Reza Zarrab kiminle evli

Reza Zarrab kiminle evli

Reza Zarrab, ikinci otelini Türkiye'de açacak. Zarrab, İstanbul'daki otel için şu an Royal Holding'in bulunduğu Kabataş'taki binasını seçti.

Genesis İzolasyon İnşaat İç Ve Dış Ticaret Sanayi Limited Şirketi kuruldu!

Genesis İzolasyon İnşaat İç Ve Dış Ticaret Sanayi Limited Şirketi Fatih'te 100 bin TL sermaye bedeli ile Reza Yaylaghi tarafından kuruldu.

Bidünya İthalat İhracat Turizm Gıda Tekstil İnşaat Nakliye Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Bidünya İthalat İhracat Turizm Gıda Tekstil İnşaat Nakliye Sanayi Ticaret Limited Şirketi Beyoğlu'nda 20 bin TL sermaye bedeli ile Reza M. Dadvand tarafından kuruldu.

Hrn İnşaat Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Hrn İnşaat Dış Ticaret Limited Şirketi bugün 1 milyon TL sermaye bedeli ile Reza Hassani ve Harun Reşit Kahriman ortaklığında kuruldu.

Kuruş Turizm Danışmanlık İnşaat Emlak Gıda Tekstil İthalat İhracat Ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kuruş Turizm Danışmanlık İnşaat Emlak Gıda Tekstil İthalat İhracat Ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 1 milyon TL sermaye bedeli ile Reza Angouri tarafından kuruldu.

Alten Turizm Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Alten Turizm Ticaret Limited Şirketi bugün Şişli'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Gholamreza Saları ve Reza,Jean Nassırı ortaklığında kuruldu.

Arka İnşaat ve Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Arka İnşaat ve Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 200 bin TL sermaye bedeli ile Hamed Ghafarian Toosi, Mahmoud Ghogha, Mohammadreza Noorolanvar ve Reza Ghogha tarafından kuruldu. 

Gold Group Emlak Turizm İthalat İhracat Limited Şirketi kuruldu!

Gold Group Emlak Turizm İthalat İhracat Limited Şirketi bugün Küçükçekmece'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Hanıyeh Zareı ve Reza Gholızadeh Sarvarı tarafından kuruldu.

Bizkand Gayrimenkul ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Bizkand Gayrimenkul ve Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Amirhossein Namazifar ve Reza Nazarimehr tarafından kuruldu.

Parto İnşaat ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Parto İnşaat ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beyoğlu'nda 100 bin TL sermaye bedeli ile Seyed Reza Sayad Nouri tarafından kuruldu. 

İstanbul Apadana Turizm Emlak Araç Kiralama Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

İstanbul Apadana Turizm Emlak Araç Kiralama Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 10 bin TL sermaye bedeli ile Reza Naeimi tarafından kuruldu.

Tommy Emlak Yatırım Limited Şirketi kuruldu!

Tommy Emlak Yatırım Limited Şirketi bugün Şişli'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Ali Reza Mohammad Zahed Ghale ve Solmaz R.Khotbehsara ortaklığıyla kuruldu...

BMBART Dış Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!    

BMBART Dış Ticaret Anonim Şirketi bugün Esenyurt'ta 500 bin TL sermaye bedeli ile Babak Naderloo, Reza Shourangız ve Safoura Ebrahimzadeh ortaklığyla kuruldu.

Realty Portal Gayrimenkul İnşaat İthalat İhracat Limited Şirketi kuruldu!

Realty Portal Gayrimenkul İnşaat İthalat İhracat Limited Şirketi Beylikdüzü'de 100 TL sermaye bedeli ile  Reza Hassani ve Sedat Balci ortaklığında kuruldu. 

Reza Zarrab kiminle evli

Reza Zarrab kiminle evli Reza Zarrab kiminle evli
Makedonya'da otel açmak için Brillant Invest International isimli bir şirket kuran Reza Zarrab, ikinci otelini Türkiye'de açacak. Zarrab, İstanbul'daki otel için şu an Royal Holding'in bulunduğu Kabataş'taki binasını seçti. Projesi onaylanan otelin 80 odalı ve her türlü lükse sahip olacağı...