şemikler pehlivanoğlu

şemikler pehlivanoğlu

Karşıyaka Girne Mağazası, müşterilerin beklentilerine göre dizayn edilerek yeni konsepte uygun hale getirildi

Karşıyaka’da yıkım operasyonu!

İzmir Karşıyaka Belediyesi, Şemikler’de hurdacılar tarafından kurulan baraka ve çadırları kaldırarak bölgenin önemli bir sorununu çözüyor.

Gayrimenkul zengini Hanif Pehlivanoğlu'nun milyarlık serveti paylaşılamadı!

İnşaat şirketi ve yüzlerce taşınmaz gayrimenkulü ile milyonlarca liralık servete sahip Hanif Pehlivanoğlu'nun serveti paylaşılamadı...

Karşıyaka'da 5.8 milyon TL'ye icradan satılık arsa!

Karşıyaka 1. Satış Memurluğu, İzmir'in Karşıyaka ilçesi Şemikler Mahallesi'nde bulunan arsayı satışa çıkardı. Söz konusu arsanın satış bedeli 5 milyon 871 bin TL olarak belirlendi.

Alesta Emlak Gayrimenkul İnşaat ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Alesta Emlak Gayrimenkul İnşaat ve Ticaret Limited Şirketi bugün Pendik'te 90 bin TL sermaye bedeli ile Emrah Pehlivanoğlu, Hüseyin Çelik ve Yakup Yaşa ortaklığında kuruldu.

Gep Emlak İnşaat Tasarım Danışmanlık Hizmetleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Gep Emlak İnşaat Tasarım Danışmanlık Hizmetleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Tuzla'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Emrah Pehlivanoğlu tarafından kuruldu. 

Karşıyaka'ya 2 yeni mahalle merkezi geliyor!

Şemikler’de hayata geçirilen projeyle ‘mahalle merkezi’ sayısını 10’a çıkarmaya hazırlanan Karşıyaka Belediyesinden Mustafa Kemal Mahallesi sakinlerine de müjde geldi.

Pehlivanoğlu İnşaat Silivri projesinde inşaat başlıyor! 

Pehlivanoğlu İnşaat'ın İstanbul'un Silivri İlçesi'nde planladığı yeni konut projesinde inşaat önümüzdeki haftalarda başlayacak, inşa süreci 2 sene sürecek..

Ali Pehlivanoğlu Sitesi ile Torbalı'ya 697 konut geliyor! Yeni proje!

İzmir'in köklü market zinciri Pehlivanoğlu ailesinin kardeş şirketlerinden Ali Pehlivanoğlu'nun sahibi Ali Pehlivanoğlu Torbalı'da 697 konut yapacak...

ONAG Yapı’nın 3 projesinde yüzde 10 KDV indirimi!

ONAG Yapı İzmir'de hayata geçireceği projelerinde birçok kampanya sunuyor. Şemikler, Ataşehir ve Sasalı’da inşa edilen projelerde KDV indirimi, 0,98 faiz, tapu harcı indirimi, kişiye özel ödeme seçenekleri ve lansman öncesi fiyat avantajı sağlanıyor. 

Pehlivanoğlu İnşaat Silivri projesi geliyor!

Pehlivanoğlu İnşaat, Silivri'de 267 konutluk projeye başlıyor. 40 milyon 80 bin TL'ye mal olacak proje, Silivri Kiptaş 2.Etap Konutları'na komşu konumda yükseliyor..

Can Pehlivanoğlu Nakliyat Hafriyat ve İnşaat Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Can Pehlivanoğlu Nakliyat Hafriyat ve İnşaat Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi 10 bin TL sermaye ile bugün Ünver Teke tarafından kuruldu. 

Ali Pehlivanoğlu İzmir'e konut projeleri inşa edecek!

İzmir'in köklü market zinciri Pehlivanoğlu ailesinin kardeş şirketlerinden Ali Pehlivanoğlu'nun sahibi Ali Pehlivanoğlu, çalışma hayatının 50. yılını kutladı.

Atılgan İnşaat'tan Karşıyaka'ya 243 konutluk yeni proje!

Atılgan İnşaat, İzmir Karşıyaka'da Şemikler Mahallesi'nde yeni konut projesi inşa edecek. Projede 243 konut ve 19 dükkan yer alacak..

şemikler pehlivanoğlu

şemikler pehlivanoğlu şemikler pehlivanoğlu

Ekonomide yaşanan sıkıntılara rağmen yatırımlarından vazgeçmeyen Pehlivanoğlu, Karşıyaka Girne Mağazası'nı yeniledi. Pehlivanoğlu Onursal Başkanı Bekir Pehlivanoğlu, Pehlivanoğlu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hanif Pehlivanoğlu ve Pehlivanoğlu İzmir Bölge Müdürü Ercan Kurtuldu'nun katıldığı açılışa, vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Açılışta müşterilere lokma ve promosyon ürünler dağıtıldı. Açılışta konuşan Pehlivanoğlu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hanif Pehlivanoğlu, müşterilere daha kaliteli ve iyi hizmet sunabilmek için Girne Pehlivanoğlu mağazasını sıfırdan dizayn ettiklerini dile getirerek şunları söyledi: "Ekonomik krize rağmen yatırımlarımıza devam ediyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için çok önemli. Bütün mağazalarımızı yenileyerek, yeni konseptimize uygun hale getireceğiz. Yeni açılacak mazağazalarımızda konseptemize uygun halde olacak."

Kısa bir süre sonra Aliağa'da üçüncü mazağazalarını açacaklarını ifade eden Hanif Pehlivanoğlu, "Şemikler'de de bir ay sonra Pehlivanoğlu mazağazamızın açılışını gerçekleştireceğiz. İki gün...