recep atakaş

recep atakaş

İnşaat alanında inceleme yapan Vali TOPACA, “Bu gibi değerler kentimizin süsü, kimliği olacak”, İskenderun Belediye Başkanı DİNGİL de, “Çalışmalarımız, Allah rızasını kazanmak içindir” dedi.

'İskenderun'da arsa bulunmuyor'

Atakaş Başkanı, yörede yatırımcıların arsa sıkıntısının giderilemediğini söyledi.

Atakaş, Rus ortakla demir-çelik fabrikası açacak

Atakaş Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Recep Atakaş, Rus firmayla ortak yatırımını yaptıkları tesiste 2 bin kişinin istihdam edileceğini söyledi.

Yatırımcı İskenderun'da arsa arıyor

Atakaş Şirketler Grubu Başkanı Recep Atakaş, İskenderun bölgesinde yatırımcıların arsa bulmakta zorlandıklarını belirterek, sanayici için arsa üretilmesini istedi.

İskenderun Sahil Camii inşaatında son durum!

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, İskenderun sahil camii inşaatının hızla ilerlediğini belirtti. Başkan Seyfi Dingil, sahil alanında hayırsever İşadamı Recep Atakaş tarafından yaptırılan Nihal Atakaş Cami'nin inşaatını inceledi.

Recep Atakaş'tan Hatay'a yeni okul!

Hatay İskenderunlu İşadamı Recep Atakaş, Kırıkhan ilçesinde 20 yıl önce yaptırdığı Naim Atakaş A.L. Okulu binası yerine, 24 derslikli çok kapsamlı ve tam donanımlı modern bir okul yaptırıyor.

İskenderun Nihal Atakaş Camisi'nin temeli atıldı!

Hatay'ın İskenderun ilçesinde işadamı Recep Atakaş'ın yaptıracağı Nihal Atakaş Camisi'nin temeli törenle atıldı. Camide modern mimarinin yanı sıra Selçuklu-Osmanlı etkisi görülecek

Hatay Nihal Atakaş Camisi'nin temeli atıldı!

Hatay'ın İskenderun ilçesinde, hayırsever iş adamı Recep Atakaş tarafından yaptırılan ve eşinin ismini taşıyacak Nihal Atakaş Camisi'nin temeli törenle atıldı.

Hatay Nihal Atakaş Camii'nin temeli atıldı!

Hatay'ın İskenderun ilçesinde, hayırsever iş adamı Recep Atakaş tarafından yaptırılan ve eşinin ismini taşıyacak Nihal Atakaş Camisi'nin temeli törenle atıldı.

İskenderun Nihal Atakaş Cami'nin temeli atılıyor!

Hayırsever İşadamı Recep Atakaş tarafından Hatay İskenderun sahilinde yaptırılacak olan Nihal Atakaş Camii'nin inşaası için hazırlıklar tamamlanıyor.

Recep Altepe: Gemlik, değerini bulacak!

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Gemlik muhtarlarıyla bir araya geldiği bilgilendirme toplantısında, Gemlik’ in Büyükşehir Belediyesi’ nin gücünü artık daha da fazla yaşayacağını söyledi...

Recep Altepe: Yeni belediye binası bölgeye renk katacak!

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, inşaatı devam eden belediye binasının tamamlanmasıyla birlikte hızlı bir dönüşüm içerisine girecek olan Zafer Mahallesi’nin eskiden olduğu gibi yeniden merkez olma statüsüne kavuşacağını söyledi...

Recep Gürkan kimdir?

CHP, Genel Merkezi Edirne Belediye Başkan adayı olarak CHP Milletvekili Recep Gürkan'ı açıkladı. Peki Recep Gürkan kimdir? Recep Gürkan bugüne kadar hangi işlere imza attı? İşte yanıtı...

Recep Altepe: Uludağ Oteller Bölgesi’ne teleferikle kısa sürede ulaşım sağlanacak!

Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, BursaRay ’ın Gökdere İstasyonu ’na yapılacak olan teleferik istasyonuyla Bursa’nın kalbinden Uludağ Oteller Bölgesi’ne teleferikle kısa sürede ulaşımın sağlanacağını müjdeledi.

Recep Barut: Ulualan'ı imara açıp, Manavgat'ın Disneyland'ını kuracağız!

Ulualan'ı imara açacaklarını belirten Ak Parti Manavgat Belediye Başkan adayı Recep Barut, "Manavgat'a Disneyland'ı kurduğumuz zaman, Antalya'ya gelen her turist Manavgat'a gelecek. Böylece Manavgat kazanacak" dedi.

Recep Altepe: Bursa'nın 4 dağ ilçesine kapalı yüzme havuzu yapılacak!

Dağ yöresinin muhtarlarıyla bir araya gelen Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, 4 dağ ilçesine de kapalı yüzme havuzu yapılacağını belirtti. Altepe, "Elmasbahçeler'de, Muradiye'de ne varsa Harmancık'ın merkez mahallesinde de olacak" dedi...

Recep Kaymakcan: Türkiye'de yurtlar, yaşanılan bir alan olacak!

Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu (YURTKUR) Genel Müdürü Prof. Dr. Recep Kaymakcan, yurtları sadece barınılan ve yemek yenilen yer olmaktan çıkarıp, her yönüyle yaşanılacak bir alan haline getirmek için çabaladıklarını söyledi...

recep atakaş

recep atakaş recep atakaş

İskenderun sahilinde inşaatı Recep Atakaş tarafından yapımına başlanan SAHİL CAMİSİ inşaatı hızlı şekilde sürüyor. Hatay Valisi Ercan Topaca, geçtiğimiz hafta sonunda gittiği İskenderun'da, sahil alanında yapımı devam eden Nihal Atakaş Cami'nin inşaatını inceledi. Geçtiğimiz Kasım ayı içerisinde temeli atılan Sahil Cami Projesi'ni çok önemseyen Hatay Valisi Ercan Topaca, İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil ile birlikte alan üzerinde yapılan çalışmalarla ilgili incelemelerde bulundu.

Detaylı bilgi alan Vali Ercan Topaca, “Bu hizmetler, kentimizin süsü, kimliği olacak eserler olarak yıllarca anılacaktır” dedi.

Vali Topaca, İskenderun'daki bu eserin bir sembol olacağını söylerken, şöyle konuştu:

“Bu camiyi, konumu itibariyle özellikle önemsiyoruz. Kentimize, ülkemize örnek olacak bir güzellikte olmasını arzu ediyoruz. Bu anlamda, Caminin yapımı için hiçbir şey esirgemeyen Hayırsever İşadamı Recep Atakaş'a şükranlarımı sunuyorum.”

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi...