25 / 06 / 2022

Samsun İlkadım satılık daire

Samsun İlkadım satılık daire

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Samsun İlkadım'da Ticaret Sağlık Tesisi kullanımında bulunan arsayı satışa çıkardı. Söz konusu arsanın satış bedeli 7 milyon TL olarak belirlendi.

Samsun İlkadım'da 1 milyon 67 bin 54 TL'ye satılık gayrimenkul!

Samsun İli İlkadım İlçesi'nde yer alan 293,57 metrekare yüzölçümlü gayrimenkul Samsun 6. İcra Dairesi tarafından 30 Ekim 2014 günü saat 14:00 ile 14:10 arası ihale ediliyor.

Tanfer Gayrimenkul Tarım Hayvancılık Üretim Ve Araç Alım Satım Limited Şirketi kuruldu!

Tanfer Gayrimenkul Tarım Hayvancılık Üretim Ve Araç Alım Satım Limited Şirketi Beşiktaş'ta Nihat Tanfer ve Talat Mehmet Tanfer ortaklığında kuruldu.

Balıkesir Gönen'de satılık ve kiralık mülk fiyatları 2 katına çıktı!

Güney Marmara bölgesinin parlayan yıldızı olan Balıkesir Gönen'de satılık ve kiralık mülk fiyatları 2 katına çıktı. Bölgede gayrimenkul fiyatları; İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara gibi büyük kentlerin bazı bölgeleriyle yarışır oldu.

Satılık ve kiralıkta müstakil villalara talep arttı!

Koronavirüs tatil ve yazlık tercihlerini de etkiledi. Metropollerden uzaklaşmak isteyenler kıyılara koşuyor. Bodrum, Çeşme, Kaş, Ayvalık ve ilginçtir. Giresun en çok ilgi gören yerler. Satılık ve kiralıkta talep müstakil villalara yöneldi...

Ucuza mülk sahibi olmak isteyenlere icradan satılık fırsatlar!

Basın İlan Kurumu tarafından icra ilanları yayınlanıyor. Ucuza mülk sahibi olmak isteyen binlerce kişi icradan satılık ilanları araştırıyor. İşte icradan satılık fırsatlar...

Samsun İlkadım'da 10.5 milyon TL'ye satılık gayrimenkul!

İlkadım Belediye Başkanlığı, Samsun İlkadım'da yer alan arsa ve binayı 10 milyon 500 bin TL bedelle satışa çıkardı.

Li Gayrimenkul Kiralama Alım Satım Aracılık Hizmetleri Limited Şirketi kuruldu!

Li Gayrimenkul Kiralama Alım Satım Aracılık Hizmetleri Limited Şirketi bugün Pendik'te 10 bin TL sermaye bedeli ile Bülent Korkmaz ve Gürcan Masyan ortaklığında kuruldu.

Samsun İlkadım'da 10.5 milyon TL'ye satılık gayrimenkul!

Samsun İlkadım Belediyesi’ne ait Samsun İli, İlkadım İlçesi, Kılıçdede Mahallesi'nde bulunan bina açık arttırma usulü ile 20 Mart Salı günü satılacak..

Satılık konut fiyatları Kasım'da yüzde 11.98 arttı!

REIDIN tarafından hazırlanan, Türkiye Satılık Konut Fiyat Endeksi’nde Kasım ayında bir önceki aya göre yüzde 0.89 oranında ve geçen yılın aynı dönemine göre ise yüzde 11.98 oranında artış oldu.

Ömür İstanbul Esenler satılık daire!

Toplam 218 konut ve 3 dükkandan meydana gelen Ömür İstanbul projesi İstanbul Esenler'de Turgut Reis Mahallesi'nde yükseliyor. Ömür İstanbul Esenler satılık daire seçenekleri haberimizin içinde yer alıyor.

Samsun İlkadım'da 60 milyon TL'ye icradan satılık fabrika!

Samsun İlkadım'da yer alan 41.621 metrekare yüzölçümlü fabrika binası 60 milyon 936 bin 618,84 TL bedelle icradan satışa çıktı.

Başkent Emlak Konutları Mühye satılık!

Başkent Emlak Konutları Mühye satılık dairelerin fiyatları 396 bin TL'den başlıyor. Başkent Emlak Konutları'nda yüzde 10 peşinatla 180 ay vadeli ödemeler yapılıyor...

Samsun İlkadım'da 7 milyon TL'ye satılık arsa!

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Samsun İlkadım'da Ticaret Sağlık Tesisi kullanımında bulunan arsayı satışa çıkardı. Söz konusu arsanın satış bedeli 7 milyon TL olarak belirlendi.

Silivri'de icradan 51.6 milyon TL'ye satılık süt sağım tesisi!

Silivri 1. İcra Dairesi, İstanbul Silivri'deki Ertan Tarım Hayvancılık'ın süt sağım tesisini satışa çıkardı. Toplam satış bedeli 51 milyon 690 bin 994 TL olan süt sağım tesisinin ihalesi 26 Mayıs'ta gerçekleşecek.

Samsun İlkadım satılık daire Haberi

Samsun İlkadım satılık daire

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Samsun İlkadım'da Ticaret Sağlık Tesisi kullanımında bulunan arsayı 7 milyon TL'ye satıyor.Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı'ndan:


1 - Mülkiyeti Büyükşehir Belediyesine ait olan, İmar Planında “Ticaret Sağlık Tesisi” kullanımında bulunan; Tapuda İlkadım İlçesi, Kılıçdede Mahallesi, 7916 ada, 7 no.lu parselde kayıtlı, 1.730,09 m² yüzölçümlü, arsa nitelikli taşınmazın, 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu'nun 36. maddesi uyarınca tamamı peşin ödenmek üzere KAPALI TEKLİF USULÜ ile satışı yapılacaktır.


2 - İhale Şartnamesi, Samsun Büyükşehir Belediyesi Mali Hizmetler Daire Başkanlığı Gelirler Şube Müdürlüğü veznesine ¨ 250,00 (İki Yüz Elli Türk Lirası) yatırılarak, alınacak makbuz aslının ibrazı karşılığında, Emlak ve İstimlâk Dairesi Başkanlığından temin edilecektir.


3 - Teklif verecek kişiler, ayrıntılı bilgi için, Samsun Büyükşehir Belediyesi Emlak ve İstimlâk Dairesi Başkanlığına şahsen veya 362...