sakarya imam hatip lisesi

sakarya imam hatip lisesi

Erenler’de yapımı devam eden İmam Hatip Ortaokulu ve Lisesi’ni ziyaret eden Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, “Hamdolsun Sakarya eğitim konusunda ciddi bir birliktelik içerisind" dedi

Sakarya'da bir lisede asansör kazası meydana geldi!

Camikebir Mahallesi'nde bulunan üç katlı Geyve Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin asansörü, henüz belirlenemeyen bir nedenle düştü.Bu arada, asansör kazası nedeniyle okul tatil edilerek öğrenciler evlerine gönderildi.

Sakarya İmam Hatip Lisesi'nin inşaatında sona gelindi!

Yapımı tüm hızıyla devam eden İmam Hatip Lisesi’nde incelemelerde bulunan Başkan Toçoğlu, “Eski Valilik Konağı arazisinde 3 blok olarak inşa ettiğimiz İmam Hatip Lisesi’nde çalışmalarımızda sona yaklaşıyoruz" dedi

Sakarya İHL'nin temeli atılıyor!

Büyükşehir Belediyesi tarafından Eski Vali Konağı arazisinde inşa edilecek İmam Hatip Lisesi’nin temeli atılıyor

Suriye'de hayırseverlerin desteğiyle inşa edilecek imam hatip lisesinin temeli atıldı!

Suriye’nin kuzeyinde Fırat Kalkanı Harekatı bölgesindeki Bab ilçesinin Bizia beldesinde hayırseverlerin desteğiyle inşa edilecek  imam hatip lisesinin temeli törenle atıldı.

Sakarya İmam Hatip Lisesi inşaatında son durum ne?

Sakarya'da inşa edilen 48 derslikli yeni İmam-Hatip Lisesi inşaatında çalışmalar devam ediyor. Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, İmam Hatip Lisesi'nin inşaat alanında incelemelerde bulundu. 

Sakarya'da 48 derslikli İmam-Hatip Lisesi için ilk beton döküldü!

Adapazarı Anadolu İmam-Hatip Lisesi ve askeri lojmanların olduğu alanda yapılacak 48 derslikli İmam-Hatip Lisesi projesi için ilk beton döküldü.

İmam hatip lisesi inşaatları için 460 milyon TL ayrıldı!

Hükümetin 2019 Yatırım Programı’nda eğitim alanı projelerinde bu yıl da aslan payını İmam hatip liseleri aldı.

Tenzile Erdoğan İmam Hatip Lisesi inşaatında sona gelindi!

Kentteki yatırımlarına son sürat devam eden Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Tenzile Erdoğan İmam Hatip Lisesi'nin inşaatını tamamlıyor.

Tenzile Erdoğan İmam Hatip Lisesi'nde sona gelindi!

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, inşaat çalışmalarında sona gelinen Tenzile Erdoğan İmam Hatip Lisesi inşaatını inceledi.

Osmangazi Aliya İzzetbegoviç İmam Hatip Ortaokulu açıldı!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Osmangazi Belediyesi tarafından tadilatı tamamlanan Aliya İzzetbegoviç İmam Hatip Ortaokulu, düzenlenen törenle açıldı.

Konya Hotamış İmam Hatip Lisesi'nin inşaatı tamamlandı!

Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından Karapınar’a bağlı Hotamış Mahallesi’nde hayata geçirilen Hotamış İmam Hatip Lisesi, yeni eğitim ve öğretim dönemine hazır.

Derince İmam Hatip Lisesi Spor Salonu şekilleniyor!

Kentteki çalışmalarına hız kesmeden devam eden Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Derince İmam Hatip Lisesi Spor Salonu'nu da tamamlıyor.

İstinye'ye imam hatip lisesi ve cami geliyor!

Sarıyer İstinye'de yer alan 20 bin metrekarelik hazine arazisine imam hatip lisesi, yurt ve cami yapılacak...

Tokatköy İmam Hatip Ortaokulu’nun temeli atıldı!

Beykoz Belediyesi’nin eğitim yatırımları kapsamında çalışmaları devam ediyor. Belediyenin ilçeye kazandırdığı Tokatköy İmam Hatip Ortaokulu’nun temeli atıldı. 

Tenzile Erdoğan İmam Hatip Lisesi'nin inşaatı tamamlanıyor!

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, inşaatı devam eden Tenzile Erdoğan İmam Hatip Lisesi ve Pansiyonu inşaatında incelemelerde bulundu.

Ordu İkizce İmam Hatip Lisesi tamamlandı!

Eğitim yatırımlarına hız kesmeden devam eden Ordu Büyükşehir Belediyesi, İkizce İmam Hatip Lisesi'nin inşaatını tamamladı.

sakarya imam hatip lisesi Haberi

sakarya imam hatip lisesi


Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Erenler’de yapımı devam eden İmam Hatip Ortaokulu ve Lisesi’nde incelemelerde bulundu. Daha önce İl Özel İdaresi’ne ait arazi Büyükşehir Belediyesi’ne devrolmuş, Erenler Belediyesi de mevcut alanda İmam Hatip Ortaokulu ve Lisesi çalışmalarına başlamıştı. Şehrin tanınmış hayırsever iş adamlarından Halit Evin ise okulların yeni eğitim yılına yetiştirilmesi için gerekli adımları atacağını duyurmuş, okulların tamamlanması için yapım masraflarını üstlenmişti.


Yeni Döneme Yetişiyor

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, “İl Özel İdaresi’nden devrolunan arazide inşa edilen İmam Hatip Ortaokulu ve Lisesi’nin tamamlanmasını şehrimizin tanınmış iş adamlarından Halit Evin üstlendi. Çok güzel bir çalışma olmuş. Biz de Büyükşehir olarak gerekli çevre düzenlemelerini tamamlayacağız. Büyükşehir ve Erenler Belediyelerimiz ile değerli iş adamı Halit Evin’in katkıları ile şehrimize son derece önemli bir...