29 / 06 / 2022

ramazan ayında sokağa çıkma yasağı var mı

ramazan ayında sokağa çıkma yasağı var mı

Koronavirüs salgını nedeniyle çeşitli alanlarda tedbirler uygulanmaya devam ediyor. Sokağa çıkma yasağının Ramazan ayında olup olmayacağı, kafelerin çalışma durumu ve tam kapanma gelip gelmeyeceği merak ediliyor...

ABD'de konut başlangıçları Ağustos ayında beklentileri aştı!

Açıklanan resmi rakamlara göre, ABD'de konut başlangıçları, Ağustos ayında yüzde 3,9 artış göstererek, 1 milyon 615 bine çıktı.

Ramazan Bayramı'nda sokağa çıkma yasağı var mı?

14 Nisan'da kısmi kapanma uygulamasından sonra vatandaşlar tam kapanmanın olup olmayacağını merak ediyor. Bayramda ise sokağa çıkma yasağının olup olmayacağı araştırılıyor. Peki tam kapanma olacak mı, Ramazan Bayramı'nda sokağa çıkma yasağı var mı?

Genelge yayınlandı! 65 yaş üstü ve 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı var mı?

Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı; hafta içi her gün, 65 yaş ve üzeri vatandaşlar 10.00-14.00, 18 yaş altı gençler ve çocuklar ise 14.00-18.00 saatleri arasında sokağa çıkabilecek olup, bu saat aralıkları dışında sokağa çıkılmayacak.

Dikkat! Ramazan Bayramı'nda sokağa çıkma yasağı var mı?

Ramazan Ayı'nın başlamasına sayılı günler kala herkes Ramazan Bayramı'nda sokağa çıkma yasağının olup olmadığını merak ediyor...

Bakan Koca soruları cevapladı! Ramazan ayında sokağa çıkma yasağı var mı?

Koronavirüs salgını nedeniyle çeşitli alanlarda tedbirler uygulanmaya devam ediyor. Sokağa çıkma yasağının Ramazan ayında olup olmayacağı, kafelerin çalışma durumu ve tam kapanma gelip gelmeyeceği merak ediliyor...

Taksim Camii açılışa hazır!

Ramazan ayında ibadete açılması planlanan Taksim Camii'ndeki son durum havadan görüntülendi. İçinin boyanması da tamamlanan caminin çevresindeki peyzaj çalışmaları sürüyor.

Yılbaşı sokağa çıkma yasağı ne zaman başlayacak ve kaç gün sürecek?

Koronavirüs salgınıyla mücadele topyekun devam ederken vaka sayısını kontrol altında tutabilmek için yılbaşında sokağa çıkma yasağı kararı alındı. Kimlerin muaf olacağı, hangi tarihleri ve saatleri kapsadığına dair tüm detaylar genelge kapsamında yer aldı.

Oyakkent 3. etap Ocak ayında satışta!

Konut yatırımlarına devam eden OYAK, Başakşehir projesi için çalışmalarını tamamlıyor. Şantiye tesislerinde hazırlıkların tamamlandığı projenin Ocak ayında satışa çıkması planlanıyor.

Son dakika haberi! İşte hafta sonu sokağa çıkma yasağının tüm ayrıntıları! 

İçişleri Bakanlığı’nın yayınladığı genelge sonrası Koronavirüs (covid-19) salgınına karşı alınan yeni tedbirler resmen hayata geçti. Hafta içi belli saatler aralığında sokağa çıkma yasağı kararı alınırken, hafta sonu ise gün boyunca kısıtlamanın devam edeceği açıklanmıştı.

İşte hafta sonu sokağa çıkma yasağı genelgesi!

Koronavirüs önlemleri kapsamında dün gerçekleştirilen kabine toplantısının ardından, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan açıklama yaptı. Cumhurbaşkanı Erdoğan hafta sonu belirli saatler aralığında sokağa çıkma yasağının uygulanacağını duyurdu.

Dikkat sokağa çıkma yasağı var! 65 yaş üstü sokağa çıkma yasağı olan iller hangileri?

Koronavirüs vaka artışını kontrol altına alabilmek için alınan önlemler arasında sokağa çıkma yasağı da yer alıyor. İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan genelgede, 65 yaş üstü vatandaşlara belirli saatler dışında sokağa çıkma yasağı getirildi.

65 yaş üstü sokağa çıkma yasağı hangi illere getirildi?

Ülkemizde artan vaka sayısı kapsamında bazı illerin valiliklerinden açıklamalar gelmeye başladı. Buna göre; 65 yaş üstü vatandaşlara belirli saatler aralığında sokağa çıkma yasağı getirildiği bildirildi.

ABD'de konut başlangıçları Haziran ayında beklentiyi aştı!

ABD'de konut başlangıçları, Haziran ayında bir önceki aya göre yüzde 17,3 artarak 1 milyon 186 bine, inşaat izinleri de yüzde 2,1 artışla 1 milyon 241 bine çıktı.

ramazan ayında sokağa çıkma yasağı var mı Haberi

ramazan ayında sokağa çıkma yasağı var mı

Cumhurbaşkanı Erdoğan geçtiğimiz günlerde ramazan ayı ile ilgili açıklamalar gerçekleştirmişti. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Hürriyet Gazetesi köşe yazarı Ahmet Hakan'ın sorularını yanıtladı ve Ramazan ayı ile ilgili açıklama yaptı. Peki Ramazan ayında yasaklar geri gelecek mi, sokağa çıkma yasağı var mı? Ramazan ayında 21 günlük tam kapanma var mı? İşte tüm merak edilenler...


RAMAZAN AYINDA SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI VAR MI? 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sokağa çıkma sınırlaması ile ilgili geçtiğimiz günlerde açıklama yapmıştı. Cumhurbaşkanı Erdoğan Ramazan ayı ile ilgili şu ifadeleri kullandı; "Bu mübarek ay boyunca ülke genelinde hafta sonları sokağa çıkma sınırlaması uygulayacağız."


BAKAN KOCA'DAN AÇIKLAMA 

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Hürriyet Gazetesi'nden Ahmet Hakan'ın sorularını cevapladı. Bakan Koca şu açıklamaları yaptı, “Ramazanı fırsata çevirmemiz gerekiyor. Ramazanda hareketliliği azaltmamız lazım.”
Yukarı...