salih tatlıcı

salih tatlıcı

2006 yılında işadamı Salih Tatlıcı, Zincirlikuyu'da inşaatı bitmemiş halde boş duran iki kuleden oluşan Tat Towers'ı satacakmış. Gökdelenin taliplileri arasında Fransız otel devi Accor Grubu da bulunuyormuş.

2006 yılında Tat Towers'a yabancılar talip!

2006 yılında işadamı Salih Tatlıcı'nın Zincirlikuyu'daki ikiz kuleleri için yabancı taliplerle görüşmeler yapılıyormuş. Zincirlikuyu'da, şehrin en önemli bağlantı yolları üzerinde yer alan binanın iç detayları müstakbel alıcı tarafından tamamlanacakmış.

Salih Tatlıcı'nın 3 milyar dolarlık mirası için yaşanan kavga bitmiyor!

Londra'da 5 yıl önce ölen Salih Tatlıcı'nın 3 milyar dolarlık mirasıyla ilgili davaların arkası kesilmiyor. Torun Salih Ziya Tatlıcı, üvey amcası Uğur Tatlıcı'ya gönderdiği hakaret içerikli mesajlar yüzünden ceza aldı.

Tatlıcı'nın kulelerinde penthouse keyfi ayda 50 bin dolara Eylül'de!

İnşaatına 1988'de başlanan Tatlıcı Kuleleri'nde kapılar Eylül'de açılıyor. Kulelerin yönetimini Alman HSG aldı. 31 katlı iki kulenin çatısındaki penthouse'ların kirası en az 50 bin dolar.

Büyükdere'de fiyatlar tekrar yükselişe geçti!

Büyükdere Caddesi'ndeki arsaya en yüksek teklifi Soyak ve İstanbul Turizm verdi.

Karayolları'na komşu arsada Soyak ve Tatlıcı onay bekliyor

İstanbul Zincirlikuyu'daki Karayolları'na ait ikinci gözde araziye iki gruptan teklif geldi.

Salih Tatlıcı'nın 3 milyar doları Nurten Tatlıcı'ya kaldı

Şubat'ta ölen Türkiye'nin sayılı işadamlarından Salih Tatlıcı, 25 yıl yasak aşk yaşadığı 2'nci eşi Marika ile ondan olan oğluna, 3 milyar dolarlık bir miras bıraktı. Tatlıcı'nın ilk eşi ve 2 oğlu iptal davası açtı

Gayrimenkul milyarderlerinin miras davaları!

Kurucuları hayata veda ettikten sonra başlayan aile içi kavgalar sanayi devlerinin çarklarını durdurdu

Salih Tatlıcı'nın miras kavgasına Kamer Tatlıcı da katıldı

3 milyar dolarlık servetiyle Türkiye'nin 27'nci zengini konumundaki Mehmet Salih Tatlıcı ilk evliliğini Bedriye Hanım ile yaptı

Tatlıcı'nın mirasının peşine artık torunları da düştü

Türkiye'nin 27. zengini Salih Tatlıcı'nın ölümünden sonra başlayan miras kavgası, "alt soylara" sıçradı

Uğur Tatlıcı'dan "Tat Towers bizim" ilanı

Salih Tatlıcı'nın oğlu Uğur Tatlıcı gazetelere "Tat Towers bizim" ilanı verdi

Uğur Tatlıcı, "Tat Towers bizim" ilanı verdi!

Uğur Tatlıcı'nın gazetelere verdiği "Tat Towers bizim" ilanı, Tatlıcı Ailesi'nde suların durulmadığını bir kez daha ortaya koydu

Salih Tatlıcı dün toprağa verildi

Türkiye'nin en büyük gayrimenkul zenginlerinden olan ve Pazar günü hayatını kaybeden Salih Tatlıcı, dün toprağa verildi.

Ahmet Tatlıcı Kandilli'de 11 milyon dolara arsa aldı

Son günlerde, Boğaz'da iki büyük emlak operasyonu yapıldı. İkisi de son derece sessiz sedasız

Uğur Tatlıcı UNT Gayrimenkul'ü kurdu!

Uğur Tatlıcı, annesi Nurten Tatlıcı ve danışmanı Ertune Biter ile birlikte gayrimenkul şirketi kurdu

Salih Tatlıcı'nın miras davasında şok gelişme!

2009 yılında vefat eden ve geride 3 milyar dolarlık servet bırakan Salih Tatlıcı’nın mirasçılarından eşi Nurten Tatlıcı ve Uğur Tatlıcı, miras davaları nedeniyle yıllardır atıl durumda olan Zincirlikuyu’sa bulunan Tat Towers’ın koronavirüsle mücadele için Sağlık Bakanlığı’na tahsisi için mahkemeye b

Salih Tatlıcı'nın miras davasında şok karar!

10 yıl önce ölen Salih Tatlıcı’nın mirasıyla ilgili davanın son duruşmasına oğul Ahmet Tatlıcı katılmayınca, dosyanın düşürülmesine karar verildi. 

