Şanlıurfa Haliliyede kaçak yapılara önlem

Şanlıurfa Haliliyede kaçak yapılara önlem

Şanlıurfa Haliliye Belediyesi, kaçak yapıyla mücadele kapsamında; mülk edinmek isteyen vatandaşların mağduriyetini önlemek amacıyla kaçak yapılarla ilgili farkındalık oluşturarak, bu yapıların ortadan kaldırılması na çalışıyor.

Şanlıurfa Eyyübiye'deki kaçak yapılar yıkılıyor!

Şanlıurfa Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş’un talimatlarıyla kaçak yapılar için mücadelesine devam eden Eyyübiye Belediyesi, Muradiye Mahallesinde bulunan kaçak yapılar için, yıkım kararı aldı.

Şanlıurfa'da kaçak yapıya geçit yok!

Kentte kaçak yapılara geçit vermeyen Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, kentsel dönüşüm alanı içerisinde bulunan gecekonduların yıkımını gerçekleştirdi.

Şanlıurfa’da 4 kaçak yapı yıkıldı!

Şanlıurfa’da kaçak yapılara karşı çalışmalar düzenleyen ekipler kaçak olarak inşa edilen 4 yapıyı yıktı.

Şanlıurfa Eyyübiye'deki 14 kaçak yapı yıkıldı!

Şanlıurfa Eyyübiye Belediyesi Gecekondu Müdürlüğü ekipleri kaçak yapı fırsatçılarına göz açtırmıyor. Bölgede bulunan 14 kaçak yapı yıkıldı.

Şanlıurfa Halfeti'de kaçak yapıya geçit yok!

Kaçak yapı mücadelesine hız kesmeden devam eden Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Halfeti'deki kaçak yapının yıkımını gerçekleştirdi.

Şanlıurfa'da kaçak yapıya izin yok!

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, "Tarihi yapılar bölgesinde işgalci ve kaçak yapılara izin vermemiz mümkün değil" dedi.

Şanlıurfa Harran'da kaçak yapılar yıkılıyor!

Harran Belediyesi kaçak yapıyla mücadele çalışmaları kapsamında bazı yapılar için yıkım kararı çıkardı. İlçenin tarihi dokusunu korumaya devam ettiklerini belirten Özyavuz, şu bilgileri aktardı:

Şanlıurfa Haliliye'de kaçak yapılara geçit yok!

Şanlıurfa Haliliye Belediyesi, ilçe genelinde kaçak yapılaşmanın ve projeye aykırı ilerleyen yapıların önüne geçerek, kaçak yapılara geçit vermiyor.

Şanlıurfa Haliliye'de kaçak yapılara önlem!

Şanlıurfa Haliliye Belediyesi, kaçak yapıyla mücadele kapsamında; mülk edinmek isteyen vatandaşların mağduriyetini önlemek amacıyla kaçak yapılarla ilgili farkındalık oluşturarak, bu yapıların ortadan kaldırılması na çalışıyor.

Şanlıurfa Haliliye'de kaçak yapılara yeni önlem!

Yapı Kontrol Müdürlüğü, ilçe genelinde kaçak olarak yapılan ve yıkım için işlemleri devam eden yapıların vatandaşları yanıltarak, satışlarının önlenmesi için farklı bir uygulama başlattı.

Şanlıurfa Haliliye'de kaçak kat fazlaları yıkıldı!

Haliliye Belediyesi Yapı Kontrol Müdürlüğü, ilçe genelinde sürdürdüğü çalışmalar kapsamında tespit ettikleri kaçak kat fazlasını durdurdu.

Şanlıurfa'da kaçak yapı tespiti yapılıyor!

Şanlıurfa'da Maliliye Belediyesi Yapı Kontrol Müdürlüğü, İlçe genelinde sürdürdüğü çalışmalar kapsamında tespit ettikleri kaçak kat fazlasını durdurdu.

Şanlıurfa Haliliye'de kaçak yapıya geçit verilmiyor!

Haliliye Belediyesi Yapı Kontrol Müdürlüğü, ilçe genelinde sürdürdüğü çalışmalar kapsamında tespit ettikleri Kaçak kat fazlasını durdurdu.Yapı Kontrol Müdürlüğü’ne bağlı 5 ekip günlük olarak bölgelerde kontrollerini sürdürüyor.

Şanlıurfa Haliliyede kaçak yapılara önlem Haberi

Şanlıurfa Haliliyede kaçak yapılara önlem

Şanlıurfa Haliliye Belediyesi, kaçak yapıyla mücadele kapsamında; mülk edinmek isteyen vatandaşların mağduriyetini önlemek amacıyla kaçak yapılarla ilgili farkındalık oluşturarak, bu yapıların ortadan kaldırılması için yapılara uyarı yazısı yazıyor. 


BİR İLK


Yapı Kontrol Müdürlüğü, ilçe genelinde kaçak olarak yapılan ve yıkım için işlemleri devam eden yapıların vatandaşları yanıltarak, satışların m önlenmesi için farklı bir uygulama başlattı. Hakkında işlem yapılan kaçak yapıların satılarak başka vatandaşların mağdur olmamasını amaçlayan Haliliye Belediyesi, kaçak olduğu tespit edilen ve yıkım için işlemleri devam eden yapıların duvarına "Bu inşaat kaçak olduğundan Haliliye Belediyesi Yapı Kontrol Müdürlüğü tarafından durdurulmuştur"yazısını yazıyor. 


KAÇAK YAPI İÇİN İŞLEMLER DEVAM EDERKEN VATANDAŞ MAĞDUR OLMAYACAK


Konut almak isteyen vatandaşlar tarafından beğeni toplayan uygulamada; hem kaçak yapıların tespit edilmesi, hem de bilmeden kaçak yapıyı satın alacak olan vatandaşların...