Samsun İlkadım kentsel dönüşüm

Samsun İlkadım kentsel dönüşüm

Samsun İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, 'Hizmet İçin İlkadım' toplantılarının ilkinde Hastanebaşı Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi. Demirtaş 'Sizden tek ricamız; bizler sizlere hizmet etmek için bu kadar koştururken bizim elimizden tutup bize destek olun' diye konuştu...

Samsun İlkadım kentsel dönüşümle nefes alacak!

Samsun'un İlkadım ilçesinin en önemli sorunlarının kentsel dönüşüm, ulaşım ve otopark olduğunu söyleyen Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Mustafa Demir, "2020 projelerimizi hayata geçirdiğimiz yıl olacak ’diye konuştu.

Samsun İlkadım’da mega dönüşüm için önemli bir adım atıldı!

Kökçüoğlu ve Hastane mahallerinde yıllardır beklenen dönüşüm için herşeyin tamamlandığını ifade eden İlkadım Belediye Başkanı Tok, İlkadım’da mega dönüşüm için önemli bir adım attıklarını söyledi.

Samsun İlkadım'da kentsel dönüşüm için adım atıldı!

Samsun İlkadım Belediyesi Başkanı Erdoğan Tok, kentsel dönüşüm projeleri ve yatırımlarla ilgili açıklamalarda bulundu. Tok, ''İlkadım’ın kaderini değiştirecektir"

Samsun İlkadım yerinde dönüşecek!

İlkadım Belediyesi Başkanı Erdoğan Tok, Samsun’un en eski yerleşim yeri olan İlkadım’ın geleceğinin yerinde dönüşüm olduğunu söyledi.

Samsun İlkadım'ın çehresi dönüşümle değişecek!

Belediye Başkanı Erdoğan Tok, İlkadım İlçesi Hastane ve Kökçüoğlu Mahallesi'ndeki vatandaşlara kentsel dönüşüm müjdesi verdi.

İlkadım'a imar darbesi!

Samsun Büyükşehir Belediye Meclisi'nin Hastanebaşı ve Kökçüoğlu mahalleleri ile ilgili bir karar Bağımsız Üye Erkan Akyüz'ün sert tepkisine yol açtı.

Samsun İlkadım'daki dönüşümde son aşamaya gelindi!

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Şehircilik Şurası sonrasında yaptığı açıklamada, İlkadım ilçesinin kentsel dönüşüm ile hayat bulacağını bu konuda çalışmaların son aşamaya geldiğini belirtti.

İlkadım'ın kaderi belli oldu!

Samsun'da, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, 'Yerinde Dönüşüm' ile ilgili, "İlkadım'ın kaderi bu projede" değerlendirmesinde bulundu.

Samsun İlkadım'daki dönüşüm için OKA'ya proje sunulacak!

Samsun Büyükşehir Belediye Meclisi Ortak Komisyonu'nda çarpık yapılaşmanın en fazla olduğu İlkadım ilçesindeki kentsel dönüşümün sağlanabilmesine yönelik bir adım daha atıldı.

Samsun İlkadım'da kentsel dönüşüm çalışmaları tam gaz!

Samsun İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, ''İlkadım'ın çehresini değiştirecek kentsel gelişim ve dönüşüm projelerini başarıyla yürütüyoruz'' dedi.

Samsun İlkadım'daki dönüşüm projesinde sona gelindi!

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Yerinde Dönüşüm Projesi ile ilgili çalışmaların tamamlanmak üzere olduğunu, halkın rızası ile projenin start alacağını ifade etti.

Samsun İlkadım'da Hz. Ömer Camii'nin temeli atıldı!

Adalet Mahallesi'ndeki Hz. Ömer Camii temel atma töreninde açıklama yapan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “ Büyükşehir Belediyemizle birlikte revizyon imar çalışması ile vatandaşlarımızın sorunlarını çözüp, yerinde dönüşümün önünü açacağız” dedi.

Samsun İlkadım'da kentsel dönüşüm başlıyor!

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, göreve gelmesinden sonra ilçede yoğun bir çalışma içine girdiklerini belirterek "ilkadım'da artık sistem oturdu. Projelerimiz birer birer hayat buluyor" diye konuştu.

Samsun İlkadım'da kentsel dönüşüm isteği artıyor!

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "Arzumuz kentsel dönüşümü yerinde dönüşüm olarak gerçekleştirmek. Halkımızın rızası doğrultusunda çalışmalara başlayacağız" dedi.

Samsun'un kentsel dönüşüm sorunu kalmayacak!

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir yaptığı açıklamada, 11 mahallede ruhsatsız ve plansız konut sorununu, kentsel dönüşümle çözeceklerini müjdeledi.

Samsun İlkadım Belediyesi'nden 12.5 milyon TL'ye satılık 4 katlı bina!

Samsun İli İlkadım Belediye Başkanlığı tarafından Samsun İli, İlkadım İlçesi, Kılıçdede Mahallesi'nde bulunan 4 katlı bina 12 milyon 500 bin TL'ye kapalı teklif ve açık artırma usulü ile satılacak. Gayrimenkulün ihalesi 18 Aralık 2020 günü gerçekleşecek.

