Sakarya Taraklı TOKİ Konutları başvuru

Sakarya Taraklı TOKİ Konutları başvuru

TOKİ Sakarya Taraklı Evleri başvuruları 22 Şubat 2016 tarihi itibariyle başlıyor. Toplam 5 adet dairenin açık satışa çıkarıldığı projede 120 aya kadar vade imkanı sağlanıyor.

Sakarya Kocaali TOKİ alt gelir başvuru tarihleri!

Sakarya Kocaali TOKİ alt gelir başvuru tarihleri haberimizde yer alıyor. Projede 39 adet konut bulunuyor.

Sakarya Taraklı Kentsel Tasarım Projesi tamamlandı!

Sakarya Büyükşehir Belediyesi ve MARKA işbirliğiyle hayata geçirilen “Kentsel Tasarım Rehberi” projesi için çalışmalar tamamlandı. MARKA yetkilileri, Taraklı’daki sokakları iyileştirecek.

Sapanca TOKİ başvuruları bugün sona eriyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın hayata geçirdiği Sakarya Sapanca TOKİ projesi için son başvuru tarihi bugün olarak belirlendi.

Sakarya Taraklı Spor Tesisleri açıldı!

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen Taraklı Spor Tesisleri gerçekleştirilen törenle vatandaşların hizmetine açıldı.

Sakarya Sapanca TOKİ son başvuru günü!

Sakarya Sapanca TOKİ projesinde 325 adet konut bulunuyor. Projedeki konutlar için son başvuru tarihi bugün olarak belirlendi.

Sakarya Taraklı yeni spor tesisine kavuşuyor!

Taraklı Sentetik Sahası ile ilgili açıklamalarda bulunan Fen İşleri Dairesi Başkanı Murat Mutlu, “Saha zeminini tamamladık. Soyunma odaları bitme aşamasına geldi." diye konuştu.

Sapanca TOKİ başvuruları bugün başlıyor!

Sakarya Sapanca TOKİ projesinde yer alan 325 adet konut için başvurular bugün itibariyle başlıyor.

Sakarya Taraklı Belediye binası yenilenecek!

Taraklı Belediyesi binasının onarımına başlanacak. Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman, kısa zamanda onarımın tamamlanacağını açıkladı.

Sakarya Geyve ve Taraklı'ya 145 milyonluk yatırım!

Sakarya'nın Taraklı ve Geyve ilçelerinde 33 mahalleyi daha sağlıklı su buluşturacak 145 milyonluk projenin kaynak töreni gerçekleştirildi.

Sakarya Taraklı ve Geyve'ye 42 milyonluk yatırım!

SASKİ Genel Müdürü Dr. Rüstem Keleş yaptığı açıklamada “Taraklı ve Geyve ilçelerimizde 42 milyon liralık yatırım yaparak yeni bir içmesuyu projesini hayata geçiriyoruz." dedi

Sakarya Geyve ve Taraklı'ya 35 milyonluk yatırım!

Sakarya Büyükşehir Belediye Mart Ayı Olağan Meclis Toplantısı Büyükşehir Belediye Meclis Salonu’nda yapıldı, toplantıda Geyve ve Taraklı yatırımları masaya yatırıldı.

Sakarya Sapanca TOKİ kurası ne zaman?

TOKİ'nin Sakarya Sapanca projesindeki 447 adet daire için başvuru dönemi sona erdi. Peki, Sakarya Sapanca TOKİ kurası ne zaman?

Sakarya Taraklı'ya yeni saha müjdesi!

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından Taraklı ilçesine kazandırılacak olan spor yatırımının ihalesi gerçekleştirildi.

Sakarya Taraklı TOKİ Konutları başvuru Haberi

Sakarya Taraklı TOKİ Konutları başvuru

Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca, Sakarya Taraklı Toplu Uygulaması kapsamında yer alan 5 adet konut; ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile açık satışa çıkarılıyor. 


TOKİ Sakarya Taraklı Evleri başvuruları 22 Şubat ile 31 Mart 2016 tarihleri arasında gerçekleşecek. Projede fiyatlar 137 bin 30 TL ile 154 bin 437 TL arasında değişiyor.


970,63 TL'lik aylık taksitlerle daire sahibi olunabilen TOKİ Sakarya Taraklı'da yüzde 15 peşin ödemelerde kalan bedel için 120 ay vade imkanı sunuluyor. Projede 20 bin 555 TL peşinatla ödeme yapılabiliyor. 


Sakarya Taraklı TOKİ Konutları satış işlemleri T.C. Ziraat Bankası A.Ş'nin Temerküz şube Sakarya Taraklı şubesi, başvuru işlemleri ise ilgili bankanın tüm şubelerince kabul ediliyor. 


Satış duyurusu için