Samsun İlkadım Gençlik Merkezi

Samsun İlkadım Gençlik Merkezi

Samsun İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Çatalarmut ve Kıran Mahallelerinin 2 dev projeye ev sahipliği yaptığını söyledi.

Samsun İlkadım gençlik merkezi inşaatında çalışmalar sürüyor!

Samsun'un İlkadım ilçesinde yapımı devam eden Türkiye'nin en büyük gençlik merkezinde çalışan işçilerle bir araya gelen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, 'Dev gibi eserler bırakmak için karıncalar gibi çalışmak lazım.

İlkadım Gençlik Merkezi’nin temeli atıldı!

Samsun İlkadım Gençlik Merkezi’nin temeli atıldı, Çatalarmut Mahallesi'nde düzenlenen temel atma törenine, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ve Samsun Valisi İbrahim Şahin de katıldı...

Samsun İlkadım Gençlik Merkezi'nin temeli yarın atılıyor!

Samsun'da İlkadım ilçesine yapılacak Türkiye’nin en büyük Gençlik Merkezi’nin temelleri yarın saat 11.00’de Gençlik ve spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç’ın katılımlarıyla atılacak.

Samsun İlkadım Gençlik Merkezi'nin temeli yarın atılacak!

İlkadım ilçesine yapılacak Türkiye’nin en büyük Gençlik Merkezi’nin temelleri yarın saat 11.00’de Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç’ın katılımlarıyla atılacak.

Samsun İlkadım Gençlik Merkezi'nin temel atma töreni yarın!

İlkadım ilçesine yapılacak Türkiye'nin en büyük Gençlik Merkezi'nin temelleri yarın saat 11.00'de Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın katılımlarıyla atılacak.

Samsun İlkadım'da Gençlik Merkezi’nin temeli ne zaman atılacak?

Samsun’un İlkadım ilçesinde yapılacak olan Türkiye’nin en büyük Gençlik Merkezi’nin temel atma töreni 19 Ekim Pazartesi günü saat 11.00’de Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç’ın katılımı ile gerçekleşecek.

Samsun İlkadım Belediyesi'nden 12.5 milyon TL'ye satılık 4 katlı bina!

Samsun İli İlkadım Belediye Başkanlığı tarafından Samsun İli, İlkadım İlçesi, Kılıçdede Mahallesi'nde bulunan 4 katlı bina 12 milyon 500 bin TL'ye kapalı teklif ve açık artırma usulü ile satılacak. Gayrimenkulün ihalesi 18 Aralık 2020 günü gerçekleşecek.

TOKİ Samsun İlkadım 710 konut ihalesi yarın!

Samsun İli İlkadım İlçesi Kıran Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi 2.Etap 2. Bölge 710 Konut ile 28 Adet Dükkan İnşaatları Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi (E-İHALE) ihalesi 24 Eylül 2020 tarihinde saat 14:30'da yapılacak.

TOKİ'den Samsun İlkadım'a 1.526 dükkan müjdesi!

Samsun İli, İlkadım İlçesi, Toybelen Küçük Sanayi Sitesi 1526 Adet Dükkan ile 82 Adet Ticari Birim İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi (E-İHALE) ihalesi 5 Ekim 2020 tarihinde saat 14:30'da yapılacak.

Samsun İlkadım Otobüs Terminali'nin kira sözleşmesi 1 yıl daha uzatıldı!

Avrasya GYO'nun aktifinde kayıtlı bulunan Samsun İlkadım Şehirlerarası Otobüs Terminali‘nin kira sözleşmesinin 1 yıl daha uzatılmasına, kira bedelinin değişmeden aylık 500 bin TL olarak devam ettirilmesine karar verildi. 

5 katlı binanın altından geçen yol görenleri şaşırtıyor! 

Samsun İlkadım ilçesindeki 8 katlı kaçak binanın yıkılması sonucu, arkada kalan 5 katlı bina ortaya çıktı. Yanındaki binanın yıkılması sebebiyle, 5 katlı bina yolun üzerinde duruyor...

