sarılar belediyesi kaldırım projeleri

sarılar belediyesi kaldırım projeleri

Manavgat Belediyesi, 15 kilometrelik kaldırım düzenlemesi çalışmasını sürdürüyor.Belediye Başkanı Şükrü Sözen, üçüncü park ve kapalı pazar alanının da yapılacağını söyledi.

Çorlu Belediyesi'nden 5 milyon TL'ye satılık 10 gayrimenkul!

Çorlu Belediyesi, Şahbaz, Nusratiye, Seymen, Deregündüzlü, Sarılar ve Yenice Mahallelerindeki 10 gayrimenkulünü ihale usulü ile satıyor..

Kahta Belediyesi'nin kent yatırımları sürüyor!

Kahta Belediyesi ilçede bozulan yol ve kaldırım onarım çalışmaları yapıyor.Kahta Belediyesi'nin kent yatırımları sürüyor.

Manavgat Sarılar'a kapalı pazar alanı yapılacak!

Manavgat Belediyesi, 15 kilometrelik kaldırım düzenlemesi çalışmasını sürdürüyor.Belediye Başkanı Şükrü Sözen, üçüncü park ve kapalı pazar alanının da yapılacağını söyledi.

Hatay'da kaldırım çalışmaları başladı!

Hatay Büyükşehir Belediyesi Fen işleri Daire Başkanlığı ekipleri il genelinde kaldırım çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Diyarbakır'daki kaldırım yenileme çalışmaları tamamlanıyor!

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, yeni yerleşim bölgelerinde kaldırım yapım, kent genelinde ise bakım ve onarım çalışmalarını sürdürüyor.

Kepez Duraliler'de 8 bin metrekare kaldırım yapılıyor!

Kepez Belediyesi, Duraliler Mahallesi'nde gerçekleştirilen asfalt çalışmasının ardından 8 bin metrekare kaldırım çalışması gerçekleştiriyor.

Diyarbakır'da kaldırım yenileme çalışmaları başladı!

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi ekipleri, kent genelinde kırılan ve yerinden çıkan kaldırım ve bordür taşlarını onarmak için çalışma başlattı.

Turan Güneş Bulvarı'ndaki kaldırım çalışmaları tamamlanıyor!

Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin, yol genişletme ve asfalt çalışması yaptığı Turan Güneş Bulvarı'nda refüj tamamlandı, kaldırım döşeme işlemleri ise bitmek üzere...

Çatalca'da kaldırım çalışmaları başladı!

Çatalca Belediyesi'ne bağlı Yol Bakım ve Onarım Ekipleri, Çatalca merkez'de kaldırım, yol yapım ve onarım çalışmalarına devam ediyor.

Batman'da yol yapım ve kaldırım çalışmaları başlatıldı!

İçişleri Bakanlığınca KHK ile görevlendirme yapılan Batman Belediyesi ekipleri, kent genelinde asfalt, yol yapım, yol açma, kilitli parke taşı, orta refüj ve kaldırım yenileme çalışması başlattı.

Çankaya Belediyesi'nden 200 bin ton asfalt!

Geçtiğimiz yılı asfaltlama rekoruyla kapatan Çankaya Belediyesi, yol ve kaldırım çalışmalarında hız kesmiyor. Aynı gün içinde birden çok sokağı asfaltlayan belediye ekipleri, asfaltlanan sokağın kaldırım ve bordür çalışmaları da hafta sona ermeden tamamlanıyor.

Bafra Belediyesi'nden 4 bin 500 metrekare kaldırım!

Bafra Belediyesi, Yün Pazarında 800 ton asfalt, 4.500 metrekare kaldırım 3.440 metre bordur çalışmasını tamamladıktan sonra, Çaycılar Sokak’ta çalışmalara başladı.

Mersin Anamur'da kaldırım çalışmaları hız kesmiyor!

Mersin Anamur Belediyesi tarafından başlatılan kaldırım çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Bankalar Caddesinde sökülen aydınlatma direkleri yaylalarda değerlendirildi.

sarılar belediyesi kaldırım projeleri

sarılar belediyesi kaldırım projeleri sarılar belediyesi kaldırım projeleri

MANAVGAT Sarılar Mahallesi'nde belediyenin başlattığı kaldırım çalışması sürüyor.


Manavgat'a bağlı Sarılar Mahallesi'nde 2 yılda 2 park, 23 kilometre asfalt çalışması yapan Manavgat Belediyesi, 15 kilometrelik kaldırım düzenlemesi çalışmasını sürdürüyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Zeki Vargün İlkokulu çevresini kapsayan 1032, 1004, 1014, 3004, 3007, 3011 sokaklar ile Demokrasi Caddesi'ne kaldırım yapılıyor. Aralık ayı ortasında başlayan çalışmalar kapsamında 6 kilometrelik yeni kaldırım tamamlanırken, kalan 9 kilometrelik bölüm devam ediyor. Kaldırım çalışmalarında görme engelliler için yönlendirme taşları da bulunuyor. 


Sarılar Mahallesi'ne imkanlar ölçüsünde önemli yatırımlar yapmaya çalıştıklarını belirten Belediye Başkanı Şükrü Sözen, üçüncü park ve kapalı pazar alanının da yapılacağını...