Saha Mühendisleri

Saha Mühendisleri

CTİ Group, proje müdürleri, şantiye şefleri, saha mühendisleri, inşaat mühendisleri ve mimarlar alacak

Ankara Merkez İnşaat elemanlar alacak

Ankara Merkez Konut İnşaatı, şantiyesine şantiye şefi, saha mühendisleri, makine mühendisi, elektrik mühendisi alacak

Nevşehir Kaymaklı'da sentetik halı saha yapımına başlandı!

Nevşehir’in merkez ilçeye bağlı Kaymaklı Kasabasında sentetik halı saha yapımına başlandı. Kaymaklı Belediyesi tarafından kasabada kapalı sentetik halı saha yapımına başlandı.

Nevşehir Kaymaklı’da halı saha yapımına başlandı!

Nevşehir’in merkez ilçeye bağlı Kaymaklı Kasabasında sentetik halı saha yapımına başlandı. Halit Elma, ‘’ Kültür Merkezi içerisinde Kapalı Sentetik Futbol Sahası inşaatı başlamış olup, bu yatırımımız en kısa sürede hizmete sunulacaktır. " dedi.

EGEGEP ile Afyonkarahisar yatırımları şaha kalkacak!

EGEGEP ile Afyonkarahisar yatırımlarının şaha kalkacağını ifade eden Bakan Prof. Dr. Veysel Eroğlu "2019 yılı itibariyle toplam 875 bin dekar zirai arazi sulamaya açılacak ve yılda 964 milyon TL zirai gelir artışı sağlanacak" dedi.

Domaniç'te köylüler imece ile halı saha inşa ediyor!

Domaniç ilçesinde, daha önce "imece" usulüyle okul, cami, su kanalları inşa eden Muratlı köylüleri, aynı yöntemle şimdi de halı saha yapıyor.

İnşaat Mühendisleri Odası, Antalya tramvayına tepkili!

Antalya'da yapılması planlanan 18 kilometre uzunluğundaki tramvayın Türkiye'nin en pahalı raylı sistem projesi olduğu ortaya çıktı. 14.4 milyon lira tutarındaki projeye, İnşaat Mühendisleri Odası'nın tepkisi sürüyor.

Akyazı Sentetik Saha’nın temeli atılıyor!

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, ilçeye kazandırılan hizmetler ile yeni bir Akyazı’nın doğduğunu aktardı. Toçoğlu, “Yeni projeler geliştirdik. Akyazı Sentetik Saha’nın temelini kısa süre içerisinde atacağız" dedi

Denizli Merkezefendi Belediyesi 12 adet halı saha yapacak!

Belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra sosyal belediyeciliğe büyük önem veren Merkezefendi Belediyesi, 1 milyon liralık yatırımla ilçe sınırları içinde 12 adet daha halı saha yapımına başladı.

İnşaat Mühendisleri Odası'ndan mühendislere kurs!

İnşaat Mühendisleri Odası, proje çizimleri ve statik hesaplamaları için kullanılan 'Sap2000 ve X-Steel' programıyla ilgili kurs düzenledi. İnşaat Mühendisi Musa Turan tarafından İMO Kocaeli Eğitim Salonu’nda düzenlenen kursa üyeler katıldı.

Ereğli'de halı saha yenileme çalışmaları tamamlandı!

Ereğli Belediyesi, Kışla’daki spor tesislerde bulunan ve zemin değişimi zorunlu hale gelen iki ayrı kapalı halı sahanın yenilenmesi çalışmalarını tamamladı. Kulüp takımlarının idmanlarını yapabileceği saha, halkın kullanımına da açıldı.

Trabzon İnşaat Mühendisleri'nden Akyazı Projesi’ne farklı bakış!

İnşaat Mühendisleri Odası Trabzon Şube Başkanı Mustafa Yaylalı, Akyazı Projesi dolgu alanı ile Sahil Yolu arasında geniş bir su yolu oluşturulması gerektiğini belirtti.

Bolkar Dağları kış turizminde Niğde’yi şaha kaldıracak!

Doğal güzellikleriyle ilgi çeken 3 bin 524 metre yüksekliğindeki Bolkar Dağları kış turizminde Niğde’yi şaha kaldıracak. Bölgede rakım 2.300 metrelerden başlayıp 3.000 metrelere kadar çıkıyor.

TOKİ mobil yönetim ve saha uygulaması yazılımları hizmet alımı ihalesi bugün!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı mobil yönetim ve saha uygulaması yazılımları hizmeti alım işi yapım işi ihalesi bugün saat 11.30'da gerçekleşecek.

1939 yılında İnönü Stadyumu için ayrılan saha dar geliyor!

1939 yılında İstanbul Belediyesi'nin Dolmabahçe'de Istabl-ı Amire binalarının bulunduğu yerde yapmayı düşündüğü stadyuma ayrılan saha dar geliyormuş. Gazhaneden bir miktar arazinin stad için alınması gündeme gelmiş.

Saha Mühendisleri

Saha Mühendisleri Saha Mühendisleri
CTİ Group, Afganistan'daki USB projelerinde görevlendirmek üzere şantiyeler için proje müdürleri (Ref-PM), şantiye şefleri (Ref-SS), saha mühendisleri (Ref-SM), Kabil Merkez- teknik ofis ve teklif hazırlama departmanlarına inşaat mühendisleri (Ref-M) ve mimarlar (Ref-MIM) alacak.
İlgilenenler özgeçmişlerini info@ctigroup.org adresine veya 0312 491 92 19 no'lu faksa...