Remi Tessier

Remi Tessier

Remi Tessier

Yelkencilik sevdası Bosch Siemens Ev Aletleri (BSH) İcra Kurulu Üyesi Ronald Grünberg'i tersaneci yaptı

Çankaya ve Yenimahalle'de 568.9 milyon TL'ye satılık 4 gayrimenkul!

Çankaya ve Yenimahalle'de 568.9 milyon TL'ye satılık 4 gayrimenkul!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Çankaya ve Yenimahalle'de bulunan 4 gayrimenkulü satışa çıkardı. Gayrimenkullerin toplam bedeli 568 milyon 91 bin 76 TL olarak belirlendi. İlan bugünkü Remi Gazete'de yayımlandı.

Kapıcı iş sözleşmesi örneği!

Kapıcı iş sözleşmesi örneği!

Kapıcı ile yapılan iş sözleşmesinde kapıcının, işe başlama tarihi, yapacağı işler, temel ücreti ve varsa ücret ekleri gibi kapıcının çalışma koşulları yer alıyor. Kapıcı iş sözleşmesi remi bir nitelik taşıyor. İşte, kapıcı iş sözleşmesi örneği!

İnşaatlarda risk analizini kimler yapabilir?

İnşaatlarda risk analizini kimler yapabilir?

Remi Gazetede yayınlanan İş Sağlığı ve Güvenliği Kanununda yer alan hükümlere göre, tüm işyerlerinde risk analizinin yapılması zorunlu tutuluyor. Peki, inşaatlarda risk analizini kimler yapabilir?

Remi Tessier

Remi Tessier Remi Tessier

Tuzla'da şu an yapımı süren ve ağustosta suya inecek olan 47 metrelik yelkenli, 7 milyon euro'ya mal oluyor. Teknenin tasarımcısı ise Formula 1'in patronu Bernie Ecclestone'nun 58 metrelik yatını dizayn eden Tanju Kalaycıoğlu.

Tekne suya inene kadar adını açıklamak istemeyen alıcı ise gayrimenkul zengini bir Fransız iş kadını. Yelkenlinin iç mimari ödüllü Remi Tessier. Tessier, yat dışında ev, apartman, büro tasarımlarıyla da tanınıyor. 4 büyük kamara ve 3 mürettebat ka-marası bulunan yelkenli, yazın güney Fransa'da, kışın ise Karayip Adaları'nda charter'a çıkacak. Yani, başka yelken severlere kiralanacak.

Bu yelkenlinin eşi yok!
Prensip olarak herkese özel yelkenli yaptıklarını anlatan Grünberg, "Bir kez çizdiğimiz yelkenliyi başka kişilere çizmiyoruz. Herkesinki tek ve özel oluyor" dedi. Hobisini işe çeviren Grünberg, tersaneyi şimdilik büyütmeyi düşünmediklerini ama...