Refah Partisi

Refah Partisi

1996 yılında dönemin Kültür Bakanı İsmail Kahraman, 600 bin nüfuslu Beyoğlu'nda bulunan iki caminin yetersiz olduğunu belirterek, ''Taksim'de yapılacak camiye hiçbir kimse engel olamayacaktır'' demiş.

Necmettin Erbakan yeni yılda evlerini kaybedecek

Kapatılan Refah Partisi'nin kayıp trilyon davasındaki 12 milyon liranın Erbakan'dan tazmini için verilen mahkeme kararını Yargıtay onadı

Saadet Partisi'nin İskitler’deki binasının inşaatı tamamlanıyor!

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu ve beraberindeki heyet İskitler’de bulunan ve inşaat çalışmalarında sona gelinen yeni genel merkez binasını inceledi.

Yeniden Refah Partisinin Bartın İl Başkanlığı binası açıldı!

Yeniden Refah Partisinin Bartın İl Başkanlığı binası açıldı. Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan açılış için geldiği şehirde vatandaşlara seslendi.

Fatih Erbakan'dan deprem uyarısı!

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, yetkililere, " İstanbul'daki depreme uygun olmayan binalar büyük bir depremde Allah vermesin toplu mezarlara dönüşürse mi aklınız başınıza gelecek?" diye seslendi...

Gelecek Partisi’nden Kanal İstanbul çıkışı: ‘Hesabı sorulur!’

Gelecek Partisi'nin Kanal İstanbul ile ilgili raporu Genel Başkan Yardımcısı Feridun Bilgin tarafından açıklandı. Raporda, projenin dikte ettirildiği savunularak halk oylamasına götürülmesi talep edildi.

Kanal İstanbul ile İstanbul'un nüfusu 5 milyon artacak!

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Kanal İstanbul ile ilgili, projenin yapılması halinde İstanbul'a ilave 5 milyon nüfusun geleceğini ifade etti...

Saadet Partisi'nden 'Kariye Müzesi cami olarak ibadete açılsın' açıklaması!

Saadet Partisi Fatih İlçe Başkanlığı üyesi bir grup, Kariye Müzesi’nin cami olarak ibadete açılması için çağrı yaptı. Fatih İlçe Başkanı Serenli, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Bakanlar Kurulundan milletin gönlünü ferahlatacak bir adım beklediklerini söyledi...

Saadet Partisi'nden Kanal İstanbul teklifi: Parasını verelim vazgeçsinler!

Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Abdullah Sevim, hükümetin Kanal İstanbul uyarılarını dikkate almamasına şu şekilde tepki gösterdi; "Ranttan dolayı vazgeçemiyorlarsa kendilerine bir teklif sunmak istiyorum. Hesaplasınlar, ne kadar kazanacaklarsa biz millet olarak onlara bunu verelim" 

Bursa'ya Birleşik Krallık Refah Fonu’ndan 3.2 milyon pound hibe!

Bursa’da, Akıllı Şehircilik yatırımlarına hızla devam ediyor. Akıllı Şehircilik çalışmalarını hızlandıran Bursa Büyükşehir Belediyesi’ne Birleşik Krallık Refah Fonu’ndan 3.2 milyon pound hibe desteği verildi…

Yeniden Refah Partisi genel merkez binasına taşınıyor!

Saadet Partisi'nin genel merkez binasını tahliye etmesinin ardından, Yeniden Refah Partisinin binaya taşınma süreci de başladı.

Saadet Partisi genel merkez binası için kampanya başlatıldı!

Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Oğuzhan Asiltürk, yeni bir genel merkez binası yapmak için kampanya başlattıklarını açıkladı.

Fatih Erbakan'dan Saadet Partisi'nin tahliye açıklaması!

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Saadet Partisinin kiracı olarak bulunduğu genel merkez binasının tahliye edilmesiyle ilgili eleştirilere yanıt verdi.

Saadet Partisi'ni icra ettiren Fatih Erbakan'dan açıklama!

Necmettin Erbakan'ın oğlu Fatih Erbakan, Saadet Partisi Genel Merkez binasının icra yoluyla boşaltılmasına ilişkin olarak yaptığı açıklamada "Bu olay tamamen hukuki ve haklı bir sürecin sonucudur" dedi.

Saadet Partisi'ne icra yoluyla tahliye!

Saadet Partisi'nin kira borcunu ödemediği nedeniyle başlatılan haciz işlemi sırasında bina tahliye edildi. Fatih Erbakan’ın, boşaltılan SP’nin binasını kendi partisinin genel merkezi olarak kullanacağı iddia edildi.

Refah Partisi

Refah Partisi Refah PartisiKahraman: Taksim'e cami yapılacak


Pendik'te şölende konuşan Kültür Bakanı İsmail Kahraman, 600 bin nüfuslu Beyoğlu'na iki cami yetmediğini söyledi.


   Kültür Bakanı İsmail Kahraman, Taksim ve Beyoğlu'nda bulunan 2 caminin yetersiz olduğunu belirterek, ''Taksim'de yapılacak camiye hiçbir kimse engel olamayacaktır'' dedi.

   Refah Partisi Pendik İlçe Teşkilatı'nın düzenlediği ''Sevgi Şöleni''nde konuşan kahraman, Türkiye'de yıllardır kötü bir alışkanlıkla kavgacı bir ortam oluşturulduğunu söyledi. Koalisyon hükümetinin programının iyiyi ve güzelliği gösterdiğini kaydeden Kahraman, şöyle konuştu:

   ''Cumhuriyetimizin kuruluşundan bugüne kadar, kültür politikasında milli görüşe, inanca dayalı görüşe hiçbir yer verilmemiştir. 54'üncü hükümette Kültür Bakanlığı olarak biz, milli görüşe geniş yer verdik.''

   Taksim'de cami yapılması...