Selami Şahin  Gala Ayayorgi

Selami Şahin  Gala Ayayorgi

Ünlü şarkıcı Selami Şahin, Çeşme’de 1 milyon TL yatırımla Gala Ayayorgi adlı bir mekan açmaya hazırlanıyor. Şahin'in yeni mekanıyla oğulları Lider ve Emirhan ilgilenecek...

SŞ İnşaat ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

SŞ İnşaat ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi Bahçelievler'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Selami Şahin tarafından kuruldu.

Selami Şahin Çeşme'de Gala Ayayorgi adlı bir mekan açıyor!

Ünlü şarkıcı Selami Şahin, Çeşme’de 1 milyon TL yatırımla Gala Ayayorgi adlı bir mekan açmaya hazırlanıyor. Şahin'in yeni mekanıyla oğulları Lider ve Emirhan ilgilenecek...

Selami Şahin'in Beşiktaş'taki evi kentsel dönüşüme girdi!

Selami Şahin'in Beşiktaş'ta bulunan evi kentsel dönüşüm kapsamında yenilecek. Selami Şahin evini müteahhide vermiş.

İşte Selami Şahin'in 4. Levent'teki evi!

Ünlü sanatçı Selami Şahin evinin kapılarını Instyle Home'a açtı. Selami Şahin, iç mimar Dilara Çarşıbaşı Kutay ile çalışmış.

Selami-Didem Şahin çifti evinin kapısını InStyle Home Dergisi'ne açtı!

32 yıllık evliliklerini mutlu şekilde sürdüren, Selami-Didem Şahin evinin kapılarını InStyle Home Dergisi'ne açtı. Beşiktaş'ta oturan çift, apartmanları kentsel dönüşüme girince 4. Levent'e taşındı.

Tahir Şahin kimdir?

İzmir Menemen Belediye Başkanı Tahir Şahin kimdir? Tahir Şahin, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Tahir Şahin, ne zamandan beri belediye başkanı olarak hizmet veriyor? İşte Tahir Şahin..

Tuncay Şahin: İstanbul ve Antalya'da otellere talep çok güzel!

Emlakkulisi.com ev sahipliğinde gerçekleşen 8. Konutta Satış ve Pazarlama Buluşmaları kapsamında konuşan Remax Tuncay Şahin; İstanbul ve Antalya'da otellere olan talepten bahsetti. Otelciliğin detaylarına değindi...

Mehmet Ünal Şahin kimdir?

Çanakkale Ayvacık Belediye Başkanı Mehmet Ünal Şahin kimdir? Mehmet Ünal Şahin, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? İşte Ayvacık Belediye Başkanı Mehmet Ünal Şahin'ın biyografisi...

Fatma Şahin: Gaziantep marka şehir olacak!

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, "Gaziantep insanı büyüleyen müthiş bir geçmişe sahip tarihi bir kent ama aynı zamanda yaşayan ve insanların yaşamak istediği bir şehir" dedi...

Yılmaz Şahin İnşaat Gayrimenkul Sebze ve Meyve Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Yılmaz Şahin İnşaat Gayrimenkul Sebze ve Meyve Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Yılmaz Şahin tarafından 10 bin TL'lik sermaye bedeli ile 23 Ekim'de Arnavutköy'de kuruldu.

İstanbul Valisi Vasip Şahin, Kadir Topbaş'ı tebrik etti!

İstanbul Valisi Vasip Şahin, İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Kadir Topbaş’a Saraçhane Belediye Sarayı’ndaki makamında iade-i ziyarette bulundu. Zabıta Tören Mangası tarafından karşılanan Şahin, Büyükşehir Belediyesi’nin şeref defterini imzaladı

Türkiye İMSAD 30'uncu yaşını gala gecesi ile kutladı!

Türkiye inşaat sektörünün gelişmesinde 30 yıldan bu yana aktif olarak görev yapan Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği, 30’uncu kuruluş yılını sanatçı Zuhal Olcay’ın şarkılarıyla renk kattığı gala gecesi ile kutladı.

Fatma Şahin: Örnek şehir olmaya kararlıyız!

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, “Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin en büyük, ülkemizin de 6’ncı büyük şehri olan Gaziantep, sanayi ve ticari yapısıyla da Türkiye ekonomisinin önemli güçlerinden biri” dedi.

Selami Şahin  Gala Ayayorgi

Selami Şahin  Gala Ayayorgi Selami Şahin  Gala Ayayorgi

Ünlü şarkıcı, müzisyen, besteci, söz yazarı ve yapımcı Selami Şahin, Çeşme’de Gala Ayayorgi adlı bir mekan açmaya hazırlanıyor.

Milliyet'ten Emrah Akçaay'ın haberine göre; 70 yaşındaki sanatçının yaklaşık 1 milyon TL yatarım yaptığı mekanla oğulları Lider ve Emirhan ilgilenecek. 

Çeşme Gala Ayayorgi'de sezon içerisinde Mehmet Erdem, Aşkın Nur Yengi, Bülent Ersoy, Fatih Ürek ve Linet gibi isimlerin sahne alacağı konuşuluyor.

Selami Şahin’in ayrıca bir de plaj açacağı iddia...