Relux Rso

Relux Rso

Kuyumculuk ile başlayarak bugün finans gayrimenkul ve inşaat sektörlerinde faaliyet gösteren Altunbüken Holding; İstanbul Tepeüstü'nde Relux Rso ( Relux Suit Office ) projesine imza atıyor...

Relux RSO, 2014 yılının başında satışa çıkacak!

Altunbüken Holding, İstanbul Tepeüstü'nde yer alan yeni gayrimenkul projesi Relux ReluxSuit Office'i (RSO) gelecek yılın başında satışa çıkarmayı planlıyor. Proje satışa çıkmadan yüzde 30'u için ön talep toplanmış durumda...

Relux RSO, 2014 yılının başında satışa çıkacak!

Altunbüken Holding, İstanbul Tepeüstü' nde yer alan yeni gayrimenkul projesi Relux ReluxSuit Office'i (RSO) gelecek yılın başında satışa çıkarmayı planlıyor. 2014 yılının başında satışa çıkacak...

Relux Rso, 2014 yılının başında satışa çıkacak!

Altunbüken Holding; İstanbul Tepeüstü'nde yer alan yeni gayrimenkul projesi Relux Rso (Relux Suit Office) ile adından söz ettiriyor. Ümraniye, Tepeüstü'nde toplam 10.100 m kapalı alana sahip Relux Rso projesi 22 kat olarak yükselecek...

Aida Recycling Managenement Geri Dönüşüm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Aida Recycling Managenement Geri Dönüşüm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 10 bin TL sermaye ile bugün Dilek Örsoğlu tarafından kuruldu.

Riskli dönemlerde konut en garanti yatırım aracı!

Altunbüken Holding ve Relux Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Altunbüken, TÜİK tarafından açıklanan, yılın ikinci çeyreğine ilişkin büyüme rakamlarını değerlendirdi. Altunbüken, "Riskli dönemlerde konut en garanti yatırım aracı olarak başı çekiyor" dedi

Relux Ümraniye'nin yüzde 60'ı satıldı!

Lüksü yeniden tanımlayarak ‘Relux’ markası ile şehir merkezlerinde konut geliştiren Relux İcra Kurulu Başkanı Cem Altunbüken “İmzamızı merkezde yayacağız” dedi.

Relux projeleri şehir merkezlerinde yoğunlaşacak!

Lüksü yeniden tanımlayarak ‘Relux’ markası ile şehir merkezlerinde konut geliştiren Relux İcra Kurulu Başkanı Cem Altunbüken “İmzamızı merkezde yayacağız” dedi.

Relux RSO 50 Suit&Office'te metrekaresi 10 bin TL!

Altunbüken Holding'in gayrimenkul markası RELUX, RELUX RSO 50 Suits & Office'te rezidans ile süiti birleştirdi. Ümraniye Tepeüstü'nde ortalama m2 fiyatları 10 bin lira olan projede, maliyetler etkin bir biçimde yönetiliyor.

Relux RSO 50 Suit&Office'te teslimler 2016'da!

TÜRKİYE'NİN 75 yıllık markası Altunbüken Holding'in gayrimenkuldeki iddialı markası RELUX, geliştirdiği projelerinde lüksü yeniden yorumlayıp gayrimenkul sektöründe fark yaratıyor.

Relux Gayrimenkul Londra ve Hong Kong'da proje yapacak!

Kıymetli madenler ve kuyumculuk sektörünün önde gelen markası Altunbüken Holding, “Relux” markası ile gayrimenkul sektörüne iddialı bir giriş yaptı.

RELUX RSO 50 Suits&Office’te metrekaresi 10 bin lira!

Altunbüken Holding’in gayrimenkul markası RELUX, RELUX RSO 50 Suits&Office’te lüksün tanımını yeniden ele alarak rezidans ile suiti birleştirdi.

Relux RSO 50 Suits&Office'te metrekare 10 bin lira!

Altunbüken Holding’in gayrimenkul markası RELUX, RELUX RSO 50 Suits&Office projesiyle ‘lüksün tanımını yeniden ele alarak’ rezidans ile suiti birleştiriyor..

RELUX RSO 50 Suits&Office’te metrekare fiyatları 10 bin TL!

Türkiye’nin en köklü holdinglerinden Altunbüken Holding’in gayrimenkul markası RELUX, RELUX RSO 50 Suits&Office’te lüksün tanımını yeniden ele alarak rezidans ile suiti birleştirdi. Projede, cazip yatırım fırsatları sunuluyor.

Altunbüken Holding gayrimenkul ve turizme girdi!

Kıymetli maden ve mücevher sektörlerinde faaliyet gösteren 75 yıllık Altunbüken Holding, şimdi yeni sektörlere yatırım yapıyor. Geçen yıl 450 milyon lira ciro yapan holding, 'Relux' markasıyla gayrimenkul ve turizme girdi.

RELUX RSO 50'da teslimler 2016 yılının sonunda başlayacak!

Ana iş kolu kıymetli madenler ve kuyumculuk sektörü olan ve geçen yıl 400 milyon liralık ciro elde eden Altunbüken Holding, gayrimenkul sektörüne giriş yaptı..

Altunbüken Holding yoluna Relux Gayrimenkul ile devam edecek!

Kıymetli maden ve kuyumculuk sektöründe faaliyet gösteren Altunbüken Holding şimdi de 25 yıldır sürdürdüğü gayrimenkul geliştirmede yoluna yeni markası olan Relux Gayrimenkul ile devam edecek.

Relux Rso Haberi

Relux Rso

Kuyumculuk ile başlayarak bugün finans gayrimenkul ve inşaat sektörlerinde faaliyet gösteren Altunbüken Holding; İstanbul Tepeüstü'nde Relux Rso (Relux Suit Office) projesine imza atıyor. Toplam 10 bin 100 metrekare kapalı alana sahip Relux Rso proje 22 kat olarak yükselecek, 2014 başında satışa çıkacak. Proje satışa çıkmadan yüzde 30'u için ön talep alınmış. Proje, bilişim çağında yaşayan ve çalışma alanlarının iç içe girmesinden kaynaklanan ihtiyaçlar öngörülerek tasarlandı. 


Leyla İlhan/ Dünya...