Şanlıurfa Açıksu Caddesi asfalt

Şanlıurfa Açıksu Caddesi asfalt

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Çevik Kuvvet-Devteşti Mahallesi arasında yer alan ve çevre yollarını birbirine bağlayan Açıksu Caddesi’nde asfaltlama çalışması başlatıldı.

Şanlıurfa'da cephe iyileştirme çalışmaları başladı!

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından kentin en işlek caddesi olan Divanyolu Caddesi ile Balıklıgöl arasındaki yol güzergahında cephe iyileştirme çalışması yapacak.

Şanlıurfa Harran prestij caddeye kavuştu!

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Harran'daki alt ve üst yapı çalışmalarının ardından prestij caddesi kapsamındaki güzergahlarda asfaltlama işlemini tamamladı.

Şanlıurfa Bozova prestij caddeye kavuşuyor!

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 'Prestij Cadde Uygulaması' kapsamında Bozova’da altyapı hizmetlerini tamamladığı Atatürk Caddesi ve Mezarlık Yolunda asfaltlama çalışması yaptı.

Şanlıurfa Ceylanpınar yatırıma doymuyor!

Ceylanpınar'da Prestij Caddesi, modern semt pazarı, spor sahası, yeşil alan çalışmaları ve alt yapı anlamında revizyonları ile İlçeye yenilikçi çalışmalar başlatan Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, İlçenin yaşam standartlarını yükseltiyor.

Şanlıurfa Akçakale'nin caddeleri yenileniyor!

Şanlıurfa kent merkezi ve tüm ilçelerde Prestij Caddesi uygulaması başlatan Büyükşehir Belediyesi, Akçakale’de alt yapı çalışmalarını tamamlayarak sıcak asfalt serimine başladı.

Şanlıurfa Bozova prestij caddesine kavuşuyor!

Şanlıurfa kent merkezi ve tüm ilçelerde Prestij Caddesi uygulaması başlatan Büyükşehir Belediyesi, Bozova'da alt yapı çalışmalarını tamamlayarak sıcak asfalt serimine başladı.

Şanlıurfa Galericiler Sitesi için çalışmalar hızlandırılacak!

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, kentin Cumhuriyet Caddesi üzerinde bulunan oto galericiler sitesinin taşınması için yeni galeri bölgesindeki çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor.

Şanlıurfa Suruç'ta ilk asfalt serimi başladı!

Yaz döneminde asfaltlama çalışmalarını en iyi şekilde değerlendirmek isteyen Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, bu hafta sonu ise Suruç için mesaideydi. İlçede yapılması planlanan prestij caddesi kapsamında altyapısı yenilenen güzergahlarda asfalt serimi başladı.

Şanlıurfa Ceylanpınar büyükşehirle değişiyor!

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından tüm ilçelerde olduğu gibi Ceylanpınar'da da yapılması planlanan prestij caddesi uygulaması çerçevesinde ilk asfalt dökümü bugün gerçekleşiyor.

Şanlıurfa Ceylanpınar Spor Kompleksi'nin inşaatı başladı!

Şanlıurfa'nın tüm ilçelerinde başlatılan Prestij caddesi çalışmaları kapsamında vatandaşların yaşam kalitesini yükseltmeyi hedefleyen Büyükşehir Belediyesi, inşa etmiş olduğu modern caddelerle 7'den 70'e herkesin takdirini kazanıyor.

Şanlıurfa Siverek'in çarşılarında üst yapı çalışması başladı!

Şanlıurfa Siverek Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Cumhuriyet Caddesi üzerinde bulunan Kasaplar ve manavlar çarşısında üst yapı çalışmaları devam ediyor.

Şanlıurfa SSK caddesi asfaltlandı!

Büyükşehir Belediyesi, SSK caddesi güzergahını asfaltlayarak ulaşıma açtı. Sürücülerin ve çevre esnafının sıkıntı yaşamaması için gece saatlerinde yapılan çalışmalar vatandaşların takdirini topladı.

Şanlıurfa Oto Galericiler Sitesi taşınıyor!

Şanlıurfa kent merkezindeki Cumhuriyet Caddesi üzerinde bulunan oto galericiler sitesinin Ekim ayı sonunda kadar taşınmasının planlandığı bildirildi.

Şanlıurfa Açıksu Caddesi asfalt

Şanlıurfa Açıksu Caddesi asfalt Şanlıurfa Açıksu Caddesi asfalt

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Çevik Kuvvet-Devteşti Mahallesi arasında yer alan ve çevre yollarını birbirine bağlayan Açıksu Caddesi’nde asfaltlama çalışması başlatıldı.

Büyükşehir Belediyei’nden verilen bilgiye göre, geçici olarak tek şerit halinde hizmet veren yolda atıl durumdaki ikinci şeridi hizmete açmak için kolları sıvayan Büyükşehir Belediyesi, bir yandan enkaz temizleme ve dolgu çalışmalarını sürdürürken diğer yandan asfaltlama çalışmasına başladı. 20. Zırhlı Tugay Komutanlığı içersinden açılarak Diyarbakır-Mardin Çevreyollarını Gaziantep Yolu Evren Sanayi Sitesi kavşağına bağlayan 4. çevreyolu asfaltlanmasıyla Şanlıurfa’nın çevreyolu ağı tamamlanıyor.

Maşuk Vadi Evleri ve çeşitli meslek gruplarına yönelik yaptırılan TOKİ konutlarının güzergâhı olan, Abide Meydanı’ndaki trafik akışını aşırı ölçüde rahatlatan yolda başlatılan çalışmadan dolayı memnuniyet duyduklarını ifade eden mahalle sakinleri, Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti.


‘HAVA ALANI SERVİSLERİ İÇİN TOPLAMA MERKEZİ’

Büyükşehir Belediyesi ayrıca Abide Meydanı’nda...