29 / 06 / 2022

Rönesans Gayrimenkul yatırım projeleri

Rönesans Gayrimenkul yatırım projeleri

Halen 8 alışveriş merkezi bulunan Rönesans Gayrimenkul Yatırım, inşaatı devam eden ve temeli yeni atılacak 6 proje için 1.2 milyar Euro’luk yatırımı yönetiyor. Genel Müdür Haşan Şimşek, “Anadolu’da hem ihtiyaç hem fırsat var” dedi.

Rönesans Gayrimenkul, 1,5 milyar Euro’luk AVM yatırımı yapacak!

Perakende sektöründe son birkaç yıldır yaşanan sıkıntılara rağmen yatırımlarına hız kesmeden devam eden Rönesans Holding, 2020 yılına kadar 1,5 milyar Euro’luk AVM yatırımı yapacak.

Rönesans'tan Hilltown AVM'ye 250 milyon avroluk yatırım!

Rönesans Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murat Özgümüş, Hilltown alışveriş merkezine 250 milyon avroluk yatırım yaptıklarını açıkladı. 27 Ekim Cuma günü kapılarını açacak AVM İstanbul Küçükyalı'da inşa edildi. 

Rönesans Gayrimenkul 3.4 milyon TL'lik kupon ödemesi yaptı!

Rönesans Gayrimenkul Yatırım tarafından ihraç edilen 100 milyon TL nominal değerli tahvilin 3 milyon 460 bin TL tutarındaki 9.kupon ödemesi yapıldı.

Rönesans Gayrimenkul 2017'de de verimliliğe odaklanıyor!

Rönesans Gayrimenkul Yatırım Genel Müdürü Şimşek: "Gereksiz büyüklükte AVM’ler yapmıyoruz. Perakendeciler de bu noktada bizi destekliyor. Eskiden her perakendeci büyük mağazalarda yer almak isterdi. Şimdi ise uygun büyüklükte olmasını yeterli görüyor" dedi.

Rönesans Gayrimenkul 2017'de verimliliğe odaklandı!

7 farklı ilde hayata geçirdiği 8 alışveriş merkezinde 1150’den fazla perakendeciye ev sahipliği yapan Rönesans Gayrimenkul Yatırım Türkiye’de perakende sektörüyle AVM yatırımcılarının beraber hareket ettiği sürece birbirini büyüteceğine inanıyor

Rönesans Gayrimenkul 1,2 milyar euroluk yatırım yapacak!

Türkiye’de sekiz AVM’si bulunan Rönesans Gayrimenkul Yatırım, İzmir, Antalya ve Bursa’daki beş proje için üç yılda 1,2 milyar euro değerinde yatırım gerçekleştirecek.

Rönesans Gayrimenkul 7. kupon ödeme faizini açıkladı!

Rönesans Gayrimenkul Yatırım Anonim Şirketi 23 Kasım 2016 tarihinde gerçekleştirecekleri 100 milyon TL'lik 7. kupon ödeme faizini açıkladı.

Rönesans Gayrimenkul 9 yeni AVM projesi için kolları sıvadı!

Rönesans Gayrimenkul Yatırım, 9 yeni AVM projesi için 1.5 milyar euroluk yatırıma başladı. Bu miktarın 800 milyonluk kısmında temel atan şirket, nüfusu 1 milyonun üzerindeki her ile bir AVM projesi yapmayı hedefliyor

Rönesans Gayrimenkul'ün PR ajansı Banu Ergin PR oldu!

Birçok farklı sektöre iletişim danışmanlığı hizmeti veren Banu Ergin PR, Türkiye’nin önde gelen ticari gayrimenkul yatırım şirketlerinden Rönesans Gayrimenkul Yatırım ile el sıkıştı.

Rönesans Gayrimenkul nakit akış tablosunu yayınladı!

Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş tarafından Kamu Aydınlatma Platformu ' nda nakit akış tablosu dolaylı yöntem hakkında bildirim yayınladı. Rönesans Gayrimenkul nakit akış tablosunu haberimizde bulabilirsiniz.

Rönesans Gayrimenkul 2014 faaliyet raporunu yayınladı!

Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş tarafından Kamu Aydınlatma Platformu 'nda 2014 faaliyet raporu hakkında bildirim yayınladı.

Rönesans Gayrimenkul sorumluluk beyanını yayınladı!

Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş tarafından Kamu Aydınlatma Platformu 'na yapılan açıklamada sorumluluk beyanı ile ilgili bildirim yayınladı.

Rönesans Gayrimenkul 36. kupon ödemesini yaptı!

Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş. ihraç edilen 100 milyon TL nominal değerli ve TRSRSGY21511 ISIN kodlu tahvilin 950 bin TL tutarındaki 36. kupon ödemesini yaptı.

Rönesans Gayrimenkul yatırım projeleri Haberi

Rönesans Gayrimenkul yatırım projeleri

TÜRKİYE’nin  en büyük alışveriş merkezi yatırımcılarından Rönesans Gayrimenkul Yatırım, ikisi İstanbul’da 6’sı Anadolu’da 8 AVM işletiyor. 2017’de mevcutlardan ikisinin büyütülmesi, ikisinin inşaatı tamamlanacak, iki de yeni temel atılacak. Rönesans Gayrimenkul Yatırım Genel Müdürü Haşan Şimşek, yeni yatırımların tüm finansman paketlerinin hazır olduğunu ve hız kesmeden devam edeceklerini açıkladı. Şimşek,“Biz, yatırımlarımızı ülke geneline yaymayı tercih ettik ve hâlâ Anadolu’da hem ihtiyaç hem de fırsat var. Hilltown, Piazza, İzmir Optimum genişleme, İzmir Mavişehir, Bursa ve Antalya’da yeni olmak üzere 6 AVM için 1.2 milyar Euro’luk yatırımımız devam ediyor” dedi. Şimşek şöyle devam etti: “İzmir’deki Optimum’u büyütüyoruz ki 86 bin metrekarelik bir yer haline geliyor. İzmir ve Ege'nin en büyük AVM’si oluyor. Küçükyalı'da E5’in kenarında, Hilltown projesinin inşaatı sürüyor ve Eylül 2017’de...