Reha Medin özgeçmiş

Reha Medin özgeçmiş

Milletvekili lojmanlarının satış işlemlerini üstlenen Reha Medin kimdir? Reha Medin, Reha Medin Emlak Hizmetleri'ni ne zaman kurdu? Ünlü Emlakçı Reha Medin ne zaman vefat etti?

TOKİ'den İzmir Bergama 4 yeni okul! İhalesi yarın!

İzmir İli, Bergama İlçesi, 24 Derslikli Gazi-Kınık İlçesi 24 Derslikli Şehit Cafer Atilla-Foça İlçesi 16 Derslikli Yeni Foça Reha Midilli Ortaokulları ve Menemen İlçesi 16 Derslikli Türkelli İlkokulu İnşaatları İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi yarın saat 10:30'da yapılacak.

TOKİ'den İzmir'e 5 yeni okul!

İzmir İli, Bergama İlçesi, 24 Derslikli Gazi-Kınık İlçesi 24 Derslikli Şehit Cafer Atilla-Foça İlçesi 16 Derslikli Yeni Foça Reha Midilli Ortaokulları ve Menemen İlçesi 16 Derslikli Türkelli İlkokulu İnşaatları İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi 14 Ekim 2020 tarihinde saat 10:30'da yapılac

Reha Teknik Yapı İnşaat Tekstil Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi'nin merkez nakli yapıldı!

Reha Teknik Yapı İnşaat Tekstil Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi'nin merkez nakil işlemi bugün gerçekleştirildi. Reha Teknik Yapı İnşaat Tekstil Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi'nin merkezi Esenyurt'a yapıldı.

İstanbul Adalar’ın zamana direnen konutları!

Yazar, mimar  ve akademisyen Reha Günay’ın “İstanbul Adalarının Yaşayan Ahşap Konutları” kitabı çarpık yapılaşmaya ve nüfus artışına rağmen hala coşkuyla ayakta duran Adalar’daki yapılardan bir seçki sunuyor...

Dekar Yapı İstanbul Adalarının Yaşayan Ahşap Konutları kitabının sponsoru oldu!

Dekar yapı, yazar Reha Günay'ın "İstanbul Adalarının Yaşayan Ahşap Konutları" kitabına sponsor oldu. Reha Günay'ın "İstanbul Adalarının Yaşayan Ahşap Konutları" kitabı, İstanbul adalarının genel yapısına değinirken ahşap konutların mimari özelliklerini de anlatıyor...

Reha Alliance Turizm ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu! 

Reha Alliance Turizm ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Arnavutköy'de 100 TL sermaye bedeli ile Atilla Özdemir tarafından kuruldu.

MÜSİAD'dan çimento zammına tepki!

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) İnşaat Sektör Kurulu Başkanı Reha Yeltekin, “Çimentoya 2018 yılında yüzde 40’a yakın zam yapılmışken ve gevşeyen kurlarla beraber indirim beklerken, yapılan bu zamma anlam veremedik. “dedi.

Wanda Global Eğlence Hizmetleri Turizm Gıda Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Wanda Global Eğlence Hizmetleri Turizm Gıda Sanayi Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Sarıyer'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Artuğ Reha Tarım tarafından kuruldu. 

Rtş Mühendislik İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Rtş Mühendislik İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Arnavutköy'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Reha Tekin Şen tarafından kuruldu.

Demir fiyatları düşmezse şantiyeler durur!

Demir ve yassı çelik ürün fiyatlarına gelen zamlarla ilgili açıklamalarda bulunan MÜSİAD İnşaat, Çevre ve Yapı Malzemeleri Sektör Kurulu Başkanı Reha Yeltekin demir ve yassı çelik ürün fiyatlarındaki zamların sektör temsilcilerini zorladığını söyledi...

Burdur Bucak Devlet Hastanesi ne zaman açılacak?

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı yetkilileri, Bucak’a gelerek Bucak Devlet Hastanesi’nin yeni hizmet binasında incelemelerde bulundu. Burdur Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Opr. Dr. Reha Sermed Aygören; “Hastanemizi bahar aylarında hizmete açamaya çalışacağız.” dedi.

Vega Gayrimenkul Danışmanlık İnşaat Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Vega Gayrimenkul Danışmanlık İnşaat Ve Ticaret Limited Şirketi 100 bin TL sermaye ile bugün Hüseyin Reha Cezzar, Fazıl Cezzar ve Arda Cezzar imzasıyla kuruldu.

Rb Emlak Danışmanlık İşlemleri İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Rb Emlak Danışmanlık İşlemleri İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi 200 bin TL sermaye ile bugün Mehmet Reha Vay imzasıyla kuruldu.

Reha Medin özgeçmiş Haberi

Reha Medin özgeçmiş

Reha Medin kimdir?

Reha Medin, 1985 yılında gayrimenkul sektörüne İstanbul'da açtığı ilk ofisiyle giriş yaptı. Bu ofisin ardından emlakçı zincirini oluşturdu. Reha Medin, 2005 yılında henüz 43 yaşındayken kalp krizi nedeniyle hayatını kaybetti.


Milletvekili lojmanlarının satış işlemlerini üstlenen ünlü emlakçı Reha Medin, Türkiye Ticaret Merkezi projesini de hayata geçirdi.


Reha Medin; Emlak Hizmetleri ve Danışmanları Derneği Yön. Krl. Başkanlığı, Toplu Konut Yapımcıları Derneği ( TOKYAD ) ikinci başkanlığı, Dğnya Ticaret Merkezinde düzenlenen Uluslararası Gayrimenkul Geliitirme fuarının danışmanlığı, TRT, İSTANBUL TV, TGRT, BBC Radyo Forex, Radyo D kanallarında sektörle ilgili programların yapım ve sunuculuğu, SABAH grubuna ait 'Status Estate Gayrimenkul Yatırım Dergisi'nin Yayın Kurulu Başkanlığı ve danışmanlığı ve İntermedya Yayıncılığa ait 'Ev & Arsa Marketing Dergisi' Yayın ve Danışma Kurulu Başanlığı görevlerini de...