saf gyo Akasya Acıbadem park

saf gyo Akasya Acıbadem park

Akkök Yıldız Holding, Sinpaş GYO ve Doğu-Batı Grubu'nun ortaklığıyla kurulan Saf GYO, Akasya Acıbadem projesi bünyesinde 10 dönümlük bir park oluşturdu. Acıbadem bölgesinde yer alan projedeki park nisan ortasında tamamlanacak.

Akiş GYO, Akasya AVM ve Akbatı AVYM'nin kira kurunu sabitledi!

Akiş GYO Akasya Alışveriş Merkezi ve Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nin kiralarında Eylül ayı için dolar ve Euro kurunu sabitledi.

Akiş GYO Akasya AVM ve Akbatı AVYM'deki kiralarında kuru sabitledi!

Akiş GYO, Akasya AVM ve Akbatı AVYM'deki kiralar için Temmuz ayı kurunun A.B.D dolar kurunun 3,25-TL, EURO kurunun ise 3,60-TL olarak belirlenmesine karar verdi.

Akiş GYO Akasya AVM ve Akbatı AVM'de dolar kurunu sabitledi!

Akiş GYO, Akasya AVM ve Akbatı AVYM'dee 1 Nisan-30 Haziran 2017 döneminde A.B.D dolar kurunun 3,20-TL, EURO kurunun ise 3,45-TL olarak belirlenmesine karar verdi.

Saf GYO'nun 2016 dönemine ait faaliyet raporu yayınlandı!

Akiş GYO ile birleşerek infisah olan Saf GYO'nun 01 Ocak 2016 - 31 Aralık 2016 dönemine ait faaliyet raporu yayınlandı.

Saf GYO'nun Bağımsız Denetim Raporu yayınlandı!

Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından bugün Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamada Akiş GYO, Saf GYO'nun Bağımsız Denetim Raporu yayınlandı.

Akiş GYO ile Saf GYO'nun birleşmesi tescillendi!

Akiş GYO, Saf GYO ile birleşmesine ilişkin tescil işlemi tamamlandı ve yarın pay dağıtacak.

Saf GYO Mecidiyeköy İş Merkezi ekspertiz raporunu yayınladı!

Saf Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından bugün Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamada Saf GYO Mecidiyeköy İş Merkezi ekspertiz raporunu yayınladı.

Saf GYO Üsküdar İlçesi 4 Bağımsız Bölüm ekspertiz raporunu yayınladı!

Saf Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından bugün Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamada Saf GYO Üsküdar İlçesi 4 Bağımsız Bölüm ekspertiz raporunu yayınladı.

Saf GYO Akasya Kent Etabı ekspertiz raporunu yayınladı!

Saf Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından bugün Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamada Saf GYO Akasya Kent Etabı ekspertiz raporunu yayınladı.

Saf GYO Akasya Sosyal Tesis ekspertiz raporunu yayınladı!

Saf Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından bugün Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamada Saf GYO Akasya Sosyal Tesis ekspertiz raporunu yayınladı.

Saf GYO Rozi Fabrika Binası ekspertiz raporunu yayınladı!

Saf Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından bugün Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamada Saf GYO Rozi Fabrika Binası ekspertiz raporunu yayınladı.

Akiş GYO ile Saf GYO birleşmesine onay verildi!

Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı ile Saf Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın birleşmesi tamamlandı. Akiş GYO A.Ş ile Birleşme İşleminin Olağanüstü Genel Kurul'da onaylandı.

SAF GYO özel kurul toplantı sonucu yayınlandı!

Saf Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş tarafından bugün Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan açıklamada SAF GYO özel kurul toplantı sonucu yayınlandı.

saf gyo Akasya Acıbadem park Haberi

saf gyo Akasya Acıbadem park


Akkök Yıldız Holding, Sinpaş GYO ve Doğu-Batı Grubu'nun ortaklığıyla kurulan Saf GYO, Akasya Acıbadem projesi bünyesinde 10 dönümlük bir park oluşturdu. Üsküdar'a bağlı Acıbadem bölgesinde yer alan projedeki park nisan ortasında tamamlanacak. Parkın peyzaj çalışmalannın İtalya'da yapıldığım söyleyen Saf GYO Genel Müdürü Zeynep Akdilli Oral, yeşil alarmı kamuya açık olacağına dikkat çekti. Central Park'taki gibi insanların çimlerin üzerinde oturacağı bir park kurguladıklarım belirten Oral, bu alanda konser ve etkinlikler de olacağım ifade etti. Oral, proje için Sicüya ve İtalya'dan 100 yaşında zeytin ağaçları ve fıstık çamları getirildiğini söyledi. 600 milyon dolarlık projede hizmet aşamasına geçtiklerini belirten Oral, alışveriş merkezini yüzde 80 dolulukla açtıklarım kaydetti.  Oral, 78 bin metrekarelik kiralanabilir alana sahip alışveriş merkezinden yıllık brüt 56 milyon dolar, net...