Samsunspor stadı

Samsunspor stadı

Gençlik ve Spor Bakanlığı ve TOKİ imzasıyla yükselen Samsunspor'un 19 Mayıs Stadyumu'nda sona gelindi. 2013'te temeli atılan stat 140 bin metrekarelik alanda inşa ediliyor.

Samsun 19 Mayıs Stadı'nda son durum!

Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdür Yardımcısı Dursun Türk, TOKİ tarafından inşa edilen Samunsporun yeni stadıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Samsunspor Stadı'nın inşaatında son durum!

Gençlik ve spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsunspor’un yapımı devam eden yeni stadının inşaatına giderek çalışmaları yerinde inceleyip, firma yetkililerinden bilgi aldı.

Samsunspor'un yeni stadyumunda sona doğru!

Yeni stadyumun, inşaat çalışmalarının yüzde 83,5'lik bölümü ile dış cephe kaplamasının yüzde 75'i tamamlandı.

Yeni 19 Mayıs Stadı açıldı!

TFF 1. Lig ekiplerinden Samsunspor'un maçlarını oynayacağı 33 bin 919 kapasiteli Yeni 19 Mayıs Stadı'nın açılışı gerçekleştirildi.

Samsunspor yeni stat için gün sayıyor!

33 bin 919 seyirci kapasiteli stadın çatısı ve dış kaplaması ile saha zeminine çim ekimi tamamlandı. Samsunspor Kulübü Başkanı Tutu, "Yeni stadımız ligin 2. devresinin ilk 2 haftasına yetişmeyebilir ama sonraki haftalarda maçlarımızı orada oynamayı planlıyoruz" dedi.

Samsunspor Stadı'nın inşaatında son durum!

Gençlik ve spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsunspor’un yapımı devam eden yeni stadının inşaatına giderek çalışmaları yerinde inceleyip, firma yetkililerinden bilgi aldı.

Samsunspor'un yeni stadyumu Ağustos'ta açılacak!

Samsunspor'un sportif direktörü Coşkun Zeren, yeni stadyumun Ağustos ayında açılmasının beklendiğini söyledi. Samsunspor, 1975'te açılan 19 Mayıs Stadı'na, cumartesi günü oynayacağı Alima Yeni Malatyaspor maçıyla veda edecek.

Samsun 19 Mayıs Stadı'nda koltuk renkleri oylamayla belirlendi!

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından TOKİ'ye yaptırılan 33 bin 919 kişilik Samsunspor'un yeni stadının koltuk renkleri, taraftarların oylarıyla belirlendi.

Yeni Samsunspor Stadı'nın yüzde 75'i tamamlandı!

Yapımına Ağustos 2013'te başlanan Samsunspor'un önümüzdeki sezon maçlarını oynayacağı 33 bin 919 kişi kapasiteli yeni stadının yüzde 75'lik bölümü tamamlandı.

TOKİ Halkalı Konutları ve Olimpiyat Stadı'na komşu arsa 150 bin TL'ye icradan!

T.C. Küçükçekmece 1.Sulh Hukuk Mahkemesi Satış Memurluğu, İstanbul ili Başakşehir ilçesinde Olimpiyat Stadı ve TOKİ Halkalı Konutları yakınındaki arsayı 150 bin TL'den satışa çıkardı. Satış, 07 Mayıs 2012 Pazartesi günü 11:00-11:15 saatleri arasında yapıl

Sezon sonunda İnönü Stadı'nın yıkımına başlanması planlanıyor!

Galatasaray'ın kapısını çalmaya hazırlanan Beşiktaş, 2 sezon boyunca maçlarını Arena'da oynayıp hem loca hem de kombine satışından yüksek kâr elde etmek istiyor. Beşiktaş'ın uzun süredir gündeminde olan İnönü Stadı'nın yıkılması için sezon sonunda düğmeye

Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay'dan Beşiktaş'a kötü haber: Stadı taşısınlar!

Ertuğrul Günay, İnönü Stadı'nın yenilenmesi ile ilgili olarak "Sahayı tümüyle o tarihsel dokuyu ortaya çıkaracak biçimde, bu dokuya uygun biçimde orayı rekreasyon alanına çevirmek Beşiktaş'ın şanına çok daha yakışacaktır" dedi

Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'na çatı yapımından vazgeçildi!

F.Bahçe yönetimi, Şükrü Saracoğlu Stadı'nda bir dizi yeniliğe ve değişikliğe gidiyor. Bunların başında da stadın "akustik" sıkıntısı geliyor

Beşiktaş'ın başkan adayı Bülent Deriş kazanırsa stadı yenileyecek!

Kartal'ın bugün yapılacak olağanüstü genel kurulunda 3 başkan adayından biri olan Bülent Deriş, seçimi kazanması durumunda yapmayı planladığı İnönü Stadı Projesi'nin detaylarını açıkladı

TOKİ, İzmit İsmetpaşa Stadı'nın arazisini devraldı!

İzmit'te 1976 yılında yapılan İsmetpaşa Stadı'nın üzerinde bulunduğu arazi TOKİ'ye devredildi

Kültür ve Turizm Bakanlığı: İnönü Stadı'nın altında dev tüneller, dehlizler var!

Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın İnönü Stadyumu'yla ilgili raporuna göre, stadın altında tarihi dev tüneller bulunuyor

Samsunspor stadı Haberi

Samsunspor stadı

Gençlik ve Spor Bakanlığı ve TOKİ tarafından Samsunspor için yaptırılan 19 Mayıs Stadyumu'nda son aşamaya gelindi. 


4 Ağustos 2013'te temeli atılan stat 140 bin metrekarelik alanda inşa ediliyor. 33 bin 919 kişilik Samsunspor'un yeni stadı  Barcelona'nın maçlarının oynadığı Nou Camp Stadı'ndan örnek alarak inşa ediliyor. 


Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdür Yardımcısı Dursun Türk tarafından sürekli incelenen statda son düzenlemeler yapılıyor. Hedef...