29 / 03 / 2023

resort salgını türkiye

resort salgını türkiye

Bünyesinde, helikopter ve uçak pistlerini, golf sahalarını, yat limanlarını, alışveriş merkezlerini, sinemaları, otelleri, rezidansları, villa ve malikaneleri barındıran milyar dolarlık 'Resort' projeleri Dubai ve Bahrain'den sonra artık İstanbul, Bursa,

Yabancıların Türkiye ilgisi katlanıyor! En çok hangi ilden gayrimenkul alıyorlar? Peş peşe açıklandı!

Yabancı yatırımcıların 2022 ve 2021 yılındaki Türkiye'de yaptıkları tüm gayrimenkul cinsinden alımları tüm detaylarıyla belli oldu. Yabancıların Türkiye ilgisi katlanıyor! En çok hangi ilden gayrimenkul alıyorlar? Peş peşe açıklandı!

Yabancıların Türkiye'deki konutlara ilgisi 2023'te de tam gaz olacak!

Türkiye'de geçtiğimiz sene yabancılara 67 bin 490 konut satıldığı belirlendi. Yabancıların Türkiye'deki konutlara ilgisi 2023'te de sürecek!

Otomotiv pazarında Avrupa gözünü Türkiye’ye çevirdi! Türkiye İspanya’yı geride bırakıyor!

Avrupa’da gittikçe sertleşen emisyon kuralları, üreticileri elektrikli araç üretimine mecbur bıraktığı için gözler Türkiye’ye çevrildi. Citroen CEO’su Cobee, içten yanmalı motorda birinci pazarın Türkiye olacağını söyledi.

Elektrikli otomobilde flaş gelişme! Devler yönünü Türkiye'ye kırdı

Türkiye'de elektrikli otomobil satışlarındaki artış, markaların yönünü Türkiye'ye çevirmesini sağlıyor. Birçok marka iddialı elektrikli modellerini yıl içinde Türkiye pazarında satışa sunarken, Tesla da Türkiye'deki merkezi için iş ilanları yayınlıyor.

Rusların Türkiye’den aldığı konut sayısı yüzde 300 arttı! Yalı dairesi fiyatına konut alıyorlar!

Rusların Türkiye’den aldığı konut sayısı yüzde 300 arttı ve 9 bin adede çıktı. Karadeniz sahili dışında istedikleri yerden ev alabilen Rusların en çok konut satın aldığı şehir ise Antalya oldu...

Konut satışları hareketlendi! Yabancıların Türkiye'ye olan ilgisi katlanıyor!

TÜİK Nisan 2022 Konut Satış İstatistikleri’nden yola çıkan inşaat ve gayrimenkul sektörü temsilcileri, konut satışlarını değerlendirdi. Sektör temsilcileri, yabancıların Türkiye'ye ilgisinin arttığını, konut satışlarının hareketlendiğini belirtti.

Samsug Galaxy A53'ün Türkiye fiyatı belli oldu! İşte 2022 Mart fiyat listesi...

Samsung, geçtiğimiz haftalarda Galaxy A serisinin tanıtımını gerçekleştirmişti. Şimdi ise Galaxy A serisinin yeni üyelerinden biri olan Samsung Galaxy A53'ün Türkiye fiyatı belli oldu! Peki, Samsung Galaxy A53 fiyatları ne kadar? İşte 2022 Mart fiyat listesi...

Rus ve Ukraynalıların Türkiye’deki konutlara ilgisi arttı!

Türkiye’nin lider çevrimiçi gayrimenkul platformları arasında yer alan Emlakjet, Rus ve Ukrayna vatandaşlarının Türkiye’den konut alımı ve konut aramaya yönelik ilgisini masaya yatırdı. İşte detaylar...

Rusların Türkiye’de konut talebi artıyor!

Satış Çözümleri kurucusu, Motto Turkey Yönetim Kurulu üyesi Soner Keleş, Rusların Türkiye’deki konutlara ilgisini yazdı. İşte o yazı...

Tesla Model 3’ün Türkiye fiyat listesi belli oldu! Elektrikli araç isteyen kullanıcıların ilk tercihi olacak!

Elektrikli otomobil üretici olan Tesla, Model 3'ü Türkiye'de piyasaya çıkacak. Peki Tesla Model 3'ün Türkiye fiyatı ne kadar olacak? Tesla Model 3'ün özellikleri neler? Detaylar haberimizde...

Rusların Türkiye'deki gayrimenkullere ilgisi katlandı!

Ruslar, 2021'de Türkiye'den 5 bin 400 konut aldı. Bu veri ile Rusların Türkiye’de konut satın alan yabancılar arasında 3. sırada yer aldığı belirtildi.

Rusların Türkiye'deki konutlara ilgisi arttı!

Dolar ve Euro’nun TL karşısında değerlenmesini fırsata çeviren Rusya vatandaşları, Türkiye’den konut alımını hızlandırdı. 2019 yılından bu yana Rusya vatandaşlarının Türkiye’de satın aldıkları konutların ortalama fiyatı 340 bin Euro'ya ulaştı.  

Yabancıların Türkiye'den gayrimenkul almasında etkili olan 6 faktör!

Big Property Agency Pazarlamadan Sorumlu Kurucu Ortağı Behzat Şimşek, yabancıların Türkiye'den gayrimenkul almasında etkili olan 6 faktörü anlattı.

resort salgını türkiye Haberi

resort salgını türkiye

Bu salgının Türkiye'deki öncülüğünü Bursa'da Ottomanors projesini uygulamaya koyan Sinpaş, Büyükçekmece'de Toskana Vadisi'ni gerçekleştiren Emaar, Tuzla-Bodrum'da Park Lake Resort Bodrum Evleri'ni gerçekleştiren Emrağ İnşaat yapıyor. Yurt içi ve yurt dışındaki projeleriyle dikkat çeken Regnum'da, resort sisteminde yeni projelere başlamak için çalışmalar sürdürüyor.

Ortadoğu başta olmak üzere bir çok ülkede hızla yayılan 'Resort' proje salgını, Türkiye'ye de sıçradı. Tüm sosyal ve kültürel aktivitelerin yanı sıra bünyesinde, helikopter ve uçak pistlerini, golf sahalarını, yat limanlarını, alışveriş merkezlerini, sinemaları, otelleri, rezidansları, villa ve malikaneleri barındıran milyar dolarlık resort projeleri artık, İstanbul, Bursa, Bodrum, Antalya gibi illerde peş peşe devreye sokuluyor.