Sektörde Yenilik Jüri Özel Ödülü

Sektörde Yenilik Jüri Özel Ödülü

Sign of the City'de ödüle değer görülen projeler hakkında bilgi veren NEF Yönetim Kurulu Üyesi Erden Timur, yarışmanın sektöre değer katan bir yarışma olduğunu ifade etti.

ENG Gayrimenkul, sektörde farklı ve tecrübeli bir bakış açısı sunuyor!

Gayrimenkul sektöründe farklı ve tecrübeli bir bakış açısı sunan ENG Gayrimenkul, müşterilerini kısa orta ve uzun vadede mutlu edecek seçenek ve çözümler sunarak sektörde lider olmayı hedefliyor.

Bilim, Teknoloji ve Yenilik Politikaları Kurulu 'deprem'i değerlendirdi!

Cumhurbaşkanlığı Bilim, Teknoloji ve Yenilik Politikaları Kurulu, "Deprem Teknolojileri ve Koordinasyonu" gündem odağında toplantı gerçekleştirdi. Kurulda, deprem öncesi ve sonrası araştırmaları destekleyen acil durum mekanizmalarının oluşturulması, altyapı paylaşımı ve araştırma sonuçlarının ortak

Maskülen Sektörde Kadın Olmak araştırma sonuçları 16 Aralık'ta açıklanıyor!

Gayrimenkulde Kadın Liderler Platformu, "Maskülen Sektörde Kadın Olmak" araştırma sonuçlarını 16 Aralık 2019 Pzartesi günü açıklıyor...

NEF Türkiye'de sektörde en çok satış yapan firma oldu!

Capital ve Ekonomist dergileri tarafından gayrimenkul sektörüne yön veren şirketleri teşvik etmek amacıyla düzenlenen Real Estate Stars Ödülleri sahiplerini buldu. NEF Türkiye'de sektörde en çok satış yapan firma seçildi.

Evrim Kırmızıtaş Başaran sektörde başarının sırrını verdi!

İlk defa bir kadın gayrimenkul danışmanı olarak Dünya Birinciliği Ödülü’nü alan Evrim Kırmızıtaş Başaran sektörde başarının sırrını verdi.

Yeşil Bakış Kısa Film Yarışması'nı 5 kişilik jüri değerlendirecek!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın düzenlediği Yeşil Bakış Kısa Film Yarışması'nın değerlendirmesini 5 kişiden oluşan jüri heyeti yapacak.

Newjoy, müşteri memnuniyeti konusunda sektörde birinci sırada!

Newjoy, satış sonrası hizmet politikasıyla sektörde adından söz ettiriyor. şikayetvar.com'da en fazla teşekkür alan firma konumunda...

Konutta 20 yıl vade kampanyası sektörde endişe yarattı!

Emlak Konut GYO seferberliğinde başlatılacak olan 20 yıl vade ve 0.50 ile 0.70 faiz kampanyası sektörde hem heyecan yarattı hem de endişe yarattı.

Milos Park Homes'e Jüri Özel Ödülü!

Kuzey Kıbrıs’ın en ses getiren toplu konut projesi Milos Park Homes, Türkiye’nin en prestijli gayrimenkul yarışması “Sign of the City Awards 2016”da, “Jüri Özel Ödülü”ne layık görüldü.

Konutta KDV, faiz ve peşinat adımı sektörde heyecan yarattı!

Hükümetin inşaat sektörü için attığı KDV, faiz ve peşinat adımı sektörde heyecan yarattı. İnşaatçılar, “Muhteşem üçlük oldu” dedi.

Gayrimenkul Sertifikası sektörde yeni bir kazanç kapısı olacak!

Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli'nin açıkladığı 'gayrimenkul sertifikası' uygulaması sektörde heyecan yarattı.Beyka İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Halit Kaya, inşaat sektörü ve vatandaşlar için yeni bir gelir kapısının açıldığın dile getirdi.

Yabancıya oturma izni sektörde heyecan yarattı!

Türkiye ekonomisinin canlanmasına katkıda bulunmak için verilecek yabancıya oturma izni sektörde heyecan yarattı. Sektör temsilcileri düzenlemeyle Türkiye'ye 200 milyar doların girebileceğini düşünüyor.

Gelir Vergisi Kanunu Tasarısı'nda gayrimenkul satışına yenilik gelecek!

Maliye Bakanı Naci Ağbal, gayrimenkul rantlarının vergilendirilmesine ilişkin bir soru üzerine, Gelir Vergisi Kanunu Tasarısı'nda şirketlerin aktiflerindeki gayrimenkullerin satışı ile ilgili bir yenilik getireceklerini dile getirdi.

Sektörde Yenilik Jüri Özel Ödülü

Sektörde Yenilik Jüri Özel Ödülü Sektörde Yenilik Jüri Özel Ödülü


Timur, inşaat sektöründe her geçen gün çıtayı daha da yukarılara çıkaran gayrimenkul firmalarının farklı kategorilerde ödüllere layık görülmesine tanık olmanın kendilerini mutlu ettiğini söyledi. Timur, Sign of the City'nin sektöre değer katan bir yarışma olduğunu ifade etti. Ödül almak gurur verici NEF olarak bundan öncede yasanın başladığı Nef Apartments Kemerburgaz 04 projeleri ile 2012 yılında Türkiye'nin En İyi Konut; teslimlerini tamamladıkları Nef Offices Levent 03 projesi ile 2011 yılında En İyi Ofis projesi ve teslimlerini bu ay yapmayı bekledikleri Nef Offices Dörtlevent 09 projeleri ile de 2012 yılının En İyi Ofis projesine layık görüldüklerini söyleyen Erden Timur, "Ödül almak gurur verici" dedi.


İlk kez uygulanan sistem

Yarışmada ödüle değer görülen projeleri hakkında da bilgi veren Erden Timur, "Dünyada ilk kez uygulanan foldhome,...