06 / 07 / 2022

satılık tarihi köşk

satılık tarihi köşk

1985 yılında tarihi köşkler kazanç kapısı olmuş. Yıkık vaziyetteki konaklar restore edildikten sonra yüksek fiyatla satılıyormuş. Anadoluhisarı'ndaki tarihi Pembe Konak'ta bunlardan birisiymiş. Restore edilen konak 360 milyon liraya satılıkmış.

Türkiye'deki kiralık ve satılık konut sayısı meclis gündeminde!

27 Temmuz 2021 tarihi itibarıyla Türkiye'deki kiralık ve satılık konut sayısı TBMM gündemine taşındı. CHP İstanbul Milletvekili Mustafa Sezgin Tanrıkulu, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

İstanbul'un satılık 250 köşkü!

Saraylar, yalılar, köşkler... İstanbul’da bulunan tarihi eser niteliğindeki 34 bin köşkün 250’si satılık.

İnsay Ondörtüç Evleri satılık daire fiyatları!

İnsay Ondörtüç Evleri satılık daire fiyatları 244 bin TL'den başlıyor. Ondörtüç projesinde daireler için teslim tarihi 6 ay öne çekildi...

Başakşehir Vadiyaka Cadde satılık dükkan!

Başakşehir Vadiyaka Cadde satılık dükkan fiyatları 200 bin TL'den başlıyor. Teslim tarihi 2017 yılı Haziran ayı olarak belirlenen projede 2+1, 3+1 ve 4+1 daireler bulunuyor.

TOKİ Kütahya İnköy emekli satılık daire!

TOKİ Kütahya İnköy emekli satılık daire seçenekleri arasında 2+1'ler bulunuyor. Kura tarihi 28 Ocak 2016 olarak belirlenen projede 300 adet konut emekli kategorisinde satışa sunuluyor.

Dekar Asmalı Hayat Yakuplu satılık konut!

Dekar Asmalı Hayat Yakuplu satılık konut fiyatları 796 bin 890 TL'den başlıyor. İlk etap teslim tarihi 2016 yılı Kasım ayı olarak belirlenen proje Dekar Yapı tarafından inşa ediliyor.

Trabzon Tonya TOKİ satılık ev fiyatları!

Trabzon Tonya TOKİ satılık ev fiyatları 74 bin 787 TL'den başlıyor. Kura tarihi 4 Ocak 2016 olarak belirlenen projede 2 oda 1 salon daire tiplerine yer veriliyor.

Bizimtepe Aydos satılık daire fiyatları!

Bizimtepe Aydos satılık daire fiyatları 310 bin TL'den başlıyor. Teslim tarihi 2017 yılı Kasım ayı olarak belirlenen proje 95 bin metrekare arsa üzerinde yükseliyor.

TOKİ Konya Meram Konutları satılık!

TOKİ Konya Meram Konutları satılık daire tipleri 2+1 olarak dizayn edildi. 180 ya da 240 ay taksit imkanı sunan projede başvurular 9 Aralık 2015 tarihi itibariyle başlayacak.

Adam Kule Rezidans satılık daire!

Adam Kule Rezidans satılık daire alanları 46 ile 204 metrekare arasında değişiyor. Teslim tarihi 2017 yılı olarak belirlenen proje Dap Yapı imzası ile yükseliyor.

Hacıhüsrev Piyalepaşa İstanbul satılık!

Hacıhüsrev Piyalepaşa İstanbul satılık daire fiyatları metrekare bazında 8 bin 500 TL'den başlıyor. Teslim tarihi 2018 yılı olarak belirlenen proje 800 milyon dolar yatırım bedeliyle yükseliyor.

Polatyol İnşaat Eston Şehir Mahallem satılık!

Polatyol İnşaat Eston Şehir Mahallem satılık daire tipleri arasında 1+1'den 5+1'e kadar farklı seçenekler sunuluyor. Teslim tarihi 2017 yılı olarak belirlenen projede banka kredisiyle ödeme yapılabiliyor.

Başakşehir Adım İstanbul satılık daire!

Başakşehir Adım İstanbul satılık daire fiyatları 498 bin TL'den başlıyor. Teslim tarihi 2018 yılı olarak belirlenen projede peşin alımlarda yüzde 10 indirim imkanı sağlanıyor.

satılık tarihi köşk Haberi

satılık tarihi köşkTarihi köşkler kazanç kapısı


Anadoluhisarı'ndaki ''Pembe Konak'' onarıldıktan sonra 360 milyona satışa çıkarıldı


Yıkık vaziyetteki konakları restore ettiren işadamları, daha sonra onları yüksek fiyatla satıyor, böylece oldukça büyük paralar kazanıyorlar.


Murat KÖPRÜ 

   ANADOLUHİSARI'ndaki tarihi ''Pembe Konak'', yeni sahibini bekliyor. Kim 360 milyon lirayı peşin sayarsa, yeni sahip o olacak. ''Pembe Konak'' için bir Arap prensiyle, uluslararası bir şirketin Türkiye temsilcisi çekişiyor...

   1887 yılında yaptırılan, ancak yıkılır duruma geldiği için yeniden inşa edilen konak, ilanla satışa çıkarıldı. İkinci derecede tarihi eser olduğu için bütünüyle yıkılan konakta dış cepheler aynen korunurken, iç alan ''modern yaşamın gereklerine'' uygun olarak düzenlenmiş. 5 katlı,...