TOKİ Samsun İlkadım 710 konut ihalesi yarın!

Samsun İli İlkadım İlçesi Kıran Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi 2.Etap 2. Bölge 710 Konut ile 28 Adet Dükkan İnşaatları Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi (E-İHALE) ihalesi 24 Eylül 2020 tarihinde saat 14:30'da yapılacak.

TOKİ'den Samsun İlkadım'a 1.526 dükkan müjdesi!

Samsun İli, İlkadım İlçesi, Toybelen Küçük Sanayi Sitesi 1526 Adet Dükkan ile 82 Adet Ticari Birim İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi (E-İHALE) ihalesi 5 Ekim 2020 tarihinde saat 14:30'da yapılacak.

Samsun İlkadım Otobüs Terminali'nin kira sözleşmesi 1 yıl daha uzatıldı!

Avrasya GYO'nun aktifinde kayıtlı bulunan Samsun İlkadım Şehirlerarası Otobüs Terminali‘nin kira sözleşmesinin 1 yıl daha uzatılmasına, kira bedelinin değişmeden aylık 500 bin TL olarak devam ettirilmesine karar verildi. 

Samsun'da kentsel dönüşüm kararı!

Bugünkü 31126 Sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan Bakanlar Kurulu Kararı gereğince Samsun'da bazı alanlar kentsel dönüşüm ve gelişim proje alanı olarak ilan edildi...

Samsun'un kentsel dönüşüm projeleri masaya yatırıldı!

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ile 'Video Konferans' yöntemiyle 'Kentsel Dönüşüm' ve 'Gülsan Sanayi Sitesi' başta olmak üzere birçok projeyi ele aldı.

5 katlı binanın altından geçen yol görenleri şaşırtıyor! 

Samsun İlkadım ilçesindeki 8 katlı kaçak binanın yıkılması sonucu, arkada kalan 5 katlı bina ortaya çıktı. Yanındaki binanın yıkılması sebebiyle, 5 katlı bina yolun üzerinde duruyor...

Avrasya GYO Samsun'daki 2 akaryakıt istasyonunu MEPET'e kiraladı!

Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Samsun İlkadım'daki 2 adet akaryakıt istasyonunu MEPET Metro Petrol ve Tesisleri San.Tic.A.Ş.'ye aylık 14 bin TL + KDV bedelle kiraladı...

Samsun'da heyelan: 2 katlı ev tahliye edildi!

Samsun İlkadım'da heyelan nedeniyle zarar gören ve büyük risk oluşturan iki katlı ev, AFAD ekipleri tarafından tahliye edildi.

Samsun’daki metruk binalar yıkılıyor!

Samsun İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'ın direktif vermesinden sonra ilçede bulunan metruk binaların yıkım çalışmalarına başlandı. Başkan Necattin Demirtaş; “İlkadım'da metruk bina kalmayacak.” şeklinde açıklama yaptı.

Samsun Zeytinlik'teki kentsel dönüşüme halktan destek!

Samsun İlkadım İlçesi Zeytinlik Mahallesi sakinleri, 2020 yılında başlayacak kentsel dönüşüm çalışmaları ile ilgili bölgenin çok daha güzel hale geleceğini ifade etti...

TOKİ’lerle ilgili sorunları rapor halinde ilettik!

Samsun İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, 'Hizmet İçin İlkadım' toplantılarının ilkinde Hastanebaşı Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi. Demirtaş 'Sizden tek ricamız; bizler sizlere hizmet etmek için bu kadar koştururken bizim elimizden tutup bize destek olun' diye konuştu...

Samsun İlkadım kentsel dönüşüm

Samsun İlkadım kentsel dönüşüm Samsun İlkadım kentsel dönüşüm

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, mahallelerdeki sorun ve sıkıntıların yerinde çözümü için devreye soktuğu “Hizmet İçin İlkadım” toplantılarına Hastanebaşı sakinleriyle buluşarak başladı. Başkan Necattin Demirtaş, toplantıda mahalle sakinlerinin sorun ve sıkıntılarını değerlendirdi. Söz alan vatandaşların ulaşım, eğitim, yol, kentsel dönüşüm sorunları gibi taleplerini alan Başkan Demirtaş, sorunlar ve bu sorunların çözümleri noktasında çözüm önerilerinde bulunarak not aldı.

“TOKİ’lerle ilgili sorunları rapor halinde ilettik” 

Samsun Haber Tv'de yer alan habere göre, mahalle sakinlerinden gelen taleplerle ilgili olarak konuşma yapan Başkan Necattin Demirtaş, “Benim de çocukluk yıllarımın geçtiği bu mahallede 20 yıldır yapılmayı bekleyen ve Büyükşehir Belediyesi, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile TOKİ arasında anlaşma sağlandı. Saitbey, Ulugazi ve Kökçüoğlu (Anadolu, Zeytinlik, Kadıköy) Mahallelerinde gerçekleştirilecek kentsel dönüşüm çalışmaları için Toplu Konut İdaresi Başkanlığı...