Şehzadeler kentsel dönüşüm

Şehzadeler kentsel dönüşüm

Manisa’da son zamanlarda yaşanan depremin ardından Şehzadeler'de zarar görerek boşaltılan 7 katlı binanın yıkım çalışmalarına başlandı.

Manisa Şehzadeler'de 5 mahalleye dönüşüm müjdesi!

Manisa Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Gediz, Bayındırlık, Kocatepe, İshak Çelebi ve Dilşikar mahallelerini kapsayan kentsel dönüşüm projeleriyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Şehzadeler'de TOKİ ile dönüşüm için imzalar atıldı!

Manisa'nın Şehzadeler ilçesindeki Gediz, Kocatepe, Bayındırlık, İshakçelebi ve Dilşikar mahallelerinde dönüşüm başlıyor. 

Şehzadeler'de kentsel dönüşüm çalışmaları sürüyor!

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik'in katılımıyla gerçekleştirilen meclis toplantısında 17 kentsel dönüşüm maddesi kabul edildi.

Şehzadeler'de kentsel dönüşüm çalışmaları 2018'de başlayacak!

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, bu yıl sonuna kadar plan ve projeleri tamamlayıp, 2018 yılı içerisinde inşaata başlamak istediklerini söyledi.

Şehzadeler kentsel dönüşüm projesine onay!

ŞEHZADELER Belediyesi’nin uzun zamandır yürüttüğü Kentsel Dönüşüm projesi Bakanlar Kumlu’ndan onay aldı.

Manisa Şehzadeler'de kentsel dönüşüm ofisi hizmete açıldı!

Kentsel dönüşüm çalışmalarının devam ettiği Manisa Şehzadeler'de kentsel dönüşüm ofisi de hizmete açıldı.

Ömer Geriter'den kentsel dönüşüm çağrısı!

MAGİAD Başkanı Ömer Geriter, Manisa Büyükşehir, Yunusemre ve Şehzadeler Belediyelerine kentsel dönüşüm çağrısında bulundu.

Şehzadeler'de kentsel dönüşüm çalışmaları sürüyor!

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik'in katılımıyla gerçekleştirilen meclis toplantısında 17 kentsel dönüşüm maddesi kabul edildi.

Şehzadeler kentsel dönüşüm projesine onay!

ŞEHZADELER Belediyesi’nin uzun zamandır yürüttüğü Kentsel Dönüşüm projesi Bakanlar Kumlu’ndan onay aldı.

Manisa Şehzadeler'de kentsel dönüşüm başlıyor!

Şehzadeler Belediyesinin uzun zamandır yürüttü Kentsel Dönüşüm projesi Bakanlar Kurulundan onay aldı.

Manisa Şehzadeler kentsel dönüşüme hazırlanıyor!

Şehzadeler Belediyesi Haziran ayı meclis toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda konuşan Başkan Ömer Faruk Çelik, Şehzadeler'de kentsel dönüşüm hazırlığı aşamasında belediye bünyesinde Plan ve Proje müdürlüğü kurulacağını açıkladı.

Av. Ali Güvenç Kiraz: Boğaz, kentsel dönüşüm alanına alınıyor demek yanlış!

Gayrimenkul Hukuku Derneği Başkanı Av.Ali Güvenç Kiraz, basında çıkan “Kentsel Dönüşüm yasası” ile ilgili Boğaziçi imar kanunu değişiyor ve Kentsel Dönüşüm içerisine Boğaz da alındı" yorumuna itiraz etti

Yılba Kentsel Dönüşüm İnşaat şirketi kuruldu!

Yılba Kentsel Dönüşüm İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kurdu

Mamak'ta 50. Yıl Kentsel Dönüşüm Projesi'nde evini boşaltana 300 TL kira yardımı!

Ankara Belediye Meclisi'nde 50. Yıl Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında kalan bölgede meydana gelen toprak kayması sonucu evlerini boşaltmak zorunda kalan vatandaşlara 300'er TL'lik kira yardımı yapılması kararları alındı

2B yasa tasarısıyla kentsel dönüşüm sağlanacak!

TBMM'ye sunulan 2B Tasarısıyla, devletle vatandaş arasında ihtilaflar çözülecek, kentsel dönüşüm sağlanacak, çiftçiler ölçek büyütebilecek

TMMOB Çevre Mühendisleri Odası: 2B arazileri kentsel dönüşüm için de kullanılsın!

TMMOB Çevre Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu: "Tasarı, 'kentsel dönüşüm' projelerinin uygulanması içinde bu alanlardan faydalanılmasının yolunu açmaktadır" dedi

Kentsel Dönüşüm Yasa Tasarısı ile riskli binaların yıkımı için de kredi!

Van depreminden sonra gündeme gelen Kentsel Dönüşüm Yasa Tasarısı, konutunu ve işyerini kendi yıkıp yapmak isteyene özel hesaptan kredi verilmesi yolunu açacak

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı kentsel dönüşüm için genel müdür arıyor!

Bakanlık bünyesinde Kentsel Dönüşüm Genel Müdürlüğü kuruluyor. 400 milyarlık projeyi yönetecek isim için arayışlar da başladı

Şehzadeler kentsel dönüşüm

Şehzadeler kentsel dönüşüm Şehzadeler kentsel dönüşüm

Manisa’nın Akhisar ve Kırkağaç ilçelerinde 22 Ocak’tan beri süren depremlerin ardından Şehzadeler ilçesinde bulunan 7 katlı bir binanın taşıyıcı kolan ve kirişlerinde şubat ayında başlayan çatlaklar tehlike arz etmeye başlayınca binanın tahliye edilmesine karar verildi. 

Hürriyet'te yer alan habere göre; Çarşı Mahallesi Murat Caddesi'nde bulunan Uzun apartmanı için verilen tahliye kararı sonrasında binada bulunan 6 daire ve 3 dükkan tahliye edildi. 

Binanın çevreye zarar vermemesi için kentsel dönüşüm kapsamında yıkımına...