyemize katılabilir." dedi.

Folkart Ilıca Çeşme teslimleri!

Villa projesi olarak hayata geçirilen Folkart Ilıca Çeşme'de Radisson Blu Resort&SPA Hotel'in arkasında hayata geçirildi. Folkart Ilıca Çeşme teslimleri ne zaman?

Radisson Blu Hotel Diyarbakır'da kapılarını açtı!

Dünya markası Radisson Blu Hotel, Diyarbakır’da kendine özgü hizmet anlayışıyla konuklarına kapılarını açtı. Otelde toplamda 167 oda bulunuyor...

Peli Parke Diyarbakır’da büyüyecek!

Peli Parke Diyarbakır’da bölge bayisini tanıttı. Radisson Blu Hotel’deki toplantıyı doğunun yıldızı Diyarbakır bayileri ile paylaştı.

Radisson Blu, Batışehir’de kapılarını açtı!

Yönünü inovasyon ve tasarıma göre belirleyen ikonik otel markası Radisson Blu, Türkiye’deki ilk rezidans yatırımı Ege Yapı’nın İstanbul Bağcılar’da inşa ettiği ödüllü Batışehir projesinde açıldı.

Diyarbakır Radisson Blu Hotel açıldı!

Meya Otelcilik Turizm AŞ tarafından Diyarbakır’da Radisson Blu Hotel’i hizmete açıldı. Yapımı 3,5 yıl süren otel için 25 milyon dolar açıldı.

Radisson Blu Kayseri sömestr döneminde doldu!

Kayseri şehir merkezinde yer alan Radisson Blu Kayseri, şehrin en yeni 5 yıldızlı oteli olarak son yıllarda kayakçıların gözdesi haline geldi.

Şişecam Düzcam'a Romanya Pencere Dergisi'nden ödül!

Şişecam Düzcam, 24 Mayıs 2016 tarihinde Romanya Pencere Dergisi (Agenda Constructıılor&Fereastra) tarafından Bükreş Radisson Blu Otel’de düzenlenen Euro Construct & Fereastra Konferansı’nda yerini aldı.

Radisson Blu Ottomare Hotel Ataköy açıldı!

Üst segment otel markaları arasında İstanbul’da en çok otele sahip olan otel zinciri Radisson Blu’nun en yeni üyesi Radisson Blu Ottomare Hotel Ataköy, 26 Mayıs’ta düzenlenen davetle resmi açılışını gerçekleştirdi.

Radisson Blu Bosphorus Hotel Haberi

Radisson Blu Bosphorus Hotel

Dünya Çapında sekiz farklı otel markası ve bin 400’den fazla faal ve yapım aşamasında olan oteliyle Radisson Hotel Group, Türkiye’deki ilk Radisson Collection markasını açmaya hazırlanıyor. Radisson Collection markası için Radisson Blu Bosphorus Hotel İstanbul’da dönüşüm çalışmalarına başlayan Grup, tüm sürecin 4-5 ay içerisinde bitirilmesini planlıyor. Dönüşüm süreci ile ilgili Radisson Blu Bosphorus Hotel İstanbul Genel Müdürü Rob Kucera, “Bir süredir otelin içerisinde bazı yenileme çalışmaları yapıyorduk. Şimdi ise komple bir yenileme çalışması içerisine gireceğiz” diyor. Yenileme süresince otel tamamen kapatılmayacak. Yenileme işlemi bloklar halinde ilerlenerek, devam edecek.

Fortune Turkey’den Begüm Nur Alkış’ın haberine göre; Radisson Hotel Group’un bünyesindeki en lüks marka olan Radisson Collection, 2019 yılında tüm yenileme çalışmasının bitmesiyle birlikte İstanbul’un en güzel boğaz manzaralarından birine sahip konumunda...