Saryap İnşaat

Saryap İnşaat

Şaryap İnşaat Anonim Şirketi, Sadık Razıoğlu Yönetim Kurulu Başkanlığı'nda Ferhmi Ekşi, Fatih Ekşi, Fatih Semiz Yönetim Kurulu Üyeliği'nde 1 milyon TL'lik sermaye ile 9 Haziran'da kuruldu.

Öztaş Yalitim Emlak Inşaat Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Öztaş Yalıtım Emlak İnşaat Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beşiktaş'ta 20 bin TL sermaye bedeli ile Vedat  Taş tarafından kuruldu.

Saryap Yatırım İnşaat Anonim Şirketi kuruldu!

Saryap Yatırım İnşaat Anonim Şirketi 2 milyon TL sermaye ile bugün Kemal İskender, Hasa Sağlam ve Erdem İskender imzasıyla kuruldu.

Saryap Mühendislik İnşaat Mekanik Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Saryap Mühendislik İnşaat Mekanik Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi, Hasan Özüberk, Murat Saritepe, Dursunali Uzunkaya ortaklığıyla 200 bin TL sermaye ile 9 Ağustos'ta Küçükçekmece'de kuruldu.

Saryapı Gayrimenkul Değerlendirme İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Saryapı Gayrimenkul Değerlendirme İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Ömer Faruk Yüzbaşıoğulları tarafından 500 bin TL sermaye ile 15 Aralık'ta Tuzla, İstasyon Mahallesi, Hacıoğlu Sokak'ta kuruldu.

Saryap Grup İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Saryap Grup İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Yunus Sarıkaya, Murat Sarıkaya ve Deniz Sarıkaya ortaklığıyla 50 bin TL sermaye ile 15 Haziran'da Pendik'te kuruldu.

Saryap Bakırköy'de 900 bin liradan başlayan fiyatlarla!

2015 yılının Ocak aynda teslim edilmesi hedeflenen Saryap Bakırköy projesi Saryap İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. İstanbul Bakırköy'de yükselen projede fiyatlar 900 bin liradan başlangıç gösteriyor.

Saryap İnşaat Bakırköy projesi!

İstanbul Avrupa yakası Bakırköy ilçesinde konumlanan Saryap İnşaat Bakırköy projesi, Saryap İnşaat imzasıyla inşa ediliyor. Dubleks dairelerin satışlarına devam edilen projede ödemelerde banka kredisi kullanılıyor..

Saryap Bakırköy ne zaman teslim edilecek?

İstanbul Avrupa yakası Bakırköy bölgesinde, Saryap İnşaat tarafından yaşama geçirilen Saryap Bakırköy ne zaman teslim edilecek sorusuna cevap olarak 2015 yılının Ocak ayı deniliyor.

Saryap Bakırköy fiyatları!

Saryap İnşaat projesi olarak hayata geçirilen Saryap Bakırköy fiyatları 900 bin TL'den başlangıç gösteriyor. İstanbul Avrupa yakası Bakırköy bölgesinde inşa edilen projenin inşaat çalışmalarına devam ediliyor...

Hitit Inşaat'ın hesaplarına el konunca taşeron firmalar mağdur oldu!

Namazgah Barajı'nı yapan Hitit İnşaat'ın taşeron olarak çalıştırdığı 15 firma alacaklarını tahsil edemeyince, isyan bayrağını açtı. Hitit İnşaat'tan 42 bin lira alacağı olan Kemal Hafriyat, firmayı yarın mahkemeye vermeye hazırlanıyor.

Kırklareli Lüleburgaz çarşı'sının inşaat sözleşmesi imzalandı

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın (GYO) ihaleye çıkardığı Kırklareli Lüleburgaz çarşı İnşaatı İle Altyapı ve çevre Düzenleme İnşaatı İşleri'nin sözleşmesi Mehmet Cihangir Yücel İnşaat Yüksek Mühendisi ile imzalandı

Gül İnşaat'ın Vista Residence 4 projesinde 250 bin TL'ye 2+1!

Gül İnşaat'ın Vista Residence 4 adlı projesinde 2+1'ler 250 bin TL ila 285 bin TL'ye; 3+1'ler ise 300 bin TL ila 395 bin TL'ye satılıyor. Peşin ödemelerde yüzde 10 indirim uygulanıyor

Nish Adalar'ın inşaatında son durum!

Özyazıcı İnşaat'ın Maltepe Süreyyapaşa'da inşa ettiği Nish Adalar projesinin inşaatını www.havadanemlak.com 'un uçuş ekibi görüntüledi  

Saryap İnşaat Haberi

Saryap İnşaat

Şaryap İnşaat Anonim Şirketi, Sadık Razıoğlu Yönetim Kurulu Başkanlığı'nda Ferhmi Ekşi, Fatih Ekşi, Fatih Semiz Yönetim Kurulu Üyeliği'nde 1 milyon TL'lik sermaye ile 9 Haziran'da kuruldu. 


Şaryap İnşaat Anonim Şirketi iş konusu; AMAÇ VE KONU MADDE 3                 Şirketin amaç ve konusu başlıca şunlardır: 1- Şirket konusu ile alakalı her türlü konut, fabrika, alış veriş merkezleri, otoyollar, köprüler, barajlar, elektrik santralleri, ibadethaneler, limanlar, oteller ve buna benzer inşaat işlerini yapmak veya yaptırmak, yapılmakta olanlar ile iş ortaklıkları tesis etmek sureti ile yapmak, Yapacağı inşaatlarda kullanılmak üzere gerekli malzemelerin gerektiğinde yurt dışından temini ile yurt içi ve yurt dışından pazarlamak, gerekli olacak satış yerlerini açmak işletmek, Her türlü taşeronluklar almak ve vermek. Konusu ile...