Mehmet Salih Tatlıcı’nın mirası paylaşılamadı!

Mehmet Salih Tatlıcı’nın 3 milyar dolarlık mirasının paylaşımı için açılan dava dün görüldü. Mirasçılar, Tatlı'nın mirasından istedikleri payları avukatlarıyla iletti.

Salih Tatlıcı'nın mirasında bilirkişi krizi!

Gayrimenkul kralı olarak anılan merhum Mehmet Salih Tatlıcı'nın mirası paylaşılamıyor. Tatlıcı'nın mirasında şimdi de bilirkişi krizi yaşanıyor...

Salih Tatlıcı'nın mirasında 7.7 milyarlık yeni dava!

Gayrimenkul kralı merhum Mehmet Salih Tatlıcı'nın mirası paylaşılamıyor. Tatlıcı'nın mirasında yeni bir dava daha ortaya çıktı. Bu dava, Tatlıcı'nın vefatından önce ikinci eşi ve oğluna aktardığı mallarla ilgili. 

Salih Tatlıcı'nın miras davası işlemleri 2018'de bitecek!

Türkiye'nin sayılı zenginleri arasında yer alan iş adamı Mehmet Salih Tatlıcı'nın miras davasında sona geliniyor. 

Salih Tatlıcı'nın 3 milyar dolarlık miras kavgasında sona gelindi!

Yaptığı işlerle 20 yılda Türkiye'nin ve dünyanın sayılı zenginleri arasına girmeyi başaran iş adamı Salih Tatlıcı'nın miras davasında sona gelindi...

Salih Tatlıcı'nın 3 milyar dolarlık miras davası sona erdi!

Salih Tatlıcı’nın çocukları arasında devam eden 8 yıllık miras davası sona erdi. Yargıtay 3. Hukuk Dairesi, mirasın Tatlıcı’nın ikinci eşi Nurten Tatlıcı ve ondan olan oğlu Uğur Tatlıcı’ya kalmasına karar verdi. Tatlıcı'nın 3 milyar dolarlık serveti yıllardır mahkeme tarafından yönetiliyordu.

Mehmet Salih Tatlıcı'nın oğlundan 3 milyar dolarlık miras davası!

Yedi yıl önce geride 3 milyar dolarlık servet bırakıp vefat eden işadamı Mehmet Salih Tatlıcı'nın oğlu Mehmet Tatlıcı, üvey anne ve üvey kardeşine milyar dolarlık mirastaki gayrimenkullerin paylaştırılması için dava açtı.

Tat Towers’ın emlak borcu reklam geliriyle ödenecek!

Evlatları anlaşamadı, ardında 3 milyar dolarlık bir servet bıkan Salih Tatlıcı’nın mirasını yıllardır mahkeme yönetiyor. Mahkeme Tat Towers’ın dış cephesine cephe reklamı aldı. 3.3 milyon liralık reklam geliri, borçlar için kullanılacak...

Mehmet Salih Tatlıcı’nın miras davası sürüyor!

Mehmet Salih Tatlıcı’nın oğlu Uğur Tatlıcı, babasının koleksiyonunda yer alan tabloları bağışlamak için talepte bulundu. Mirası yöneten mahkemeye dilekçe gönderen oğul Tatlıcı, elde edilecek gelirin UNİCEF’e bağışlanmasını istedi.

Salih Bezci girişimcilere tavsiyeler verdi!

“Startup Mentor Türkiye” programı Ankara Ticaret Odası (ATO) Bilişim Teknolojileri ve Sistemleri Geliştirme Özel İhtisas Komisyonu’nun ortaklığıyla yapıldı. ATO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Bezci, programda girişimcilere seslendi.

Salih Bezci: Müteahhitlik sektörü nefes aldı!

Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Salih Bezci, imar yönetmeliklerinde uygulama süresini uzatma kararını kamuoyuna duyuran Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce'ye teşekkür etti.

salih tatlıcı

salih tatlıcı salih tatlıcıTatlıcı'nın kuleleri kıymete bindi


Salih Tatlıcı, Zincirlikuyu'daki inşaatı bitmemiş Tat Towers'ı satıyor. Gökdelenin talipleri arasında Fransız otel devi Accor da bulunuyor


    Diyarbakırlı işadamı Salih Tatlıcı, yıllardır boş duran İstanbul Zincirlikuyu'daki Tat Towers gökdelenlerini satıyor. İmar ve kaynak sorunu nedeniyle binaları uzun yıllar boyunca tamamlayamayan Tatlıcı, bölgenin değerlenmesi üzerine satış görüşmelerine başladı.     

    Tatlıcı'nın 20 yıl önce temelini attığı gökdelenler için kapısını daha çok turizm ve otelcilerin çaldığı belirtiliyor. 

    Beş talibi olduğu öğrenilen gökdelenler için dünya üzerinde 4 bin oteli bulunan Fransız Accor grubu da görüşmelere başladı. 

    Accor, 140 ülkede 168 bin çalışanı ve 7...