26 / 06 / 2022

Safranbolu toki kurası

Safranbolu toki kurası

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi tarafından hayata geçirilen Safranbolu projesinde kura çekimi gerçekleştirildi.

TOKİ Kurası Ne Zaman Yapılacak? Sinop Boyabat İçin Tarih Belli Oldu!

Merakla beklenen Sinop Boyabat TOKİ kura tarihi belli oldu. Canlı yayın ile TOKİ binasında gerçekleştirilecek kura için geri sayım başladı...

Çorum Osmancık TOKİ kurası 11-12 Mayıs'ta!

Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya, TOKİ tarafından Çorum’un Osmancık ilçesi Koyun Baba Mahallesi’nde yapılan 4. etap 357 konut için kuraların 11-12 Mayıs tarihleri arasında çekileceğini açıkladı.

TOKİ Karabağlar kura sonucu 24.02.2020 sorgulama! Karabağlar TOKİ kurası nerede?

TOKİ Karabağlar kura sonucu 24.02.2020 sorgulama! Karabağlar TOKİ kurası nerede ile ilgili detaylar haberimizde yer alıyor. İşte TOKİ Karabağlar kura sonuçları...

TOKİ kurasız konut satışı 10 soruda tüm detaylarıyla!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, 10 ilde 473 konutu kurasız olarak satışa çıkardı. Peki kurasız satış kapsamında hangi ilde kaç konut var? Projelerdeki minimum ve maksimum fiyat kaç TL? İşte  TOKİ kurasız konut satışı 10 soruda tüm detaylarıyla...

Başakşehir TOKİ kurasız satış detayları 2019!

Başakşehir TOKİ kurasız satış detayları 2019 haberimizde yer alıyor. Başvuru döneminin bugün itibariyle başladığı TOKİ Başakşehir projesi için başvurular bugün itibariyle başladı.

TOKİ kurasından ev çıkarsa iptal edilebilir mi? 

TOKİ’ten ev almak için başvuruda bulunan birçok vatandaş kura sonucunun açıklanmasını bekliyor. Peki TOKİ kurada ev çıksa iptal edilebilir mi? İşte tüm merak edilenler...

TOKİ Safranbolu kurası 5 Nisan'da çekilecek!

Türkiye Emekliler Derneği (TÜED) Safranbolu Şube Başkanı Saim Tiryaki, Karabük Belen Mahallesi'nde yapım çalışmaları süren bin 144 konutun kura çekimine katılmak isteyenlerin başvuru yapmaları gerektiğini söyledi. 

Safranbolu TOKİ projesinde anahtar teslimleri yapıldı!

Türkiye Emekliler Derneği (TÜED) Safranbolu Şube Başkanı Saim Tiryaki, TOKİ tarafından Kirkille Mahallesi'nde inşa edilen konutların anahtarlarının teslim edildiğini söyledi. 

TOKİ kurasız ev başvuru şartları!

TOKİ 35 ilde 5 bin 543 konutu satışa çıkardı. Peki 80 bin liradan başlayan fiyatlar ve 285 liradan başlayan taksitlerle satılan konutlara nasıl başvurulur? Başvuru süreci sizler için araştırıldı.

Gaziantep İslahiye Fevzipaşa TOKİ kurası yarın!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı ile Gaziantep İslahiye Fevzipaşa Belediyesi'nin yürüttüğü Gaziantep İslahiye Fevzipaşa 3. Etap Belediye Projesinin kurası yarın çekilecek...

Sincan Saraycık TOKİ kurası 2017!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından Ankara Sincan Saraycık Mahallesi 1. Bölge 1. Kısım projesindeki daireler için kura çekimi yapılacak. Peki, Sincan Saraycık TOKİ kurası ne zaman?

TOKİ Safranbolu projesindeki daireler satışa sunuldu!

Karabük'ün Safranbolu ilçesinde yaptığı 146 konut, ön şartsız, kurasız, seçme ve alma olanağı ile satışa sunuldu.

TOKİ Safranbolu Evleri'nin kurası çekildi!

TOKİ tarafından Karabük'ün Safranbolu ilçesindeki emekliler için inşa edilen 396 konutun kura çekimi gerçekleşti.

Safranbolu toki kurası Haberi

Safranbolu toki kurası


Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından yaptırılan konutlar için kura çekilişi yapıldı.


Safranbolu Halk Eğitim Merkezi Toplantı Salonu'nda yapılan törende konuşan Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy, TOKİ ile ilgili son çalışma olmadığını söyledi.


Safranbolu'da dar gelirli vatandaşlar için konut yapımının devam edeceğini ifade eden Aksoy, şunları söyledi:


"Bu arsaları TOKİ'ye kullandırarak TOKİ eli ile sizlere daha uygun şartlarda dönmesi için gayret sarf ediyoruz. Amacımız, Safranbolulu hemşehrilerimizin başlarını sokacak bir evleri olsun. Bu projemizde engelli kardeşlerimize ve emekli büyüklerimize ekstra bir şans var. Bununla birlikte TOKİ Başkanımız ile görüşmelerimizin sonunda o binalara ilave bir proje ile birer oda daha yapılabilmesi konusunda hem fikir olduk. İnşallah bunu ileride tamamlama fırsatı bulacağız."


Konuşmanın ardında konutların çekilişi...