Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi çevre çalışmaları

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi çevre çalışmaları

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Çevik Kuvvet-Devteşti Mahallesi arasında yer alan ve çevre yollarını birbirine bağlayan Açıksu Caddesi’nde asfaltlama çalışması başlatıldı.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi’nden İl Sağlık Müdürlüğü’ne yer tahsisi!

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyes,i Ekim ayı birleşim toplantılarında alınan karar doğrultusunda İl Sağlık Müdürlüğü’ne sağlık merkezi için yer tahsis edecek. 

Şanlıurfa Büyükşehir'e yeni külliye inşa ediliyor!

Çalışmalarına hız kesmeden devam eden Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Hazreti Eyyüp Peygamber'in mezarının bulunduğu ve adını taşıyan Viranşehir ilçesindeki Eyüp Nebi Beldesini ayağa kaldırmak için çalışmalara başladı.

Şanlıurfa Büyükşehir'den raylı sistem ihalesi açıklaması!

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Sözcü gazetesinde yer alan '455 Milyonluk İhale Skandalı' başlıklı haberle ilgili yazılı bir açıklama yaptı. İşte Şanlıurfa Büyükşehir'in verdiği o yanıt....

Şanlıurfa Büyükşehir 2020 yatırımları için düğmeye bastı!

Yeni projeler hayata geçirmeyi sürdüren Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, 2020 yatırımları için düğmeye bastı.

Şanlıurfa Büyükşehir hizmet binası açıldı!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Büyükşehir Belediyesi BELSAN Genel Müdürlüğü tarafından inşaatı tamamlanan hizmet binasının açılışı yaptı.

Şanlıurfa Büyükşehir'den 37.6 milyon TL'ye satılık 27 arsa!

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Ertuğrul Gazi Mahallesi ile Seyrantepe Mahallesi'ndeki 27 arsayı satıyor. İhale 20, 27 Eylül'de yapılacak...

Şanlıurfa Büyükşehir'den 30 yıllığına sınırlı ayni hak tesisi ihalesi!

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Karaali Mahallesi'ndeki 4 gayrimenkul, 30 yıllığına sınırlı ayni hak tesis ediliyor..

Şanlıurfa Büyükşehir'den 42.5 milyon TL'ye satılık 6 arsa!

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, iki ilçedeki toplam 6 arsayı ihale ile satıyor. İhale 15 Mart'ta gerçekleşecek..

Şanlıurfa Büyükşehir'den 64.7 milyon TL'ye satılık 14 arsa!

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Ertuğrulgazi Mahallesi'ndeki arsasını ihale ile satıyor. İhale 8 Şubat'ta gerçekleşecek..

Şanlıurfa Büyükşehir'den kiralık kent mobilyaları işletme hakkı!

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Haliliye, Eyyubiye ve Hilvan ilçeleri dahilinde kent mobilyalarının yerlerinin işletme hakkını 5 yıllığına kiraya veriyor. Kiralama ihalesi 28 Eylül'de yapılacak..

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 5 sosyal tesisiyle hizmet veriyor!

Büyükşehir Belediyesi BELTUR A.Ş. tarafından halka açılan sosyal tesisler, vatandaşları ağırlamaya devam ediyor..

Şanlıurfa Büyükşehir Nisan ayı oturumları başladı!

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Meclisi Nisan ayı toplantıları geçtiğimiz gün başladı. Toplantıda Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Encümen üyeleri ve ihtisas komisyonlarına üyeler seçildi.

Şanlıurfa Büyükşehir'den güzel evim projesi!

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen 'Güzel Evim' projesi kapsamında maddi durumu iyi olmayan dul, yetim ailelerin evlerinde bakım onarım çalışması devem ediyor.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi çevre çalışmaları

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi çevre çalışmaları Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi çevre çalışmaları

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Çevik Kuvvet-Devteşti Mahallesi arasında yer alan ve çevre yollarını birbirine bağlayan Açıksu Caddesi’nde asfaltlama çalışması başlatıldı.

Büyükşehir Belediyei’nden verilen bilgiye göre, geçici olarak tek şerit halinde hizmet veren yolda atıl durumdaki ikinci şeridi hizmete açmak için kolları sıvayan Büyükşehir Belediyesi, bir yandan enkaz temizleme ve dolgu çalışmalarını sürdürürken diğer yandan asfaltlama çalışmasına başladı. 20. Zırhlı Tugay Komutanlığı içersinden açılarak Diyarbakır-Mardin Çevreyollarını Gaziantep Yolu Evren Sanayi Sitesi kavşağına bağlayan 4. çevreyolu asfaltlanmasıyla Şanlıurfa’nın çevreyolu ağı tamamlanıyor.

Maşuk Vadi Evleri ve çeşitli meslek gruplarına yönelik yaptırılan TOKİ konutlarının güzergâhı olan, Abide Meydanı’ndaki trafik akışını aşırı ölçüde rahatlatan yolda başlatılan çalışmadan dolayı memnuniyet duyduklarını ifade eden mahalle sakinleri, Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti.


‘HAVA ALANI SERVİSLERİ İÇİN TOPLAMA MERKEZİ’

Büyükşehir Belediyesi ayrıca Abide Meydanı’nda...