sabancı holding projesi

sabancı holding projesi

Sabancı Holding CEO'su Dördüncü, otomotiv ve perakendede tüketim düşüşünden sonra inşaatta da yavaşlama işaretleri aldıklarını söyledi.

Sabancı Holding'ten yurt dışı çimento yatırımları için 87 milyon Euro sermayeli yeni şirket!

Hacı Ömer Sabancı Holding, Hollanda'da yerleşik 87 milyon euro sermayeli yeni bir şirket kurulmasına karar verildiğini açıkladı. 

Sabancı Holding yurt dışı çimento yatırımlarını Hollanda'da tek çatıda topluyor!

Sabancı Topluluğu, yurt dışındaki beyaz çimento yatırımlarını Hollanda'da kuracağı yeni şirket CSC BV çatısında altında toplayacak.

Sabancı Holding Yapı Malzemeleri Grubu’nda görev değişiklikleri!

Sabancı Holding Yapı Malzemeleri Grubu’nda görevler değişti. Çimsa Genel Müdürlüğü’ne halen Akçansa Genel Müdürü olan Umut Zenar getirildi. Akçansa’nın Genel Müdürlüğü görevine ise, Kordsa’da Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Mehmet Zeki Kanadıkırık atandı. 

Çimsa ve Mersin Büyükşehir Belediyesi engellilere umut olmaya devam ediyor!

Sabancı Holding iştiraki olan Çimsa, Engelliler Haftası kapsamında Mersin Büyükşehir Belediyesi iş birliğiyle gerçekleşen kurumsal sosyal sorumluluk projesi ile 2020 yılında da engelli bireylerin hayatına anlamlı ve özenli bir dokunuşta bulunuyor.

Sabancı Holding Çimento Grubu Cement Day'de buluştu!

Sabancı Holding Çimento Grubu, Akçansa ve Çimsa ile temsil ettikleri çimento sektöründe bulunan vizyon ve misyonunu iş ortaklarıyla paylaşmak için bu yıl ilk kez “Cement Day” isimli bir toplantıda bir araya geldi.

Sabancı Holding çimento sektöründe 50 yılı geride bıraktı!

Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı Sabancı Topluluğu’nun çimento sektöründe 50 yılı tamamlaması dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Sabancı Holding çimento devini satın aldı!

Sabancı Holding iştiraki olan Çimsa'nın satın almak için görüşmeler yaptığı Meksikalı Cemex Espana S.A.'nın sahip olduğu Bunol Beyaz Çimento Fabrikası için imzalar atıldı. 

Sabancı Grubu'ndan çimento fiyatlarına ilişkin açıklama!

Sabancı Holding Çimento Grubu, çimento sektöründeki fiyatlama politikası ile ilgili açıklamada bulundu. Yetkililer, Ocak ayından itibaren bazı düzenlemelerin kaçınılmaz olduğunu belirttiler. 

Sabancı Holding 3 fabrikasını satışa çıkarıyor!

Sabancı Grubu'nun ana hissedarı olduğu Çimsa'ya ait Kayseri ile Niğde Çimento'nun ve Akçansa'ya ait Samsun'daki Ladik Çimento'nun fabrikaları satılıyor.

Tamer Saka Sabancı Holding Çimento Grup Başkanlığı'na atandı!

Dr Tamer Saka, Sabancı Holding Çimento Grup Başkanlığına atandı. Tamer Saka, 2 Nisan itibarıyla yeni görevine başlıyor.

Sabancı Holding'te yeni atamalar gerçekleştirildi!

Sabancı Holding, Grup Başkanlığı organizasyonlarında yeni atamalar yapıldı.

Sabancı Holding 2017’de 4,5 milyar TL yatırım yapacak!

Sabancı Holding CEO'su Zafer Kurtul “Türkiye’ye inanıyoruz, yatırıma devam ediyor. 2016 global anlamda zor bir yıl oldu ama buna rağmen Sabancı Holding olarak son beş yılın en büyük yatırımını da bu sene 4,1 Milyar TL olarak yaptık.”dedi.

VK108 Nişantaşı Bilgili Holding Projesi!

VK108 Nişantaşı Bilgili Holding projesinde teslimler Ekim 2018 yılında yapılıyor. VK108 Nişantaşı projesinde 121 bağımsız ünite yer alıyor...

sabancı holding projesi Haberi

sabancı holding projesi


Sabancı Holding CEO'su Ahmet Dördüncü, seçim kararının alınmasının ardından otomotiv tüketiminde düşüş yaşandığını, düşüşün perakendede de başladığını söyledi. İnşaatta da yavaşlama işaretleri aldıklarını belirten Dördüncü'ye göre, üçüncü çeyrek büyümesi son 4-5 yılın en düşük büyümesi olacak. Holdingin stratejileri yanında ekonomideki genel gidişatı da değerlendiren Dördüncü, tüketimde son dönemdeki düşüş ve bu paralelde ithalat artış hızındaki yavaşlamaya dikkat çekti. Seçim kararının alınmasının hemen ardından ilk olarak otomotivde önemli oranda tüketim düşüşü gözlediklerini belirten Dördüncü, aynı düşüşün perakende sektöründe de başladığını söyledi. İnşaat sektöründe de bir yavaşlama işareti gördüklerini de belirten Dördüncü, "Yılın üçüncü çeyreğindeki büyüme rakamın sanıyorum son 4-5 yılın en düşük büyüme rakamı olacak" dedi. Tüketimde seçim kararıyla birlikte hızlı azalış olduğunu söyleyen Dördüncü, seçimlerin...