Avrasya GYO Samsun'daki 2 akaryakıt istasyonunu MEPET'e kiraladı!

Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Samsun İlkadım'daki 2 adet akaryakıt istasyonunu MEPET Metro Petrol ve Tesisleri San.Tic.A.Ş.'ye aylık 14 bin TL + KDV bedelle kiraladı...

Samsun'da heyelan: 2 katlı ev tahliye edildi!

Samsun İlkadım'da heyelan nedeniyle zarar gören ve büyük risk oluşturan iki katlı ev, AFAD ekipleri tarafından tahliye edildi.

Samsun’daki metruk binalar yıkılıyor!

Samsun İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'ın direktif vermesinden sonra ilçede bulunan metruk binaların yıkım çalışmalarına başlandı. Başkan Necattin Demirtaş; “İlkadım'da metruk bina kalmayacak.” şeklinde açıklama yaptı.

Samsun Zeytinlik'teki kentsel dönüşüme halktan destek!

Samsun İlkadım İlçesi Zeytinlik Mahallesi sakinleri, 2020 yılında başlayacak kentsel dönüşüm çalışmaları ile ilgili bölgenin çok daha güzel hale geleceğini ifade etti...

TOKİ’lerle ilgili sorunları rapor halinde ilettik!

Samsun İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, 'Hizmet İçin İlkadım' toplantılarının ilkinde Hastanebaşı Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi. Demirtaş 'Sizden tek ricamız; bizler sizlere hizmet etmek için bu kadar koştururken bizim elimizden tutup bize destek olun' diye konuştu...

Samsun İlkadım kentsel dönüşümle nefes alacak!

Samsun'un İlkadım ilçesinin en önemli sorunlarının kentsel dönüşüm, ulaşım ve otopark olduğunu söyleyen Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Mustafa Demir, "2020 projelerimizi hayata geçirdiğimiz yıl olacak ’diye konuştu.

Samsun İlkadım'da 10.5 milyon TL'ye satılık gayrimenkul!

İlkadım Belediye Başkanlığı, Samsun İlkadım'da yer alan arsa ve binayı 10 milyon 500 bin TL bedelle satışa çıkardı.

Samsun İlkadım'da 7 milyon TL'ye icradan satılık 4 katlı iş yeri!

Samsun İcra Dairesi, Samsun İli, İlkadım İlçesi, Saitbey Mahallesi 7146 ada, 14 parselde yer alan 4 katlı iş yerin, 7 milyon TL'ye icradan satıyor...

Samsun İlkadım Gençlik Merkezi

Samsun İlkadım Gençlik Merkezi Samsun İlkadım Gençlik Merkezi

Samsun İlkadım Belediyesi tarafından her akşam farklı mahallelerde kurulan ve vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gören Komşu İftarları masaları geçen akşam Çatalarmut Mahallesi’ne kuruldu. İftara saatler kala alanı dolduran vatandaşlar oruç açmayı beklerken sohbet ederek Ramazan ayının güzelliklerini konuştu.


ÇATALARMUT’TA YOĞUN KATILIM


Mahallelere kurulan komşu iftarı masaları ile kaybolmaya yüz tutmuş dostlukların yeniden canlandığını belirten İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “Kardeşlik soframızı bu akşam Çatalarmut Mahallemizde kurduk. Her sene olduğu gibi bu senede Çatalarmut Mahallemiz komşu iftarı dolu dolu coşkulu. Çocuklarımız amcalarımız annelerimiz herkes burada bir sofrada. Bu görüntüleri gördükçe mutlu oluyoruz. Kaybolmaya yüz tutmuş dostluklar akrabalıklar bizim komşu iftarı soframızda yeninden canlanıyor. Bu konuda hassasiyet gösteren vatandaşlarımıza sonsuz teşekkür ediyorum” dedi.


GENÇLİK MERKEZİ 29 EKİM’DE AÇILIYOR


Çatalarmut Mahallesi’ne Türkiye’nin en büyük gençlik merkezinin...