samsung ve turkcell 14 şubat kampanyası nedir

samsung ve turkcell 14 şubat kampanyası nedir

Turkcell açıklamasına göre, Turkcell, Samsung iş birliğiyle 1 - 28 Şubat tarihleri arasında Samsung Note 8.0 ya da Samsung Tab 3.8 alan herkesi, sevdiğiyle birlikte Avrupa'ya uçuruyor...

Samsung'dan akıllı şehir projesi!

Samsung; insan merkezli deneyimlerini, Yapay Zekâ destekli geleceğin evi, Nesnelerin interneti ve 5G ile çalışan akıllı şehir projelerini, katıldığı CES Fuarı’nda anlattı...

İstanbul Yeni Havalimanı'nın dijital altyapısına Turkcell imzası!

Turkcell ve Huawei güçlerini İstanbul Yeni Havalimanı'nın dijital altyapısı için birleştirdi.

Turkcell ve Huawei'den Samsun'da akıllı şehir için işbirliği!

Samsun Büyükşehir Belediyesi, Turkcell ve Huawei ile Akıllı Şehir İşbirliği için protokol imzaladı.

Tual Bahçekent'ten Turkcell'lilere özel 96 ay 0 faiz!

Tual Bahçekent'te Turkcell'lilere özel ödeme kampanyası sunuluyor. Projede 96 ay 0 faiz ve yüzde 5 peşinatla ödeme yapılabiliyor..

Gökçeada Rum Ortaokulu ve Lisesi yeniden açıldı!

Gökçeada Rum Ortaokulu ve Lisesi 50 yıl aradan sonra yeniden açıldı. Turkcell, liseye bir teknoloji sınıfı, amfitiyatro ile botanik bahçesinin olduğu spor ve sosyal tesis inşa etti.

Samsung MENA bölgesindeki ilk inovasyon merkezini İstanbul'da açtı!

Samsung Electronics Türkiye, MENA (Orta Doğu ve Kuzey Afrika) bölgesindeki ilk Samsung İnovasyon Merkezi'ni Türkiye'de açtı.

I-AM’den Turkcell Diyalog Müzesi’ne engelleri kaldıran tasarım!

Tasarım ve marka deneyimi ajansı I-AM, ziyaretçilerine duyma ve görme engellilerin hayatının bir simülasyonunu deneyimletmeyi hedefleyen “Turkcell Diyalog Müzesi” projesi çerçevesinde “Karanlıkta Diyalog” ve “Sessizlikte Diyalog” deneyim alanlarının fuaye tasarımını üstlendi

Gaziantep'e Samsung Hastanesi geliyor!

Güney Kore’nin Ankara Büyükelçisi Cho, Gaziantep ve Suruç’a 4 bin öğrenci kapasiteli 4 okul ve 900 yatak kapasiteli " Samsung Hastanesi" kurulacağı müjdesini verdi

Turkcell Diyalog Müzesi hizmete açıldı!

Turkcell’in desteğiyle kurulan "Turkcell Diyalog Müzesi" artık kalıcı bir müze olarak İstanbullulara hizmet vermeye başladı. Karanlıkta ve Sessizlikte Diyalog sergileri Turkcell desteği ile kalıcı müzeye dönüştü.

Samsung, 2016’yı 300 mağaza ile kapatacak!

Türkiye’de mağazalaşma atağına kalkan Samsung, ‘üretim’ sürecine de ısınmaya başladı. Samsung Türkiye Satış ve Pazarlama Direktörü Mert Gürsoy, Türkiye’nin genç nüfus ve cirosal potansiyeli ile Samsung’un yatırım hedefinde yer aldığını aktardı.

Turkcell ve Rönesans’tan ‘Dijital Hastane Dönemi’ni başlatacak güçbirliği!

Turkcell, Rönesans Sağlık Yatırım ile 500 milyon TL’lik dev bir işbirliğine imza attı. Şehir hastaneleri projeleri kapsamında 5 yıl süreyle hastane bilgi yönetim sistemleri, dijital altyapı ve işletmesi Turkcell tarafından uçtan uca sunulacak.

Turkcell Gebze Veri Merkezi açıldı!

Turkcell Gebze Veri Merkezi hizmete girdi. Ülkedeki verilerin Türkiye'de kalmasını sağlayacak merkez, veri saklama ve bulut gibi ihtiyaçlar için şirketlerin herhangi bir yatırım yapmadan anahtar teslim hizmet almasına olanak tanıyacak.

Turkcell Gebze Veri Merkezi hizmete açıldı!

Turkcell Gebze Veri Merkezi açıldı. Veri merkezinin açılış konuşmasını Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan yaptı. Arslan, Turkcell ailesine ve emeği geçenlere teşekkür etti.

samsung ve turkcell 14 şubat kampanyası nedir Haberi

samsung ve turkcell 14 şubat kampanyası nedir


Turkcell'den şubat ayı boyunca Samsung tablet alan herkes, Avrupa'ya çift kişilik gidiş-dönüş uçak bileti kazanıyor.


Turkcell açıklamasına göre, Turkcell, Samsung iş birliğiyle 1 - 28 Şubat tarihleri arasında Samsung Note 8.0 ya da Samsung Tab 3.8 alan herkesi, sevdiğiyle birlikte Avrupa'ya uçuruyor.


Sevgililer Günü için özel olarak kurgulanan kampanya kapsamında, Turkcell İletişim Merkezlerine gelerek tablet bilgisayarını ister peşin ister kontratlı alan Turkcell müşterileri, Avrupa'nın çeşitli kentlerine çekilişsiz kurasız 2 kişilik gidiş-dönüş bileti kazanıyor.


Kampanya kapsamında hediye edilen çift kişilik ekonomi sınıfı gidiş-dönüş uçak biletleri, İstanbul, İzmir, Ankara ve Antalya kalkışlı Amsterdam, Budapeşte, Brüksel, Milano, Paris, Londra, Viyana, Münih, Berlin, Roma ve Atina uçuşlarında kullanılabiliyor.


Samsung tabletlerini Turkcell Satış noktaları ve "www.turkcell.com.tr"den alan müşterilerin, bilet hakkından faydalanabilmeleri için, öncelikle "www.sevdiginleavrupayauc.com" internet sitesine Turkcell satış...